Jump to content
IGNORED

Stranger Things-жал за младос’ или кад је било кул натапати косу лаком


porucnik vasic

Recommended Posts

jbg, posle prve 3 malo sam razocaran. scena kad vinona mentalno puca uz divizne nosi vise emocija od prve tri epizode druge sezone zajedno.

nemam pojma, zasad mi ovo deluje nepotrebno, ko blejd raner 2.

Link to comment

ode i sesta, najbolja dosad, skapirao sam da mi mali zuba najvise smeta, u prvoj je bio pravi autenticni klinja, ovde se vidi da je tinejdzer kom je slava udarila u glavu.  

vinona mi dosta bolja nego u prvoj, il sam se ja mozda naviko.

Link to comment

Ja juče zbindžovao celu sezonu 2...

 

Meni je ta epozoda sa sestrom skroz nepotrebna... Verovatnosu ubacili da bi u se3 širili priču...

 

I da, bezubi je strašno iritantan, a Stiv mi je od antipatičnog drkadžije u prvoj postao skroz cool...

 

I MadMax mi drugoj sezoni deluje kao višak, ali, ajde...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

ma da, ta epizoda je jasna digresija za sledecu sezonu.

ni meni zasad nije jasna uloga madmax, al ostale mi jos 2, mozda se nesto desi. 

stiv je najkulji ubedljivo, sa ultimativnim oruzjem osamdesetih, bezbolkom sa ekserima.

Link to comment

Jeste slabija druga, ali i dalje mi je draga serija. Ubacili su nove likove, a ni sa nekim starim kao da nisu znali šta će. Recimo, stariji brat zaposednutog klinca nekako visi. Nensi je logična u misiji traženja istine u vezi drugarice, a on je tu kao neko ko ne zna šta će sa rukama.

Super su mi onih par scena sa Lukasovom sestricom.

Link to comment

Jeste slabija druga, ali i dalje mi je draga serija. Ubacili su nove likove, a ni sa nekim starim kao da nisu znali šta će. Recimo, stariji brat zaposednutog klinca nekako visi. Nensi je logična u misiji traženja istine u vezi drugarice, a on je tu kao neko ko ne zna šta će sa rukama.

Super su mi onih par scena sa Lukasovom sestricom.

U stvari, ne znaju šta će sa trouglom Stive, Vilov Brat, ružnjikava tinejdžerka a već parve drugi sa Lukasom, Bezubim i MadMax...

 

Mani je u stvari Stivov lik super, što će on (verovatno) na kraju da izvisi u tom trouglu, a realno nije pička nego je OK lik...

 

I da, ajde što je MadMax ubačena, pa da progutamo, ali brat je :isuse:.. Osim ako nešto ne nameravaju sa njim kasnije... Mada, ovo počinje da liči na ono kako Weenie opisuje glednaje Losta prvi put... :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...