Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako je to tačno za maloletnice, i ako ima dokaze, nek da snimke Bartlomeu da diskvalifikuju Budućnost, da i on zna šta ga čeka u Podgorici...

Link to comment

Tako kriminalci razgovaraju sa kriminalcima, salju im poruke sta sve znaju jedni o drugima i sta mogu da upotrebe ako nesto bude ili ne bude. Ha-os.

 

Jedino mi je ovo sa Doljmenom nekako debilni not funny momenat. Ovo ostalo sve unutar karaktera. 

Link to comment

ma kakvi, nema nista sto coki moze da uradi crnogorcima, i njima i njemu je jasno da preti praznom puskom. meni ovo pre izgleda za unutrasnju upotrebu.

Link to comment
1 hour ago, Lord Stef said:

Sve na stranu, ovo sa podvodjenjem maloletnica je vrlo ozbiljna optuzba. Ne znam koliko je Sportska centrala verodostojan izvor, ali ako je Covic sve ovo stvarno izjavio neko bi morao da zavrsi na sudu.

 

Ma, to je stara prica, ima valjda nekih desetak godina. I zavrsilo je na sudu u okviru neke istrage o trgovini ljudima, lancu prostitucije, tako nesto. Upravo sa sudjenja su i te informacije o podvodjenju kurvi Sretenu Radovicu. Old news.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Ma, to je stara prica, ima valjda nekih desetak godina. I zavrsilo je na sudu u okviru neke istrage o trgovini ljudima, lancu prostitucije, tako nesto. Upravo sa sudjenja su i te informacije o podvodjenju kurvi Sretenu Radovicu. Old news.


Ako se ne varam, valjda je i osuđen neki lik zbog podvođenja...

Link to comment
Just now, Djolle said:


Ako se ne varam, valjda je i osuđen neki lik zbog podvođenja...

 

Ne secam se vise, odavno je to bilo. Da se nije pominjalo ime Radovica ne bih obratio paznju ni tada kad se desavalo.

Link to comment

prva pobeda u gostima posle Laktaša, 5. marta ove godine

7 poraza za redom od tada, tako nešto

 

isplatilo se strpljenje sa Alimpijem :sleep: 

Edited by levi
Link to comment
11 hours ago, Apollo Creed said:

Npr.ko?

 

11 hours ago, nenad said:

@ lord stef

 

ma daj, pricamo o nebojsi dr. covicu. taj ima krivicnih dela za 4 dozivotne robije. 

Evo Harper mi je kasnije objasnio o cemu se radi, pa da ne tulim mnogo. Stvarno mi nije bila poznata ta prica.

Mislim, ne gajim ja nikakve iluzije, vise moja zelja da se uvede neki red, pa neka zavrsi na sudu ili onaj koga optuzuju ili onaj koji optuzuje ako se ispostavi da su optuzbe lazne. Jbt, meni je ovo mnogo ozbiljnija prica od klasicnih prepucavanja 'vi ste krali' 'ne, vi ste krali'. Ovde je jedna strana javno, direktno i precizno optuzila drugu za maloletnicku prostituciju sa sve navodjenjem imena. 

 

Kraj ranta, ionako je bespredmetno sad pricati ako je to vec ihahaj godina stara prica... :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...