Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Just now, kipo said:

laptopservis.rs Ja skoro iscimao ove za svoj G7 Pavilion. Oko 52€ je originalna baterija, ali svidjelo mi se sto nece da prodaju ako ne testiraju bateriju direktno na laptopu, sto traje 2+ sata. Nisam jos zamijenio, ali planiram.

 

e super, jer ja sam i mislio da se testira na laptopu pre kupovine, jer ipak postoji i taj neki procenat šanse da je do laptopa 

Link to comment

Za sestru od strica, danas me pitala, pa reko bolje da ja pitam pametnije, treba joj program kojim bi neki seminar koji na nekom sajtu stoji još par dana, sačuvala na svom kompu. Ako sam dobro razumeo, radi se o video uratku.

Link to comment
5 hours ago, extragluv said:

znate nekog ko zna da pregazi BIOS i da pride instalise win 8/10 sa office paketom?

Ako pod "gazenje BIOSa" podrazumevas upgrade/flash BIOSa, to moze da ti odradi svako ko se malo razume u to, a recimo neki servis racunara ce ti to rado uciniti za neku pristojnu nadoknadu.

 

Win mozes i sam da instaliras, bitno je da ti laptop podrzava doticni.

Na nekoj od tema je pomenut www.laptopservis.rs  i da se ogradim, nemam iskustva sa njima. Nalaze se u BG

 

Edited by Milosh76
Link to comment

odneo u servis, sredili satro sve al mi usput izgrebali gornju stranu laptopa... skinuo im 1500 dinara sa racuna.. al sam popizdeo propisno

Edited by extragluv
Link to comment
34 minutes ago, extragluv said:

odneo u servis, sredili satro sve al mi usput izgrebali gornju stranu laptopa... skinuo im 1500 dinara sa racuna.. al sam popizdeo propisno

Ovaj laptopservis rs ile neki drugi?

Link to comment
9 minutes ago, kipo said:

Ovaj laptopservis rs ile neki drugi?

 

ja juče završio sve sa njima, bilo je brzo i deluje da je sve ok, videćemo u praksi 

(zamenio bateriju i kuler u laptopu, plus čišćenje)

 

Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

 

ja juče završio sve sa njima, bilo je brzo i deluje da je sve ok, videćemo u praksi 

(zamenio bateriju i kuler u laptopu, plus čišćenje)

 

Super. Ja planiram i da ga ozbiljnije nadogradim, nije mi prioritet pa je na cekanju..

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Super. Ja planiram i da ga ozbiljnije nadogradim, nije mi prioritet pa je na cekanju..

 

inače, nisam stigao da se bavim, ali ako nekome znači, kuler za HP 15icu su mi zamenili za ukupno 4800 din. Znam da je puno (previše?) para ali nisam imao vremena da se bavim istraživanjem koliko takav kuler košta, pošto sam sa još par strana čuo da su pouzdani i kvalitetni, pa kao nek' košta koliko košta.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...