Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Apollo Creed said:

treba da preuzme neko od legendi kluba...

Ako je u pitanju ovaj UPPRovani, onda tu postoji samo jedna legenda.

lYnk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

Link to comment

maaa.. sta reci a ne ponoviti se..

 

i pre pocetka sezone sve je bilo osudjeno na propast...

cho je pod geslom niko nije iznad zvezde nogirao ra-oa a on je tim potezom upravo sebe stavio iznad zvezde..

sto zbog sujete sto zbog lazne slike aka pa svake godine smo menjali pola tima i imali uspeha, zasto ga ne bi imali i sada kad pored pola tima, zamenim i trenera trenerom pocetnikom..

 

na to treba dodati i realno hendikep u zavrsnici, ajd pere al pogotovo dangubica..

 

isto tako, ra je imao i daleko veci fail od alimpija, jedno tri puta veci, a to je onaj poraz od cibone...

no, razlika je sto je ra ipak nesto napravio u karijeri pre dolaska u zvezdu, plus ga poraz od cibone nije kostao ne igranja el, i poslednje ali ne najmanje vazno, ra za razliku od alimpija nije "prozivao" igrace...

 

lm, nemamo mi neki da kaem tim van konkurencije za domestik, al imamo dovoljno kvalitetan da je mogao da uzme trofeje u domestiku..

no, nema krvi u ekipi, na peru ne treba ni racunati sve i da se vrati u zavrsnici,  trener je odavno izgubio kontrolu, itd itd, tako da kao sto se nije uzela aba nece se uzeti ni kls..

 

cho bi odavno zamenio alimpija, samo sto nema sa kime, i njega je jedva bio nasao, tako da ono.. bila je ovo mucna sezona, a nesto nema indicija ni da ce zavrsnica sezone biti ista bolja..

Link to comment

i umalo da zaboravim, ispada zaragoza veci klub od nas... 

njima je misko na razigravanje utrapio milka i enisa a mi smo dobili da razigravmo ficka i keselje.. :coffee:

Link to comment
23 minutes ago, Shaq said:

i umalo da zaboravim, ispada zaragoza veci klub od nas... 

njima je misko na razigravanje utrapio milka i enisa a mi smo dobili da razigravmo ficka i keselje.. :coffee:

Sta pricas...Fica je dosao da pomogne

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...