Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo Čović namešta za finale FMP - Zvezda u kom će FČJ igrati jedno poluvreme za bele a drugo za crvene, biće ukupno prvi i drugi strelac finalne serije, najbolji asistent, MVP i dva puta član prve petorke.

Link to comment

Ma tog nepotizma ima kod nas onoliko u svim sferama zivota...koliko je samo talentovanih klinaca propalo u zapecku dok su gledali tatine sinove kako igraju po 30min stressfree...

Link to comment

kako li nam je uspjelo izgubiti od mege :D gledao sam ih u prvoj utakmici i delovali su kao grupa amatera, eventualno 2 pristojna igraca, a jedan nije igrao danas :D

Link to comment

nisu amateri u megi nego deca. danas je protvi zvezde najvise igrao luka cerovina koji je 2000. godiste, a nekoliko sati pre ove uitakmice je izgubio od juniorske ekipe zvezde. :D

Link to comment
8 minutes ago, nautilus said:

kako li nam je uspjelo izgubiti od mege :D gledao sam ih u prvoj utakmici i delovali su kao grupa amatera, eventualno 2 pristojna igraca, a jedan nije igrao danas :D

 

Igrali su bez SEDAM prvotimaca. Alimpije ostani.

 

Link to comment
nisu amateri u megi nego deca. danas je protvi zvezde najvise igrao luka cerovina koji je 2000. godiste, a nekoliko sati pre ove uitakmice je izgubio od juniorske ekipe zvezde. :D
Hoćeš da kažeš da je napravljen neki dil sa Miškom? Moguće.[emoji41]
Link to comment

Seća li se neko nekog trenera ko se toliko brukao a da nije podneo ostavku ili bio smenjen? Ovo je već bizarno.

Link to comment
8 hours ago, goofs said:

Ovo Čović namešta za finale FMP - Zvezda u kom će FČJ igrati jedno poluvreme za bele a drugo za crvene, biće ukupno prvi i drugi strelac finalne serije, najbolji asistent, MVP i dva puta član prve petorke.

Ovo ne bi bio prvi put da se tako nesto desi. Neka neko proveri (ako zna gde), ali mislim da je Aleksandar Nikolic u finalu prvog prvenstva Jugoslavije jedno poluvreme igrao za Srbiju, a drugo za JNA.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...