Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

33 minutes ago, copkillah said:

nisam imao vremena da se bavim istraživanjem koliko takav kuler košta

 

$10-15 na amazonu, al' poštarina, pdv, sklapanje, rasklapanje...

Ono, moglo je i manje, realno, pogotovo što su ti prodali i bateriju, al' jbg...

Link to comment
21 minutes ago, Skyhighatrist said:

 

$10-15 na amazonu, al' poštarina, pdv, sklapanje, rasklapanje...

Ono, moglo je i manje, realno, pogotovo što su ti prodali i bateriju, al' jbg...

 

Nemam problem da je skuplje, ako je stvarno pouzdano. Utisak koji su ostavili je dobar, videćemo za dalje :)

Link to comment

Posto nemam blage veze i nikad nisam igrao nista, ajd da pitam ovde. Moj miljenik, sestric moje drage, igra masu nekih igrica (nemam pojma koje) i trenutno ima po merenju na speed testu brzinu interneta nesto ispod 150. To im je nesto pojacano na promociji, pitaj boga kako jer u ogrinalnom ugovoru je 60.

E sad, ugovor istice i nude im neke pakete, onaj koji najvise odgovara sestri moje drage ima internet 75, varijanta sa 150 bi bila 900 dinara skuplja. Imajuci u vidu njeno finansijsko stanje, to joj nije bas zanemarljiv izdatak.

 

Da skratim, posto omladinac nece da saradjuje i da kaze da li mu je i 75 dovoljno, koliko ce mladac izgubiti time sto ce mu internet sad pasti na 75. Jer to nesto osetno, da li ce moci da igra sve igrice na netu, da li moze da prodje i sa 75 ili ipak nije to to.

Hvala unapred! :)

Link to comment
27 minutes ago, Nesh said:

Da skratim, posto omladinac nece da saradjuje i da kaze da li mu je i 75 dovoljno, koliko ce mladac izgubiti time sto ce mu internet sad pasti na 75. Jer to nesto osetno, da li ce moci da igra sve igrice na netu, da li moze da prodje i sa 75 ili ipak nije to to.

Hvala unapred! :)

 

Prošlo je nekoliko godina otkako sam pikao neke onlajn igre, ali čak i 75 treba da je i više nego više nego više dovoljno.

 

Kladim se da igra Fortnite :D

Link to comment

Hvala, Marvine. :)

Dakle, nije neka katastrofa i ako ima 75.

Nemam pojma sta igra, totalno sam nepismen po tom pitanju. Kupuje neke igrice na Steamu, tamo ovamo, ponesto mi i pokaze i kad igra, al dzaba...:blush:

 

Link to comment

Za online gaming ne treba nista vise od 5 Mbps download garantujem, pa ja kad sam uvodio pre 15 godina prvi ADSL od 256kbs funkcionisalo je ponesto. :D

 

Kao sto rekose tu ping moze veci problem da pravi. Ako eventualno streamuje, za 720p tu mu treba upload 4Mbps (tu su nasi poznati kao skrtice).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...