Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

3 hours ago, nautilus said:

nije ni do toga, na mom kanalu je bio samo jos neki unifi.

 

 

A na Ethernet je ok ping?

 

If so eto ti odgovora :D

 

So, restartovao ruter (sa sve iskljucivanjem iz struje na minut)?

Je l ti dovoljno kompleskna lozinka, nema drugih klijenata na ruteru?

Ne skida se torent ili neki strim u 4k da ide kad meris?

Je l se nesto greje?

Kakva ti je ping na telefonu vs na kompu?

 

Link to comment

ping na telefonu je normalan, maksimalan 64 ms, a prosecan oko 20 ms

 

ping na kompu maksimalan 2000 ms, bez spajkova 20 ms

 

pingovao sam ruter u cmd promptu  i definitivno je do kompa. ugasio sam sve osim mozile, cak i neke gluposti u windowsu koje nisam koristio. nista nije promenilo

Link to comment
40 minutes ago, nautilus said:

ping na telefonu je normalan, maksimalan 64 ms, a prosecan oko 20 ms

 

ping na kompu maksimalan 2000 ms, bez spajkova 20 ms

 

pingovao sam ruter u cmd promptu  i definitivno je do kompa. ugasio sam sve osim mozile, cak i neke gluposti u windowsu koje nisam koristio. nista nije promenilo

 

Ok, next, koji win.

Kontam 10.

I drajveri su genericki?

 

Pogledaj u Computer Management/ Device Manager pa na network adapters, vidi koji je, da li mozes da ga updatujes ili rolbackujs.

Mozda nije lose pokusati na sajtu proizvodjaca laptopa naci paket drajvera za WiFi, da puknes novi driver pa da vidis sta se zbiva. Tu je problem ocigledno.

 

Link to comment

Probao i apdejt, imam najnoviji drajver. Tp link mrežna kartica. Na kraju apsolutni popizd i clean boot Windowsa [emoji1] kako se zabavljam nedeljom uveče

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
On 20.10.2019. at 22:04, nautilus said:

Probao i apdejt, imam najnoviji drajver. Tp link mrežna kartica. Na kraju apsolutni popizd i clean boot Windowsa emoji1.png kako se zabavljam nedeljom uveče

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

:laugh:

 

Je l ti barem rešilo problem?

Link to comment

dobro vece,

da li moze da se posalje sms sa interneta, a da se kao posiljalac cita regularni (doduse neregistrovani ) broj lokalnog operatera?

u pitanju su pretnje koje prima poznanica, a policija kaze da ne moze nista jer je broj neregistrovan....naravno da mogu da saznaju makar mesto i vreme dopune kredita, ali za pocetak bih da iskljucim mogucnost slanja preko neta...

hvala

Link to comment
dobro vece,
da li moze da se posalje sms sa interneta, a da se kao posiljalac cita regularni (doduse neregistrovani ) broj lokalnog operatera?
u pitanju su pretnje koje prima poznanica, a policija kaze da ne moze nista jer je broj neregistrovan....naravno da mogu da saznaju makar mesto i vreme dopune kredita, ali za pocetak bih da iskljucim mogucnost slanja preko neta...
hvala
Može to sa neta...
A ovima neka laže da jedu govna, mogu oni vrlo lepo da nađu čoveka sa mobilnim, samo ih zabole...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Ako ti treba soprtklub, n1 i nova onda ti treba vpn koji ima sr, hr ili bih servere

Ostalo sve radi regularno.

tj, ako je to eon vezan za sbb kablovsku

ako je eon nalog "van mreže" ili total tv nalog onda radi sve regularno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...