Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rutinska pobeda nad Munzeovcima, viđene neke fine minijature, igra sa dve petice (Lesor, Jovanović), pa sa dve jedinice (Roč, FČ3), mada je ova prva varijanta verovatno iznuđena neigranjem Jankovića. Nadam se da je sve ok sa Radanovim.

Link to comment

Igra sa dve jedinice je postala moguća otkad je fč3 u timu, dok je enis bio tu igra sa dve jedinice nije bila opcija, iako enis čak i nije jedinica.

Link to comment

pa pre svega je mogucnost kad je protivnik mladost iz zemuna

protiv iole ozbiljnijeg protivnika upariti filipa i rocestija je suludo

Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

pa pre svega je mogucnost kad je protivnik mladost iz zemuna

protiv iole ozbiljnijeg protivnika upariti filipa i rocestija je suludo

 

Nema to veze sa protivnikom, ni protiv lošijih ekipa u aba ligi nikada nije upario ročestija i enisa (iako je bilo logike da se nekad proba sa njima dvojicom zajedno na terenu)  a sada odjednom može dva pleja čim je tu filip must play. 

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, palikaris said:

igrao je u finalu protiv buducnosti sa enisom i rocestijem zajedno.

 

Jao da, bilo je to nekih 5 sekundi, kao što se tek u finalu setio da snizi petorku, iako je imao celu sezonu da isproba te dve stvari

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

Nema to veze sa protivnikom, ni protiv lošijih ekipa u aba ligi nikada nije upario ročestija i enisa (iako je bilo logike da se nekad proba sa njima dvojicom zajedno na terenu)  a sada odjednom može dva pleja čim je tu filip must play. 

ne kazem ja nista za uparivanje enisa i rocestija

kazem da je filipa i rocestija moguce upariti samo protiv ekipa nivoa mladosti

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

ne kazem ja nista za uparivanje enisa i rocestija

kazem da je filipa i rocestija moguce upariti samo protiv ekipa nivoa mladosti

 

A ja mislim da filip mora da ima bar 20 mpg u ovoj ligi. I neka mu ako će to pomoći da se proda, samo da ne ostaje dogodine u zvezdi

Link to comment

ma sto bi se prodavao?

da ga ponizavaju po nekavim rumunijama?

para mu je tata sasvim dovoljno zaradio nakrao, ne mora da brine za tri naredna zivota

njemu je potaman ovde gde je

ako se bas raspadnemo (kao sto po svoj prilici ocemo) i ne uzmemo ni jebenu kls, verovatno ce morati nazad u fmp

ali tek tamo je svoj na svome

 

jedino dobro u ovome je sto su momci u fmpu dobili slobodu, nije da tamo puca od nekog talenta i da ce zvezda imati bog zna kakve koristi od toga, ali mi je drago zbog tih igraca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...