Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

14 minutes ago, Godfrey said:

Help.

Na monitoru mi nestaje slika. Racunar radi, samo slika mi nestane, ugasim pa upalim monitor i pojavi se na sekund i ponovo nestane.

Monitor gotov ili..?

Nije, odnesi ga u tv servis da mu zamene kondenzatore, mene je pre nekoliko godina koštalo recimo 1500 dinara

Link to comment
6 hours ago, Godfrey said:

Hvala ti puno.

Da ne pokusavam vise uzaludno sa proveravanjem kablova:D

Mislim da sam prilično siguran da je ono šta sam naveo, jer su to ti simptomi (a vrlo su karakteristični, imaš normalnu sliku par sekundi pa se ugasi) i to je stvarno minoran kvar, lako popravljiv :)

Link to comment
On 8.4.2020. at 13:44, iDemo said:

Je l' se to samo meni cini ili je autor ovih redaka (dole) jedna budaletina neopevana (korisnicka): 

 

 

Unapred zahvalan na odgovorima, komentarima i mishljenjima.

Zar je moguće da postoje tolike budale :isuse:

Link to comment
On 12.4.2020. at 6:43, dragance said:

Zar je moguće da postoje tolike budale :isuse:

Nije sto postoje nego sto ja radim sa njima... :)

Srecom - ono - bar nisam taj IT sto sam njim/a posluje™.

Link to comment

Pazario sam TV i ok sam prošao ali.sam uleteo u drugi problem - zavitlava me WiFi, tačnije repeater. Imam neki matori Xiaomijev koji je do sad dobro radio posao ali poslednjih par dana ozbiljno trokira i zaglupljuje makar 1x dnevno.
Znam da je.dosta.toga i do SBBa odnosno, čestog pucanja neta ali šta je tu je
Imate li neki predlog za kvalitetan repeater?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Има ли икакве шансе да доведеш ЛАН кабл до ТВ-а? Откад сам се ратосиљао вајфаја, ниједна апликација није штуцнула (куц куц)

Link to comment
Има ли икакве шансе да доведеш ЛАН кабл до ТВ-а? Откад сам се ратосиљао вајфаја, ниједна апликација није штуцнула (куц куц)

Nema. Al to mi i nije cilj, nego da omogućim net klincima u drugom delu kuće a to mogu samo preko nekakvog repeatera


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Има ли икакве шансе да доведеш ЛАН кабл до ТВ-а? Откад сам се ратосиљао вајфаја, ниједна апликација није штуцнула (куц куц)

Nema. Al to mi i nije cilj, nego da omogućim net klincima u drugom delu kuće a to mogu samo preko nekakvog repeatera


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
5 minutes ago, steins said:


Nema. Al to mi i nije cilj, nego da omogućim net klincima u drugom delu kuće a to mogu samo preko nekakvog repeatera


Sent from my iPad using Tapatalk

Јбг, рипитер је добра ствар за куће, али све које сам видео су имали по неки ситан проблем. Једино један тп линк користим неко време... Одговара што има и утичницу да можеш да усисаваш без вађења рипитера, а мени је доста побољшало то што сам вај фај са рипитера назвао другачије. Док је био исти назив, знао је да багује.

Link to comment

Ajd da probam, mozda ima neko resenje...Imam prepotopski Windows XP, koristio sam duze vreme browser Mypal i mogao da pustam klipove sa twittera normalno, danas sipak, svuda gde su klipovi, samo belo...

Ima li neki browser koji moze jos da se koristi na XP, a i da mogu da se gledaju klipovi sa tvitera...

Hvala unapred.

 

EDIT: Sad sam probao, kad kopiram link tvita u post na PPP, mogu da ga pustim...:huh:

Ima li neko pojma o cemu se radi?

Edited by Nesh
Link to comment

Sad  gledam, ovaj Maxthon je kazu dobar ako hoces da ti Kinezi pokupe podatke. Ali, vrtim gore dole, izgleda nema vise nista za windows xp sto moze da radi normalno. Vanredno stanje, ne mogu sad da menjam sokocalo, ajd ako neko ima resenje kako da gleam klipove sa tvitera na Mypal ili Mozili ili ako postoji neki drugi pretrazivac, javljajte. Hvala. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...