Jump to content
IGNORED

FEST


jms_uk

Recommended Posts

3 minutes ago, pt 2.0 said:

Ja se bojim da sam ja ta.

Mrzim horore ali ovome, na osnovu trejlera i priče, nisam mogla da odolim.:lolol:

 

 

Pokloni karte nekome. Stvarno nije film za tebe, posebno jer su deca u pitanju u nekim teškim scenama, ne stvaraj sebi traumu bezveze.

  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

 

Pokloni karte nekome. Stvarno nije film za tebe, posebno jer su deca u pitanju u nekim teškim scenama, ne stvaraj sebi traumu bezveze.

Upravo sam zamenila kartu po tvom savetu.

Nemam stomak za ovo gore, ma kakva umetnost da je u pitanju.

Gledaću neki italijanski film “Suša” umesto toga. Koji mi se po trejleru učinio kao mogući italijanski davež sa elementima bizarnog, al sad šta je tu je.

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, pt 2.0 said:

Upravo sam zamenila kartu po tvom savetu.

Nemam stomak za ovo gore, ma kakva umetnost da je u pitanju.

Gledaću neki italijanski film “Suša” umesto toga. Koji mi se po trejleru učinio kao mogući italijanski davež sa elementima bizarnog, al sad šta je tu je.

20 filmova?¿ Ole, ocekujem redovno izvestavanje :riba:Cudo nisi izabrala As Bestas. Mnogo je dobar.

Link to comment
15 minutes ago, Lancia said:

20 filmova?¿ Ole, ocekujem redovno izvestavanje :riba:Cudo nisi izabrala As Bestas. Mnogo je dobar.

Nije moja lista nikad odabir najboljih filmova, nego muzika raspoloženja i psihičkog stanja za tu godinu. Nekad mi se gleda kinematografija zemlje X a nikako zemlje Y, itd.

Ako sam za neke filmove ubedjena da će doći u bioskope - to ne gledam tokom FEST-a.

Ovaj tvoj sam odbacila zbog dela o nasilju… horore takodje po pravilu ne gledam. Takodje ne gledam filmove koji mi deluju kao nešto već (više puta) vidjeno… matora sam ko  sekvoja sa mnogo filmskih godova. 
 

EDIT. Evo ti vizuelni izveštaj…

4268238D-A0BA-4DEE-8665-6C5213D5DD0F.thumb.jpeg.bcbc29d9a7b05a261cb0cec881d780f7.jpeg

Edited by pt 2.0
Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

Nije moja lista nikad odabir najboljih filmova, nego muzika raspoloženja i psihičkog stanja za tu godinu. Nekad mi se gleda kinematografija zemlje X a nikako zemlje Y, itd.

Ako sam za neke filmove ubedjena da će doći u bioskope - to ne gledam tokom FEST-a.

Ovaj tvoj sam odbacila zbog dela o nasilju… horore takodje po pravilu ne gledam. Takodje ne gledam filmove koji mi deluju kao nešto već (više puta) vidjeno… matora sam ko  sekvoja sa mnogo filmskih godova. 
 

EDIT. Evo ti vizuelni izveštaj…

 

Ma sve za desetku, ne volim ni ja horore, jedva da sam nekih 10 uvrh glave odgledao, btw, As bestas je sve osim horora a i nasilja ima pa skoro beznacajno, vise je teskoba i psiholoska drama u najuzem smislu, ali zaboravi, gledaj sta si naumila :)

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Patty Lee said:

Ovo sam ja na projekcijama Help Me Eros (2004) i A Hole in my Heart (2007), nije doduše bio Fest nego Slobodna zona ili FAF. Napominjala sam se svima sve po spisku ali sam odgledala junački do kraja. Jbt, sad sam se iznervirala samo što sam se setila tih filmova, pas mater.

Meme Reaction GIF by MOODMAN

 

 

 

Joj haha, bila sam i ja sa najdrugarkom na "Pomozi mi Erose", toliko nam je bio los (ne sećam se detalja uopšte) a mi nismo izašle jer smo bile u sred publike pa nas bilo sramota da radimo  izviniteoprostitepardon.

 

2 hours ago, Nikodije said:

 

Pokloni karte nekome. Stvarno nije film za tebe, posebno jer su deca u pitanju u nekim teškim scenama, ne stvaraj sebi traumu bezveze.

Uh, dobro si ovo napomenuo, moj stomak ne bi izdržao!

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

As bestas je sve osim horora a i nasilja ima pa skoro beznacajno, vise je teskoba i psiholoska drama u najuzem smislu, ali zaboravi, gledaj sta si naumila :)

Pogledaću onda ako uspem, opis filma koji sam našla bio je drugačiji. Hvala za tip :)

 

Japanski film Stotinu cvetova je dirljiv i divan. Prikaz uma dementne osobe, svedeni, diskretan, gotovo poetski način na koji se priča o ostavljanju i zaboravu, a odnos majke i sina kroz vreme odmotava pred nas dvadesetak u gotovo kućnoj atmosferi praznog DKC-a, simbolika žute boje (?) i muzika…. Drago mi je da sam ovo videla. 

 

 

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

Pogledaću onda ako uspem, opis filma koji sam našla bio je drugačiji. Hvala za tip :)

 

Japanski film Stotinu cvetova je dirljiv i divan. Prikaz uma dementne osobe, svedeni, diskretan, gotovo poetski način na koji se priča o ostavljanju i zaboravu, a odnos majke i sina kroz vreme odmotava pred nas dvadesetak u gotovo kućnoj atmosferi praznog DKC-a, simbolika žute boje (?) i muzika…. Drago mi je da sam ovo videla. 

 

 

 

Danas sam otišao do DKC-a da uzmem karte za neke filmove i iznenadilo me koliko je prazno bilo, kao i to što je samo Iza zida rasprodat. Na kraju sam ostao i odgledao Viziju lepira, solidnu dramu o ukrajinskoj operatorki drona koja se vraća iz LNR zarobljeništva, sa još svega 20ak ljudi u publici. Da sam znao predvideo bih više gledanja u DKC-u koji me nervira zbog odustajanja od numerisanja mesta, drndave ventilacije i graje ljudi napolju kada sabiju projekcije.

 

Posle produžio na Ozona u Ušće. Gledam još Plavi kaftan, Kajmak, Broker, Poziv od boga, Eo, Ljubavni život i Huriju. Ako budem imao vremena i 1976, Ne govori nikome, Banu, Prokleti ne plaču i Zaveru u Kairu.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Joj haha, bila sam i ja sa najdrugarkom na "Pomozi mi Erose", toliko nam je bio los (ne sećam se detalja uopšte) a mi nismo izašle jer smo bile u sred publike pa nas bilo sramota da radimo  izviniteoprostitepardon.

Isto, sve isto, još ja birala film. :cry:

Link to comment

Za Banu za subotu sam izduvao za karte, pa ću morati da izađem s posla u petak u 12 da odgledam u DKC

Iza zatvorenih vrata takođe nisam uspeo da uzmem karte, nadam se da primete interesovanje pa ga ubace na redovan repertoar.

Lično, najviše očekujem od Cairo conspiracy. To je isto neki matine termin, nedelja u 10 ujutro.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...