Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

buckuris mrstenja i krvarenja iz nosa kojim se efikasno brani od napada monstruoznog govneta koje svuda curi ali nikako da pojede nekoga.

federer i djokovic koji ga sjebe na kraju.

 

Link to comment
5 minutes ago, mraki said:

Nema nam @Hippie da kao najveći forumski fan serije kaže kakvi su utisci o 3. sezoni :)

 

Evo ja cu da preuzmem primat :) meni je bila do jaja. Toliko toga me pozitivnog radi u ovoj seriji, bas mi lepo legne i zabavi, likovi su mi zabavni, atmosfera dojajna, muzika kida, 80s vajb. Isto tako cinjenica da cekas godinu dana na novu sezonu uradi svoje, pa se uzelim serije sto mi je dovoljno da preguram prve dve epizode koje su po pravilu spore i bez puno desavanja.

 

Valja istaci i da je ova sezona otisla korak dalje ka blagom preskakanje ajkule, otprilike koliko je i druga sezona u odnosu na prvu (ne racunam onu wtf epizodu u Cikagu, to je liga za sebe). Ima nekih malih gluposti, klisea i slicnog, ali iskreno kome to stvarno smeta Stranger Things nije za njega. Isto valja reci i da sam se vise smejao u ovoj nego u prethodnoj sezoni.

 

Ne znam kud ce, sta ce dalje, kraj ostavlja prostora i za zavrsetak i za nastavak. Klinci rastu i dolaze u one najgore hari poter godine, brke prvenci na sve strane, no i sa tim se serija odlicno nosi. Posle druge sezone sam bio u fazonu da mi je ok da tu zavrse celu pricu, al sad posle ove trece bih jos. 

 

 



Hajlajti sezone:

 

- "bald eagle" sa svojim "i hate kids" :D 

- mala crnkinja je fenomenalna u svakom kadru, priznajem da sam zaboravio na nju iz prosle sezone. Ima neku starmalu facu koja samo daje na tezini svemu "ozbiljnom" sto govori

- Bili je pokidao svaku epizodu, voleo bih da su ga malo vise koristili pre nego ga je cjapio flejer

- Smirnof je bio prijatno osvezenje kao nov lik. Ne znam sta da kazem o celoj toj upletenosti Rusa u pricu, ok je kao ideja da ljudski faktor ponovo otvara kapiju, dal su bas morali da budu to Rusi, ne znam, valjda jesu zbog perioda.

- onaj lik za koga smatraju da je ruski spijun a u stvari je instruktor pilatesa

- neverending story, naravno

- Stiv i Robin su imali mozda i najbolji arc u sezoni

Otprilike jedina stvar koja mi je bila too-much je lazni Arnold, ok je da kao lik postoji, ali ne vidim potrebe da toliko forsiraju paralelu sa Svarcijem. Kadrovi, autfit, frizura, a i lik pomalo lici. Ne znam sta da mislim, nije mi bilo gotivno.

Link to comment

Nisi dovoljno mator 

 

Gledam treću i bolja je od druge.

Ništa mi zasad ne smeta jako, sem što su napravili baš karikaturu od šerifa.

Rusi govna, to cenim.

Link to comment

Ćera Ume Turman i Itana Houka baš imala sreće sa sisama genima 

Mislio da se preziva Houki,dok nisam video iz koje je familije,pa sam sam sebi ispao glup  

Link to comment
54 minutes ago, bosque said:

ne znam zasto ta glumica (bez da joj znam poreklo) mi je bas bila antipaticna 3/4 sezone...

 

+1, ali verovatno je više do uloge nego do nje.

 

Slatka je lifeguardica, ćerka glodurova. Ima nešto morenabakarinasto u liku:

 

Francesca+Reale+GOOD+Foundation+2018+NY+

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...