Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

On 21.7.2019. at 18:35, ToniAdams said:

Kolko je vinona najgora glumica na svetu, to je fenomenalno 

 

Meni je ona bila najveći utisak posle prve sezone, toliko je jebeno loša da boli gledati je, pri tom, izgleda kao da je narkoman na lečenju koji nije jeo ni pio mesec dana, ne znam koji joj je. To na stranu, toliko usiljena i preglumljena gluma, užas jedan.

Odgledao sam treću - MEH. Moram da priznam da je bolja od druge, malo je ozbiljnija, više zaginuća, + što sam se 2, 3 puta baš dobro nasmejao. Minus za priču, presipanje iz šupljeg u prazno, opet portal, opet čudovište, života mi, ne mogu da skontam kako neko može žestoko da se primi na ovo. Najbolji deo serije mi je špica, da budem iskren. 

Ima još par pluseva u seriji, mala crnkinja je simpa, ali počinjem mnogo da gotivim Bretta Gelmana. Prvo sam ga zametio u seriji Love koja je odlična i koju nije gledao niko osim mene i koju toplo preporučujem, potom smo ga gledali u Fleabag gde mu je nastup za nijansu slabiji (tj lik manje zanimljiv) ali je opet odličan, a evo ga i ovde gde je imao par možda i najboljih lajnova (Bold Igl je stvarno odlična fora :D).

 

Sve u svemu, meni je ovo baš mlako, mediokritetski u svakom smislu i svaki put kad pročitam "omaž 80", proradi mi momentalna dijareja, dajte recite šta vas još radi mimo toga. Nije da meni smeta, naprotiv, ali pored toga, solidne estetike, par dobrih dijaloga i fazona, sve ostalo je - trt - priča koja je šuplja na sve strane, dosadna, a na momente i stupidna. 

Link to comment
On 22.7.2019. at 1:48, Weenie Pooh said:

 

+1, ali verovatno je više do uloge nego do nje.

 

 

may be ! istina, od trenutka kad su zgutali lsd sve je bilo bolje :)

Link to comment

e da, nek se javi ko nije plakao na kraju sezone ? to su izracunali matematickom formulom kako da izazovu taj efekat u sridu mamicu im.

 

 

Edited by bosque
Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

Nije da meni smeta, naprotiv, ali pored toga, solidne estetike, par dobrih dijaloga i fazona, sve ostalo je - trt - priča koja je šuplja na sve strane, dosadna, a na momente i stupidna

 

Imas petoro desetogodisnjaka koji se bore protiv cudovista iz dimenzije X. Ne postoji scenario u kom bi takav zaplet delovao ozbiljno i sekspirovski. Ako ti to zaista smeta, sto je prica suplja i stupidna, onda bih rekao da ST prosto nije za tebe, to je nesto sto prosto prihvatis i pustis da vozi.

Link to comment
 
Imas petoro desetogodisnjaka koji se bore protiv cudovista iz dimenzije X. Ne postoji scenario u kom bi takav zaplet delovao ozbiljno i sekspirovski. Ako ti to zaista smeta, sto je prica suplja i stupidna, onda bih rekao da ST prosto nije za tebe, to je nesto sto prosto prihvatis i pustis da vozi.
Ne mora da deluje ozbiljno, ali sa malo, možda malo više smisla i logike, koliko je moguće. Imaš klip iznad gde je dobar deo toga spomenut. Al ono, s2, čudovište, portal, s3, šta ćemo sad? Jbg ne možemo, da smislimo ništa, idemo isto, čudovište, portal... Msm...

Klinci ulaze u tajnu Rusku bazu kao od šale i to, kako? Nikad ne ni pogodio.. VENTILACIJA. Viđeno samo milijardu puta..

Itd, da ne idem u detalje... Nije to meni negledljivo, samo mi je isto kao prethodnih sezona, prehajpovano i to je to.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Ni prva a ni poslednja serija gde su posle logicnog kraja producenti bili alavi na pare pa nastavili...
Ono sto je razlikuje od ostalih je taj omaž 80im, retro estetika i klinci iz ET ere. Meni se svidelo generalno, rupa ima ali sam zbindzovao svaku sezonu lagano.

Link to comment

Serija je u trećoj sezoni postala parodija same sebe. Vinona Rajder nam je priredila jedu od najgore odglumljenih uloga otkako ja pratim serije. Ali okej, volim ovakve serije i gledaću i četvrtu sezonu iako će sigurno biti još veće sranje :D

 

 

Link to comment

Ја сам негде стигао до половине четврте епизоде и то би отприлике било то.  Од питке ностачгичне серије јебени политички радници су направили најбесмисленије политичко смеће које по 3567898741 пут треба неуком свету да прода прогесивистичку агенду. Ја ценим да у блиској будућности нема шансе да погледам ишта што се у Америци прави а да је повезано са Холивудом.

Док је главна прича омаж Ромеру и Крадљивцима...све остало је будалаштина на нивоу раних хладноратовских епизода Тора( да ли је неко осим мене читао те прве епизоде?) које човек негде може да толерише имајући у виду кад су настале( мада су огавне због свог инсистирања на обезљуђеним комунистима било да су они

 

Link to comment

Ја сам негде стигао до половине четврте епизоде и то би отприлике било то.  Од питке ностачгичне серије јебени политички радници су направили најбесмисленије политичко смеће које по 3567898741 пут треба неуком свету да прода прогесивистичку агенду. Ја ценим да у блиској будућности нема шансе да погледам ишта што се у Америци прави а да је повезано са Холивудом.

Док је главна прича омаж Ромеру и Крадљивцима...све остало је будалаштина на нивоу раних хладноратовских епизода Тора( да ли је неко осим мене читао те прве епизоде?) које човек негде може да толерише имајући у виду кад су настале( мада су огавне због свог инсистирања на обезљуђеним комунистима било да су они  Совјети или Кастрови разбојници. Ово са совјетском базом усред јебене Индијане на врхунцу Реганове владавине је напросто вређање интилигенције не просечног гледаоца ове серије већ и амеба и осталих протозоа. Док је Црвена Зора ономад има смисао па и сама некако имала отклон, савршена озбиљност ове будалаштине је спречава да у будућности има макар и некакав кемп култ статус међу најокорелијим русофобима.

Ћерка Уме Турман и Итана Хока ем што не зна да глуми ем нема никакву харизму, просечна моја студенккиња из неког села у Ајови би посао урадила убедљивије. Чињеница да научи да прича руски у року од пар дана слушајући тајанствену радио поруку( коју влада јелте не може да ухвати), сврстава је у класичне јебене Мери Сју. Мала црна је још гора, ем није симпатична ем јој је лик комбинација Гордон Гека из Волстрита и садашње размажене дечурлије потпуно анахраон и сувишан. Повраћало ми се после њихових сцена. Тензија између наших омиљених ликова опет исилована и некако вештачка, но имајући у виду остало срање, то пролази сасвим незапажено. Четврту сезону ако ови идиоти буду и хтели да сниме нема шаје да гледам.

Link to comment

Da li stvarno tražiš realnost u ST? :lol: Očigledno su ovaj put izrazitije parodirali klišee iz filmova 80ih (kao i sami sebe), zaista ne treba previše ozbiljno da shvataš i da primaš k srcu.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Da li stvarno tražiš realnost u ST? :lol: Očigledno su ovaj put izrazitije parodirali klišee iz filmova 80ih (kao i sami sebe), zaista ne treba previše ozbiljno da shvataš i da primaš k srcu.

 

 

Ништа ту није пародија. Поготову не Совјети и црна Мери Сју.

Link to comment
17 hours ago, precog said:

a ako rusi budu good guys, radnja bude orijentisana na porodicne vrednosti, bus dal sansu?

Добро брате пробао си да будеш духовит,а само си испао глуп у друштву. Имаш звездицу за труд.

Link to comment
Just now, porucnik vasic said:

Добро брате пробао си да будеш духовит,а само си испао глуп у друштву. Имаш звездицу за труд.

a ti si autoritet na polju duhovitosti? izvini, nemam cirilicu nadam se da mozes da procitas.

Link to comment
18 hours ago, porucnik vasic said:

Ништа ту није пародија. Поготову не Совјети и црна Мери Сју.

 

Cela sezona je parodija, od ponašanja klinaca, preko preočiglednih omaža do glume Vinone Rajder.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...