Jump to content
IGNORED

Istorija fudbala


Meazza

Recommended Posts

28 minutes ago, Pantelija jr said:

a skolsova - njegovog sadističkog sajdkika...

 

Al' stvarno. :D Ono, sramežljivo curu pozove vani da bi joj ispričao kako piše poeziju i istu noć u restoranu zakolje nekog ko ga je nazvao "Ginger".

Link to comment

Ajde nemojte se zezati. Kome bi ovi uterali dug?
Ferdinand je visok 189 a onda racunajte kakve zajebane momcine su ovi iz ostatka ekipice.
Da ih vidis ovako na ulici pomislio bi da su krenuli do pekare da kupe kiflu na velikom odmoru.

Link to comment
16 hours ago, omiljeni said:

Ajde nemojte se zezati. Kome bi ovi uterali dug?
Ferdinand je visok 189 a onda racunajte kakve zajebane momcine su ovi iz ostatka ekipice.
Da ih vidis ovako na ulici pomislio bi da su krenuli do pekare da kupe kiflu na velikom odmoru.

Ne vidi se Vidić iza ,🤕

Link to comment

Ima lep tekst o Bosmanu na Mozzartu, ako nekog interesuje.

 

Nisam znao da je lik onako propao posle suđenja a veoma je lep onaj deo priče gde mu cela holandska reprezentacija dolazi na gajbu, da se zahvale i doniraju neku kintu od prijateljske utakmice sa Belgijom.

 

Ja sam u prvih par godina po donošenju presude bio ubeđen da je u pitanju John Bosman, holandski reprezentativac sa kraja 80ih. Tek sam posle shvatio da je ovaj zapravo bio totalni anonimus od fudbalera.

 

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...