Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne verujem da se sada juri trener...trenutno se ne zna ni kakav ce uopste budzet moci da se namakne za sl. sezonu...znam da je patkometrija, ali presmesno mi je sto se i vama vraca ovaj termin

Link to comment
Quote

Međutim, Nebojša Čović kategorično je demantovao da Bertomeu nije došao iz "taktičkih" razloga.

"Znao sam da ćemo da budemo mistični. Na ovim prostorima stalno živimo od mistike... Svaki čovek ima pravo da se razboli i odloži neko ročište", rekao je Čović novinarima.
 

 

Link to comment

http://www.sportskacentrala.com/2018/04/29/covic-odgovorio-bokanu-tesko-optuzio-buducnost/

 

Odlican intervju.

 

Quote

Biće vam potrebno jer tamo ne igraju Rems i kompanija, a i ne prolaze više trikovi sa nameštanjem takozvanih “plesačica” koje se podmeću sudijama za noćne zabave nakon prevelikog opterećenja “deljenjem pravde” na utakmicama Budućnosti u Podgorici. Znači, kod Evrolige vam neće proći prostitucija i seksualni delikti za namirenje sudija u noćnim klubovima poput “Afrodite” u Podgorici. Takođe vam neće proći ni “blagi” pritisci na sudije ispred i u svlačionici gde su neki od njih bili “ljubazno zamoljeni” da oralno konzumiraju cevi od pištolja vaših pojedinih “uglednih prijatelja” kluba

 

Link to comment

Fale najbolji dijelovi ovde, onaj i Baći Radoviću i Zeta Gradnji, Dolmenji, ali posebno ovaj gdje se poimenice nazivaju Bokanove prijateljice noći.

 

Jedno je sigurno, kad dođe vrijeme, opasaće se dinamitom i neće otići sam.

Link to comment

Ali neverovatno je da se covek posle svega tri godine toliko navikao da bude prvi da se sada ponasa kao da mu je tu poziciju podario bog samim cinom rodjenja. 

Link to comment

Sve na stranu, ovo sa podvodjenjem maloletnica je vrlo ozbiljna optuzba. Ne znam koliko je Sportska centrala verodostojan izvor, ali ako je Covic sve ovo stvarno izjavio neko bi morao da zavrsi na sudu.

Edited by Lord Stef
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...