Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

meni je neverovatno kako su neki pronasli nekakvo duboko znacenje u najvechoj tv show prevari decenije aka Twin Peaks 3 dok pronalaze kako im je Stranger Things slatkis sranje.... LaieA_063.gif

 

meni je serija totalna uzivancija kao izuzetno sarmantni omaz hororu iz 80ih.. fantastici i sire -- punk Alice in Wonderland heart.gif i tako tome...... 

 

stigla sam do pete epizode, danas zavrsavam pa chu da krecim topik.... hejteri, odbijte 

Link to comment

meni je neverovatno kako su neki pronasli nekakvo duboko znacenje u najvechoj tv show prevari decenije aka Twin Peaks 3 dok pronalaze kako im je Stranger Things slatkis sranje.... LaieA_063.gif

 

meni je serija totalna uzivancija kao izuzetno sarmantni omaz hororu iz 80ih.. fantastici i sire -- punk Alice in Wonderland heart.gif i tako tome...... 

 

stigla sam do pete epizode, danas zavrsavam pa chu da krecim topik.... hejteri, odbijte 

 

Nisu neki nego ja, ili nisi u stanju da mi se direktno obratiš...

 

A, to što je tebi to neverovatno, pa ne čudi me...

Link to comment

Nisu neki nego ja

 

ko priznaje pola mu se dodaje dirol.gif

 

nisi jedini..... meni recimo, kao velikom fanu Twin Piksa prve i druge sezone, uopste nije bijo problem da kazem kako je trecha tesko sranje... i za nekog ko u stvari nije ljubitelj TV serija, uopste, Stranger Things je 1 remek delce

Link to comment

ko priznaje pola mu se dodaje dirol.gif

 

nisi jedini..... meni recimo, kao velikom fanu Twin Piksa prve i druge sezone, uopste nije bijo problem da kazem kako je trecha tesko sranje... i za nekog ko u stvari nije ljubitelj TV serija, uopste, Stranger Things je 1 remek delce

 

Izađi malo iz Twin Peaksa, pa ćeš ga lepše videti...

Link to comment

Odgledah i ja drugu sezonu. Simpatično, ali ništa više od toga. Prve se ni ne sećam najbolje, ali čini mi se da je malo bolje držala pažnju.

Prva je imala na svojoj strani misteriju koja drži pažnju i faktor svežine, ali mislim da je u globalu druga ipak nešto bolja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...