Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

Koliko vidim na IMDB jos dve sezone zagarantovane. 

 

Inace sve se slazem, Stiv car, burazer od Maks je valjda neki neuspesni polu negativac, u sledecoj ce da idu na sirenje price na Cikago i ostale brojeve + ćaća se vraća.

 

Sve predvidivo ali ima da se gleda :)

Link to comment

Nervirali su me u prve 4 epizode kad su im uvalili scenario gde svi (sem Vinone) donose glupe odluke van proslogodisnjih karaktera samo da bi napravili perfect storm u 5-6 epizodi. Plus budalastina od Cikago Sith trening epizode.  :isuse:

Posle bilo ok, fino priveli kraju. Prva sezona bolja za misteriju i iznenadni udar nostalgije u glavu.

Edited by Mos
Link to comment

sto bre, potpuno je realno da mali bezubi krembil posle svega sto je preziveo pokupi superjakog crva iz smeca I odnese gajbi.

inace ne vidim stvarno sta je tolki problem sa cikago epizodom.

Link to comment

Pa epizoda svesno pravi ničim izazvan otklon od svega što smo do tada gledali, umesto nostalgičnog stivenkingovskog pastiša serija postaje Dark Angel/Heroes hibrid. 

 

Plitko jeste i jedno i drugo, ali na ono prvo smo svesno pristali jer je bilo atmosferično i deca su nam bila slatka. A ovo drugo su nam odjednom uvalili na kvarno, pa se zato ljudi bune.

 

Mene lično stvarno ne zanima da gledam kako se telekinetički tinejdž counterculture punks svete nekome i pljačkaju benzinske pumpe.

Link to comment

jedna jedina 11-orjentisana epizoda iz koje smo saznali stosta, bigdil sto iskace iz kolotecine. meni je vise licilo na lost nego na to sto si pomenuo, mada to realno nisam ni gledao, pogotovo dark angel koji je uzas.

Link to comment

Sam tvoj način rezonovanja diskretno upućuje utisak o kvalitetu radnje u seriji na osnovu koga bi se moglo zaključiti da u njoj gravitacija uopšte ne postoji, pa ni cliffhangeri niti su opasni niti su bitni...

Edited by Ajant23
Link to comment

Iskreno, meni je bio transfer neprijatnosti u onoj sceni gde treba da pomeri vagon. Gooood, I caaan feel your angeeer. :palpatine: Sve samo da bi 11 to iskoristila u poslednjoj epizodi da zatarabi dveri medju svetovima. Plus ono naivno kaznjavanje ljudi iz proslosti koji se eto nasli tu u kraju, plus, sto kaze Vini, kakvo spustanje posle rokanja u 7. epizodi. To kao da je neko u Aliens tokom scene gde svi bulje u counter metaka sa dva automata na koje nalecu Tudjini pustio par scena iz Čari da bi videli caku kojom ce da ih sjebe sve na kraju Alisa Milano. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...