Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Polazim od toga da ipak ima ambiciju da odigra još negde, a ne čitav život u fmp-u, valjda je zato sada i prebačen u zvezdu da bi se kao igrač zvezde lakše prodao. A ako se raspadne u rumuniji uvek može da se vrati u svoju sigurnu kuću

Link to comment

sumnjam, imao je onaj izlet u grcku pre nekoliko sezona, nije se najslavnije zavrsio

 

mislim da je u pitanju sa jedne strane pokazivanje tatinog da mu se moze sta hoce (mozda do kraja sezone zaigraju i vesna i(li) on :fantom: ), a sa filipove prosto zelja da igra u nasem najvecem i ujedno klubu za koji navija kad mu se vec moze

uzgred, uvek je lepo i dodati titulu u cv

samo mislim da se oko ovog poslednjeg zajebao, a on je vazan deo tog zajeba

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Polazim od toga da ipak ima ambiciju da odigra još negde, a ne čitav život u fmp-u, valjda je zato sada i prebačen u zvezdu da bi se kao igrač zvezde lakše prodao. A ako se raspadne u rumuniji uvek može da se vrati u svoju sigurnu kuću

 

Ma, kakva prodaja, on bi bio srecan da ga neka ozbiljna ekipa uzme i za dzabe. Decku je kosarka hobi, nije mu o glavu hoce li nesto zaraditi od nje.

Link to comment

Njemu je sad vec do dokazivanja. Ne bi me cudilo ni da zavrsi karijeru na kraju sezone ako uzme titulu i dobro odigra u finalu.

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ma, kakva prodaja, on bi bio srecan da ga neka ozbiljna ekipa uzme i za dzabe. Decku je kosarka hobi, nije mu o glavu hoce li nesto zaraditi od nje.

 

Nisam mislio na prodaju u smislu transfera u kojem nč uzima obeštećenje od pola milke, nego da se proda u smislu da ode da igra negde, a da nije fmp

Link to comment

sta ce mu da ide da igra negde? on u nekoj rumuniji ili na kipru nema bogatog tatu i niko ga nece ni prepoznati na ulici. a pitanje je i koliko ce da igra, dok mu je ovde garantovano. 

 

igrace on dok moze i dok je nebojsa gazda bilo gde. ne verujem da mu je dosadilo, a nisam siguran ni da bi naisao na odobravanje u porodici da resi da promeni zanimanje. 

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Nisam mislio na prodaju u smislu transfera u kojem nč uzima obeštećenje od pola milke, nego da se proda u smislu da ode da igra negde, a da nije fmp

 

To sto igra ili ne igra KLS u Zvezdi mu nista nece promeniti na tom planu. Moze on sutra da ode u klub manji od Zvezde ili cak FMP-a kao sto je vec isao u Grcku, ali cemu to?

Link to comment
20 minutes ago, harper said:

 

To sto igra ili ne igra KLS u Zvezdi mu nista nece promeniti na tom planu. Moze on sutra da ode u klub manji od Zvezde ili cak FMP-a kao sto je vec isao u Grcku, ali cemu to?

 

pa ne znam, kazem, polazim od toga da je sportista koji ima ambiciju da dokaze da moze da igra i negde gde mu tata nije predsednik. tj bar se ja nadam da on ima takvu ambiciju. imao je statisticki dobru sezonu, i mozda moze negde da ode. al moguce da gresim, i da njemu ekstra da gusla u fmp-u i sledecih 10 godina. videcemo.

Link to comment

Taj argument da porodica Čović već sad ima dovoljno sredstava da Filip ne mora da traži inostrani angažman jednostavno ne stoji, koliko tenisera ima sa bogatim tatama, na primer, pa ih to nije sprečilo da postanu i vrhunski sportisti.
Filip, da se razumemo, nema neki spektakularan kvalitet, ali mirne duše može da se kaže da je u poslednje dve, tri godine jedan od boljih plejeva u ABA konkurenciji i kao takav je sada mnogo zanimljiviji tim osrednjim klubovima nego u svom prvom mandatu u inostranstvu kada je bio nedovoljno sazreo kao igrač.

Link to comment

podsecas me na nebojsu krstica

ne po bezobrazluku i jadnosti, nego po tome sto ste valjda samo ti i on u stanju da na svaku zadatu temu imate misljenje koje se kosi sa svim logickim principima

Link to comment

+1

krajnje je vreme da se skloni  celava picka

trebao je leteti jos posle ona dva izgubljena finala od amera da je imao iole casti i morala

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Taj argument da porodica Čović već sad ima dovoljno sredstava da Filip ne mora da traži inostrani angažman jednostavno ne stoji

 

+:sad:

Ako ih džejar ne izvuče iz bule niko neće...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...