Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sto volis se pravis pametan, 0 ne moze nikako biti, a izmedju jedan i 0 mozda, ali to nije 0. I mislim da to nije bas tako u fortnite-u kako oni prikazuju. To jedino da ima direktan fiber do njihovog servera u sta sunjam, kad uracunas rutere, da to nije vakuum za idealne uslove i brzinu svetlosti itd. Tu sve oko 15-20 je po meni bas bas dobro. 

 

Uostalom daj mi neke streamere live koji drze celo vece ispod 10 da vidim kako to izgleda.

Link to comment

"Piše 0 ali to nije 0 jer je to ustvari 0.14 ms ili 0.23 ms..."

ali ne, ja se pravim pametan :lol:

 

tfue ima 0 ping kad igra u nyc gde se preselio samo zbog toga. i celo veče mu bude ispod 10

kad je kotkuće na floridi onda mu bude uglavnom između 20-30

Link to comment

Ja sam samo rekao da ne moze biti 0, i stojim pri tome. To kao kad uzmu i zaokruze g na 10m/s.

 

Ne sporim da ima rezona da se sele blize serveru, ti gledaju svaki frame da negde udjenu. Nego daj mi taj stream iz NYC da vidim kako to izgleda.

Link to comment

Ja bih svima nabio ping 100 pa da vide kako je kad smrtnici imaju bulja ping. 

 

A ne da se kurce sa 10-20 pingom i odvaljivanjem protivnika koji ih još nije ni video. U pitanju su ogromne prednosti na tom nivou. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

help, ajuto, hifle. ispraznila sam risajkl bin u kom je slucajno zavrsio najvazniji folder u mom zivotu. i jos sam se pitala zasto toliko dugo brise tih par serija :D

sve u svemu, dal postoji u sajber svemiru neki pouzdan besplatan program za risajkl bin rikaveri? ima, znam da mora biti, 21. vek je, ljudi su sleteli na mesec pre 50 godina, zasto moj folder ne bi bio spasen, sta moze u zivotu jednostavnije od toga, ima jos dobrih ljudi na svetu, cak i na ovom forumu, boze, evo ti prilike da das znak da postojis, i tako dalje, upomoooc :moli:

Link to comment

Осећам се као особа које пита да ли ће јој се променти број мобилног када купи нови телефон.

 

Елем, преко г суит сам направио домен .цом за примање мејла, то сам платио 12 долара годишње и 6 месечно плаћам мејл серви гуглу. Моје питање је следеће: да ли то значи да могу да направим сајт (не желим то). У некој админ конзоли ме питају за неко слање садржаја аутоматско или преко админа бла бла. Шта је то уопште?

Link to comment

Uracunat je i sajt u G Suite, samo je ogranicen na njihove alatke, ne mozes bas sta hoces da stavis. 

 

Inace imam besplatan G Suite dozivotno :D    Registrovao sam domen i mail kod njih jos davno davno, kad je sve to bilo besplatno, i to tako ostalo... nude mi redovno da predjem na placenu opciju, ali meni ovo sasvim fino vrsi posao...

 

Link to comment
6 hours ago, Ras said:

https://www.techradar.com/news/the-best-free-file-recovery-software

 

Evo ti bar besplatnih alata, koji svi imaju ograničenja.

Koristio sam drugi free Mini Tool-ov proizvod (za particionisanje HDD) i radi odlično.

 

Za početak, ukoliko je moguće ne upisuj i ne briši na disk, pomaže u svakoj varijanti da sačuvaš sadržaj. 

 

pokusala sam al nije islo, nije prepozno formate, isecene i deformisane slike. jedna je ispala i morbidna, da ne idem sad u detalje. 

sve u svemu, hvala ti. na forumu i dalje ima dobrih ljudi. a ovo za boga dal ima videcu ako uspem da pokrenem stari komp jos makar jednom da svucem sve te stare slike koje su mi znacile dosta u zivotu, il makar da se setim na koji gugl disk sam ih zakacila i tog pasvorda, il makar da nadjem usb kojim sam ih prenela u novi komp. sve u svemu jos nije sve izgubljeno zauvek. fala jos jednom :)

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

Хвала људи. Шта значи на њихове алатке? Да морам њиховом алатком да направим сајт? 

Link to comment

Da, potraži Sites u tom admin panelu, i klikni na + (create new) i videćeš... 

ono, crtaš prozore i menije i šta ti već treba... mislim da može samo statičan sajt, bez baze podataka 

Link to comment
19 hours ago, darling said:

jel to moglo samo od sebe da se namesti? 

 

Moglo je  :huh:, a da li je proveri ovako:

Uključi komp. >

 Izaberi All programs>

Accessories>

System tools>

System restore>

next>

"izaberi  show more restore points" (pre dan-dva, mesec, dva, pet meseci, kad god, ali pre nego što je najbitniji folder otiš'o u pičku materinu; klikni na izabrani datum, prati uputstva, sačekaj malo posle praćenja :rolleyes: – vratiće folder, ali vratiće i seriju (epizode) koje si brisala kad je došlo do akcidenta.

Msm, kod mene je bar tako, na W7, a bilo je i na XP-u, a i ranije.

Ja to svaki čas koristim, jer sam em nedotavna em ćorava, pa malo-malo e napravim belaj.

Link to comment
On 3.9.2019. at 10:50, darling said:

help, ajuto, hifle. ispraznila sam risajkl bin u kom je slucajno zavrsio najvazniji folder u mom zivotu. i jos sam se pitala zasto toliko dugo brise tih par serija :D

sve u svemu, dal postoji u sajber svemiru neki pouzdan besplatan program za risajkl bin rikaveri? ima, znam da mora biti, 21. vek je, ljudi su sleteli na mesec pre 50 godina, zasto moj folder ne bi bio spasen, sta moze u zivotu jednostavnije od toga, ima jos dobrih ljudi na svetu, cak i na ovom forumu, boze, evo ti prilike da das znak da postojis, i tako dalje, upomoooc :moli:

 

EaseUS Data Recovery Wizard je komercijani program, ali demo verzija bi pokazala da li je našao fajlove, pa posle možeš da tražiš narodnu verziju. Imam odlična iskustva s njim.

 

Najvažnije je da kompjuter isključiš dok ne rešiš problem, pisanjem po disku se smanjuje mogućnost povraćaja fajlova.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

Da li je neko imao sličan problem ovome: kompjuter mi je sa SBB-ovim ruterom povezan kablom i danas je naprasno veza krenula da se prekida. Radi par sekundi, pa nestane, pa radi par sekundi, pa nestane. Pošto u kući imamo dva interneta, povezao sam sa tim mts-ovim ADSL ruterom i sve je radilo kako treba. Restart rutera nije pomogao. Bitno je da napomenem da se internet signal nije gubio, kao ni WiFi, dakle isključivo LAN problem.

 

I pre nego što sam isprobao drugi kabl odradio sam ovo: 

Quote

Right click the Start icon.
Select Device Manager.
Select Network adapters.
Right click on your Ethernet controller (Mine is Realtek PCle FE Family controller)
Right click on Properties
Click on Advanced
Under Property click on Speed & Duplex
Under Value you will probably find Auto Negotiation, replace it with 100 Mbps Half Duplex
Click OK
Close Device Manager
That did it for me.

 

... i pomoglo je! Ali ono što mene zanima jeste da li je još neko imao ovaj problem i kako mi se to pojavio tako naprasno, samo odjednom? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...