Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

podsecas me na nebojsu krstica
ne po bezobrazluku i jadnosti, nego po tome sto ste valjda samo ti i on u stanju da na svaku zadatu temu imate misljenje koje se kosi sa svim logickim principima
Nije mi namera bilo koga da vređam, voleo bih i da je sa mojim sagovornicima tako, već samo zdrava argumentovana diskusija očišćena od ostrašćenosti.
Ni jednog trenutka ne tvrdim da će se desiti ono što sam napisao u prethodnom postu, ali svakako postoji realna mogućnost.
Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zajedničko - Predmet obožavanja im je sin kontroverznog biznismena koji je bogatstvo stekao za vrijeme Miloševića? :D

Link to comment
7 hours ago, James Marshall said:

Zajedničko - Predmet obožavanja im je sin kontroverznog biznismena koji je bogatstvo stekao za vrijeme Miloševića? :D

 

 

Taj rad :D

Link to comment

Ovo je dodavanje koje moze da izvede svaki utrenirani basketas sa skilom. Jedino sto FC nema problem da to pokusa u takmicarskoj utakmici :D On je i mogao da postane dobar kosarkas da su treneri imali petlju da ga pravilno usmere i odrede mu granice + da ima jos desetak santimetara. Nije los suter, ali je divljak; ima skila, ali ne ume pravilno/umereno da ga koristi. Da je makar u tom smislu sazreo, mogao je lako da nadje slabiji italijanski ili nemacki klub. Ali sta ce mu sve to, neka uziva kad mu se moze. 

Link to comment
3 minutes ago, Malvo said:

Ovo je dodavanje koje moze da izvede svaki utrenirani basketas sa skilom. Jedino sto FC nema problem da to pokusa u takmicarskoj utakmici :D 

pa i nije bas, treba dosta osecaja za ovo. filip je prilicno kreativan dodavac, to bar ne moze da mu se ospori. 

Link to comment
8 minutes ago, Malvo said:

Ovo je dodavanje koje moze da izvede svaki utrenirani basketas sa skilom. Jedino sto FC nema problem da to pokusa u takmicarskoj utakmici 

 

E jebiga sad. Ali da bi razvio taj skil mora da ima kliker za basket

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...