Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

5 minutes ago, Tpojka said:

 
Tako sam slično čuo za Katar, mečkama i bembarama crkavaju klime dok se svi kunu u leksus.

Doduše, priča je od prije ~20 godina, pa je moguće da sad i mečke valjaju.

I ne samo pesak, muž je bio i u Sibiru na najvećim hladnoćama. Kaže, teretnjaci ruski, ne gase ih nikako, a džipovi toyotini, kreću bez problema. Kaže da osim ruskih vozila i Toyote, ništa drugo tamo nije video.

 

Sve je to , istina, staro 30+ godina, al stara ljubav zaborava nema :D

Link to comment
1 hour ago, nenad said:

 

tovari magare dok je u blatu. :D

 

znao sam, kako ne bih...

 

Daleko bilo da bih bilo koga u toj situaciji tovario već ono, ili reko možda nisi znao, ili si znao pa si hteo da se predomisli ili si bio nestašan pa si hteo da ti oprosti :D

Link to comment
31 minutes ago, Mil@n said:

 

Daleko bilo da bih bilo koga u toj situaciji tovario već ono, ili reko možda nisi znao, ili si znao pa si hteo da se predomisli ili si bio nestašan pa si hteo da ti oprosti :D

 

ma zezam se, da mi je to bolna tacka, ne bih ni pominjao. nije tu bilo nekog plana niti razmisljanja, (glupi) kordunas, sta ces. :D

 

zanimljivo je da je taj auto sad u mom bloku, posto ga je zena dala roditeljima. poslednja zena je tek posle dva ili tri puta pominjanja skapirala da sam ja kupio TAJ auto, a ne neki talav slican. sad se smejemo svaki put kad ga vidimo.

  • Haha 1
Link to comment

Ono malo podsaharske Afrike što sam video od 10 automobila 5 su tojote, 3 ostali japanci a 2 sve ostalo. Po Kinšasi najpopularnije taksi auto je bila Tojota Ist, nikad mi nije bilo jasno što je nisu valjali u Evropi, realno mnogo lepša od Yarisa(godište oko 2000)

Link to comment
59 minutes ago, dùda said:

I ne samo pesak, muž je bio i u Sibiru na najvećim hladnoćama. Kaže, teretnjaci ruski, ne gase ih nikako, a džipovi toyotini, kreću bez problema. Kaže da osim ruskih vozila i Toyote, ništa drugo tamo nije video.

 

Sve je to , istina, staro 30+ godina, al stara ljubav zaborava nema :D

Na bliskom istoku Lexus i Toyota suvereno vladaju još uvek...

 

 

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

@dùda

 

Super he YarisCross... kad su ti rekli da stize?

 

Moj RAV4 je trebao u maju, a realno, biće valjda septembar...

Taman kad bude izasao novi model :tongue: ekekeke

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Taman kad bude izasao novi model :tongue: ekekeke

Ne staj ne muku...

 

Na ivici sam da idem i da se svađam i tražim kaparu natrag, pa čak i da oprostim kaparu i uzmem Mazdu CX-60...

 

Baš sma na ivici. Mazdu bi čekao još godina dana, kako izgleda...

Link to comment
Ono malo podsaharske Afrike što sam video od 10 automobila 5 su tojote, 3 ostali japanci a 2 sve ostalo. Po Kinšasi najpopularnije taksi auto je bila Tojota Ist, nikad mi nije bilo jasno što je nisu valjali u Evropi, realno mnogo lepša od Yarisa(godište oko 2000)

U Bocvani krajem 90-ih su imali bilborde: “Botswana is Toyota country”

A evo i u novinama nekih 15 godina kasnije

https://www.mmegi.bw/ampArticle/58203


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ne staj ne muku...

 

Na ivici sam da idem i da se svađam i tražim kaparu natrag, pa čak i da oprostim kaparu i uzmem Mazdu CX-60...

 

Baš sma na ivici. Mazdu bi čekao još godina dana, kako izgleda...

Zezam se, cuti sad i cekaj, mozda te iznenade. Svuda je cekanje.

Link to comment
Just now, Lancia said:

Zezam se, cuti sad i cekaj, mozda te iznenade. Svuda je cekanje.

Misliš, dobijem model 2024 u decembru? :(

 

Jbg, ne bih naruččivao da nisma video na zvaničnom dokumentu da je ulazak u proizvodnju u februaru 2023... Samo nije ušao u prouvodnju... Još... :(

 

 

Link to comment
16 minutes ago, radisa said:

Misliš, dobijem model 2024 u decembru? :(

 

Jbg, ne bih naruččivao da nisma video na zvaničnom dokumentu da je ulazak u proizvodnju u februaru 2023... Samo nije ušao u prouvodnju... Još... :(

 

 

Narucio si ovaj sad novi model?¿ Meni je super, ne bih ga menjao za Mazdu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...