Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

Razvlačiće se sve dok interesovanja bude bilo, naravno. Cenim još dve sezone, ali već sledeće će se svima smučiti nadobudne pubertetlije pa nije nemoguće da ih već tada uguše.

Link to comment

Sva sreća onda što je tu porucnik vasic, koji poštuje nadobudne pubertetlije i Hippie koja je puna ljubavi prema njima zato što voli sve, pa će ta - tebi prvokativno odurna - populacija imati svoje zaštitnike i važan generacijski glas u ovoj seriji i opstati u inat tebi, svima i lepšem stvaranju...

Link to comment

Nije što se ja starački gnušam svega vezanog za tinejdžere, od pop muzike do seksa, nego što neće nikome na svetu prijati da klinci od 15-16 godina pokušavaju da ispadnu šarmantno slatki dok drve o paralelnoj dimenziji i Dungeons & Dragons i telekinetičkim moćima. 

 

Biće kao ono kad rahmetli Robin Williams glumi ocvalog Petra Pana, transfer neprijatnosti za transferom neprijatnosti.

 

Ali da ne hejtujem previše unapred, možda nekim čudom budu umeli da dostojanstveno privedu stvari kraju dok je vreme.

Link to comment

Jao, to je onaj film Kuka, da se na njega primiš kao na ovu seriju. Znam da je Spielbergov, ali posve sam ga zaboravio, više se ni ne sećam da li je na kraju poleteo glavni spielbergovskiugroženamanjina junak...

Link to comment

i Hippie koja je puna ljubavi prema njima zato što voli sve

 

a mozda zato sto mlogo vise volem da pricam/diskutujem/trosim energiju na stvari koje volem nego na stvari koje mrzim? 

 

doduse nisam propustila priliku da hejtujem Twin Piks trechu sezonu -- ova besmisao ne mozh da prodze tako lako zagruz.gif

Edited by Hippie
Link to comment

Ma gde nije poleteo, blago tebi ako si zaboravio tu majkldžeksonovsku fantaziju u kojoj sredovečnog tatu obožava horda sitne dece.

 

Ja nisam zaboravio zato što sam bio dovoljno pametan da i ne gledam :)

Link to comment

a mozda zato sto mlogo vise volem da pricam/diskutujem/trosim energiju na stvari koje volem nego na stvari koje mrzim? 

 

doduse nisam propustila priliku da hejtujem Twin Piks trechu sezonu -- ova besmisao ne mozh da prodze tako lako zagruz.gif

 

Eto, ako mahom voliš sve, nije bitno što ne voliš najvrednije. Takvoga je ionako najmanje procentualno gledano, praktično je zanemarljivo odsustvo ljubavi u tim slučajevima...

Link to comment

Nije što se ja starački gnušam svega vezanog za tinejdžere, od pop muzike do seksa, nego što neće nikome na svetu prijati da klinci od 15-16 godina pokušavaju da ispadnu šarmantno slatki dok drve o paralelnoj dimenziji i Dungeons & Dragons i telekinetičkim moćima. 

 

 

Ајде бабо, ти си се родио са 45. :naughty:

Колико сам прочитао развој ликова прати године глумаца.  А ништа лепше од тинејџерских авантура...

Link to comment

Ајде бабо, ти си се родио са 45

+1

 

Колико сам прочитао развој ликова прати године глумаца.  А ништа лепше од тинејџерских авантура...

Ne ide to, videćeš. Ovaj konkretno fazon, malo misto i natprirodna dešavanja, male slatke predpubertetlijske ložane bore se protiv čudovišta - to prosto neće moći da se održi sad kad iždžikljaju i kad krenu hormoni da ih rade.

 

Mogu da pokušaju da pretoče radnju u neku Joss Whedon teen sapunjaru, ali to jednostavno neće više biti to. MMW.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...