Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком

Featured Replies

Koliko vidim na IMDB jos dve sezone zagarantovane. 

 

Inace sve se slazem, Stiv car, burazer od Maks je valjda neki neuspesni polu negativac, u sledecoj ce da idu na sirenje price na Cikago i ostale brojeve + ćaća se vraća.

 

Sve predvidivo ali ima da se gleda :)

  • Replies 457
  • Views 43.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ovo ne mož se gleda više, ovi odrasli ljudi imaju žene, decu, bradu i hipoteke, a glume klince mlađe od mog sestrića

  • Završih i ja sedmu epizodu, nije ni izbliza tolko loša koliko je čereče na internetima. Da, klozet-meeting je dosta glup, ali puno toga je glupo u ovoj seriji, ovo je samo jedna u nizu. Moram da napr

Posted Images

Zar nije babo izgino u finalu prve?

Izginula i 11 pa joj ništa ne fali. A i u Šikagu su nagovestili da je on tu samo da nije bila dovoljno hrabra da ga potraži.

Bolje bi bilo da se pored 8 i 11 pojave i 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 i 10, pa da ih sve skupa Mourinho dovede u Manchester...

Nervirali su me u prve 4 epizode kad su im uvalili scenario gde svi (sem Vinone) donose glupe odluke van proslogodisnjih karaktera samo da bi napravili perfect storm u 5-6 epizodi. Plus budalastina od Cikago Sith trening epizode.  :isuse:

Posle bilo ok, fino priveli kraju. Prva sezona bolja za misteriju i iznenadni udar nostalgije u glavu.

Edited by Mos

sto bre, potpuno je realno da mali bezubi krembil posle svega sto je preziveo pokupi superjakog crva iz smeca I odnese gajbi.

inace ne vidim stvarno sta je tolki problem sa cikago epizodom.

Pa epizoda svesno pravi ničim izazvan otklon od svega što smo do tada gledali, umesto nostalgičnog stivenkingovskog pastiša serija postaje Dark Angel/Heroes hibrid. 

 

Plitko jeste i jedno i drugo, ali na ono prvo smo svesno pristali jer je bilo atmosferično i deca su nam bila slatka. A ovo drugo su nam odjednom uvalili na kvarno, pa se zato ljudi bune.

 

Mene lično stvarno ne zanima da gledam kako se telekinetički tinejdž counterculture punks svete nekome i pljačkaju benzinske pumpe.

jedna jedina 11-orjentisana epizoda iz koje smo saznali stosta, bigdil sto iskace iz kolotecine. meni je vise licilo na lost nego na to sto si pomenuo, mada to realno nisam ni gledao, pogotovo dark angel koji je uzas.

25EbfXl.jpg

dobra je bila ta epizoda s 11, samo nije trebalo da je stavljaju odmah nakon onog cliffhangera. da je smestena malo ranije u sezonu, sve bi bilo kul.

Sam tvoj način rezonovanja diskretno upućuje utisak o kvalitetu radnje u seriji na osnovu koga bi se moglo zaključiti da u njoj gravitacija uopšte ne postoji, pa ni cliffhangeri niti su opasni niti su bitni...

Edited by Ajant23

Iskreno, meni je bio transfer neprijatnosti u onoj sceni gde treba da pomeri vagon. Gooood, I caaan feel your angeeer. :palpatine: Sve samo da bi 11 to iskoristila u poslednjoj epizodi da zatarabi dveri medju svetovima. Plus ono naivno kaznjavanje ljudi iz proslosti koji se eto nasli tu u kraju, plus, sto kaze Vini, kakvo spustanje posle rokanja u 7. epizodi. To kao da je neko u Aliens tokom scene gde svi bulje u counter metaka sa dva automata na koje nalecu Tudjini pustio par scena iz Čari da bi videli caku kojom ce da ih sjebe sve na kraju Alisa Milano. 

U jbt.

Ok.

Koja ti je nabolja riba u lostu, koji nisi gledao?

kejt, analucija i naomi. i ozi stjuardesa.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.