Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ovi oštećeni nemaju ni sliku ni ton a iz pet plejera na kojima sam puštao pokazuje kao da video fajl ide normalno.

A ovi koji su kao ispravni rade usporeno, koče...

Edit: stigao je do pola ovu verifikaciju...znači još nekih sat vremena čekanja.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ok, ali mislim na izvorne fajlove od kojih je sve krenulo - klipovi sa telefona koje si prebacio na komp pa si tek posle na njima uradio copy+paste i na kraju dobio duplirane fajlove sa oštećenjima.

(ako mi nešto nije promaklo)

Link to comment

Kopirao sam sa telefona na laptop i odmah posle toga obrisao sa telefona. Posle nekih par nedelja napravim u tom folderu novi folder koji sam nazvao "video" i jednostavno rukom/mišem prevučem iz foldera u podfolder...i svi video zapisi poblentave.

Link to comment

Završio je i četvrtu fazu i ušao u zadnju petu;

 

chkdsk is verifying file data (stage 4 of 5)

57584 files processed.

File data  verification completed.

Chkdsk is verifying free space (stage 5 of 5).

Prošao je već 20%...ovo će ići znatno brže.

 

@copkillah šta dalje? Pošto ovo nema veze sa free space...ili možda ima?

Da sačekamo do kraja? Evo več je na 35%...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Evo kako to izgleda po video fajlovima. Fotkao sam u niskoj rezoluciji da bih mogao da aploudujem na forum.

Koristio sam nekoliko plejera. Goom, vlc, mpc-hc (x64), Leawo Blu-ray player....uvek isto. Otvori ga i kao pušta a nema slike i tona.

 

IMG_20190729_164014.jpg

IMG_20190729_163948.jpg

Link to comment

Da ne koristi tvoj telefon neki egzoticni codec koji nemas instaliran (mada bi vlc trebao da cita i bez toga, ali ko zna...)?   

 

Probaj da skines i (ponovo?) instaliras K-Lite Codec Pack 

Link to comment

Pa ne verujem.. Otvarao je normalno fajlove. Te iste koje sad ne otvara. Telefon je xiaomi pocophone f1.

Nemoguće da je te iste fajlove sve otvarao lepo do sinoć do 23h a da ih odmah posle prebacivanja u podfolder ne pušta.

Link to comment

Znači bukvalno je poblentaveo kada sam ga prebacio u podfolder. Možda je komp poludeo jer je odjednom prebačeno, prevučeno iz foldera u jednom momentu velika količina fajlova, ukupno oko 40 giga.

 

Radiša:

To sam odmah sinoc uradio sa nekih 10-15 fajlova...nažalost ostali su nečitljivi. Povratak nije vredeo pa sam stao sa tim. Mislio sam da mi je spas system recovery...ali nemam nijedan datum kada unazad da ga vratim.

Prestao sam sa svim radnjama na disku dok ne rešim ovo. Ovo mi je prioritet. Obrisao sam i nekih 30-35 giga filmova što sam imao pa sad imam još više prostora na toj particiji (oko 150 giga). Ali ne vredi, ni to brisanje ne pomaže.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mogu, učiniću i to kad se vratim u stan pa ću da vidim da li će ga puštati. Opet sam trenutno napolju ...

By the way, te fajlove iovako spajam u programu (filmora) pa ih prebacujem na mob.a onda aploudujem na jutjub.

 

Evo primera, tri spojena fajla u jedan pa aploud preko moba:

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Jel mozes da vratis na tel 1 fajl (copy, ne move), da vidis hoce tamo da ga otviri...

 

Prebacio sam dva videa upravo sada.

Oba imaju sada ton ali i dalje nemaju sliku...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...