Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imam problem sa monitorom, prikacila sam drugi i jeste do ovog prvog problem, dakle utvrdjeno.
A vala ima 10ak godina, ako ne i vise, ali da vidim da li mogu da ga popravim prvo.

Problem se ogleda u tome sto cim se ukljuci, krene komp da dize sistem tamno je na ekranu, tek se jedva nazire ispod sta se desava.
Ima li neko ideju da li moze da se spasava nesto ili da pazarim novi -.-

Link to comment
54 minutes ago, Jumanji said:

Imam problem sa monitorom, prikacila sam drugi i jeste do ovog prvog problem, dakle utvrdjeno.
A vala ima 10ak godina, ako ne i vise, ali da vidim da li mogu da ga popravim prvo.

Problem se ogleda u tome sto cim se ukljuci, krene komp da dize sistem tamno je na ekranu, tek se jedva nazire ispod sta se desava.
Ima li neko ideju da li moze da se spasava nesto ili da pazarim novi -.-

 

Možda ću da lupim sada šta je konkretan kvar, ali ako dobro pamtim, u pitanju su kondenzatori i svaki tv servis će ti to popraviti za relativno male pare. Mene je koštalo npr 1500 dinara pre par godina kada sam imao potpuno isti problem.

 

Link to comment

Treba mi pomoc. Znate ono kad se monitor zatamni posle odredjenog vremena ako ne pritisnes nijedno dugme. Meni se sad desava od danas na svaki minut i to dok gledam seriju. Da li zna neko gde da udjem i da uredim to?

 

Hvala unapred!

Link to comment
On 17.8.2019. at 0:52, rooney said:

Treba mi pomoc. Znate ono kad se monitor zatamni posle odredjenog vremena ako ne pritisnes nijedno dugme. Meni se sad desava od danas na svaki minut i to dok gledam seriju. Da li zna neko gde da udjem i da uredim to?

 

Hvala unapred!

 

Na win10 ako je eng (ako je nesto drugo vici pa cemo naci) kucas u search "sleep" (dole u levom uglu na lupicu) i iskocice ti, inace je u settings. Ne bi trebalo da ti udje u sleep, ali desavalo se ponekad u nekim programima. Uglavnom ovako nesto trazis...

 

https://prnt.sc/ou276t

Link to comment
13 hours ago, Grandilof said:

 

Na win10 ako je eng (ako je nesto drugo vici pa cemo naci) kucas u search "sleep" (dole u levom uglu na lupicu) i iskocice ti, inace je u settings. Ne bi trebalo da ti udje u sleep, ali desavalo se ponekad u nekim programima. Uglavnom ovako nesto trazis...

 

https://prnt.sc/ou276t

 

Hvala, inace mi se samo VLC plejeru desava.

Link to comment
2 minutes ago, rooney said:

Hvala, inace mi se samo VLC plejeru desava.

 

Da i meni se cini nekad davno kad sam pustao streamove ili nesto u njemu da se to desavalo.. Sada ga redje koristim pa nemam pojma.

Link to comment
13 hours ago, copkillah said:

gde u Bgdu kupovati baterije za laptop? ima li neko iskustva sa ovima itrade.rs? 

 

laptopservis.rs Ja skoro iscimao ove za svoj G7 Pavilion. Oko 52€ je originalna baterija, ali svidjelo mi se sto nece da prodaju ako ne testiraju bateriju direktno na laptopu, sto traje 2+ sata. Nisam jos zamijenio, ali planiram.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...