Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

ja kontam da busi samog sebe

nemam drugo objasnjenje za npr minutazu omica i lesora (osim ako se ovaj prvi nije povredio)

uzevsi u obzir sta i kako igraju njih dvojica, pa i statistiku sa sinosnje utakmice, potpuno je suludo sto je ovaj drugi igrao vise

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, MayDay said:

Miloglede, sta ovo znaci sto je Alimpijevic rekao? Ti najbolje tumacis nove informacije i predvidjas buducnost.

 

Nije moje da pricam o tome, a i nisi platila 10 evra :fantom:

 

Spoiler

Mada mogu komsijama da predvidim Buducnost (sa velikim "B") u finalu, ili, kako stvari stoje, polufinalu KLS :wicked:

 

Link to comment
17 hours ago, Plajvi said:

Najludje je bilo onomad kad se ovaj izivljavao a Gudura blejao k'o tele, ili mu bile uvaljivane lopte 5 sec pred kraj napada. :D 

pa da, tako se "celice" igraci. kurac bi danas gudura bio gde jeste da toga nije bilo

znaju covici sta rade

 

isto tako ocekujem za sezonu, dve i ovog malog rocestija da vidim ako ne u nba, a ono sigurno u nekom cska, realu, fenru

Link to comment

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da Dušan Alimpijević od ponedeljka, nije više trener prvog tima. Klub je sa trenerom sporazumno raskinuo ugovor. Do daljeg prvi tim će voditi dosadašnji pomoćnik Milenko Topić.

Link to comment

ode muceni alimpije! :(

jedino ispravno resenje je da filip postane trener/igrac

u odlicnim je odnosima sa bivsim trenerom, u jos boljim sa prvim covekom kluba, obavljao je i ranije tu funkciju u fmp doduse nezvanicno, poznaje (sa)igrace, rodjeni lider...

Link to comment

Iskreno, žao mi je čoveka, verujem da je sve svoje najbolje dao klubu ali očigledno da u ovom trenutku to jednostavno nije bilo dovoljno.
Nadam se da će ovo da prene klub i igrače iz ovog letargičnog stanja i da završimo na jedini mogući način koji ovaj tim kvalitetom zaslužuje - titulom. Napred, Zvezdo!

Link to comment

Stvarno se nadam da ovo ne vodi bas u totalno rasulo koje ce rezultirati da nemamo predstavnika u EL dve uzastopne sezone...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...