Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

11 minutes ago, Blažujka Dobrodolska said:

ovde se ne razmatra ta boranija

Takoe! Lamborghini Sian! Prvi hibridni Lambo, tradicionalni V12 upotpunjen kondenzatorima za skladištenje el. energije (umesto uobičajenih baterija), više od 800 KS, do stotke ispod 3 sekunde, maks. brzina preko 350 km/čas, što znači da se iz Vinče do Terazija stiže za pristojnih 3 minuta, plus solidna oprema i odlična paleta boja. Preporučujem!

 

https://www.lamborghini.com/en-en/models/limited-series/sian-fkp-37

 

Edited by Ras
Link to comment
  • 1 month later...

Šta biste pre kupili Škoda Superb 1.5 TSI (eventualno 2.0 TDI ) 150hp ili Ford Mondeo 2.0 TDCI?

 

Cena je praktično ista. U suštini treba mi što veći porodični auto za gradsku vožnju i odlazak na putovanje ili izlet par puta godišnje, ali da nije SUV ili karavan, pa je izbor dosta sužen.

Link to comment
11 minutes ago, VoodooDerina said:

Šta biste pre kupili Škoda Superb 1.5 TSI (eventualno 2.0 TDI ) 150hp ili Ford Mondeo 2.0 TDCI?

 

Cena je praktično ista. U suštini treba mi što veći porodični auto za gradsku vožnju i odlazak na putovanje ili izlet par puta godišnje, ali da nije SUV ili karavan, pa je izbor dosta sužen.

Superb

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, VoodooDerina said:

Šta biste pre kupili Škoda Superb 1.5 TSI (eventualno 2.0 TDI ) 150hp ili Ford Mondeo 2.0 TDCI?

 

Cena je praktično ista. U suštini treba mi što veći porodični auto za gradsku vožnju i odlazak na putovanje ili izlet par puta godišnje, ali da nije SUV ili karavan, pa je izbor dosta sužen.

Ne bih ti peporucio 2.0 tdi za voznju po gradu, ako je novi motor u pitanju, predvidjen je za duze relacije i otvoren put, inace ce cesto dolaziti aktivne i pasivne regeneracije partikularnog filtera.

Ostalo je stvar ukusa. Meni je licno Superb unutra prava ladja, s obzirom da sam krakat, vise prostora neces naci ni u jednom autu.

  • +1 1
Link to comment

Bio sam u oba salona.

U Fordu mi je lik bukvalno rekao kupi Superb rofl.gif
Ako voziš uglavnom samo po gradu kraće relacije porodićeš se sa dizelom.

U Škodi su mi dali popust skoro 5000e!

Osnovni model Superb FL Active 1.5 benzinac sa dodatim Amundsen GPS-om, parking senzorima, metalik bojom i još nekim džidža-bidžama je 22500e.
Mislim da je sada već no-brainer šta uzeti.

Link to comment
7 minutes ago, VoodooDerina said:

Bio sam u oba salona.

U Fordu mi je lik bukvalno rekao kupi Superb rofl.gif
Ako voziš uglavnom samo po gradu kraće relacije porodićeš se sa dizelom.

U Škodi su mi dali popust skoro 5000e!

Osnovni model Superb FL Active 1.5 benzinac sa dodatim Amundsen GPS-om, parking senzorima, metalik bojom i još nekim džidža-bidžama je 22500e.
Mislim da je sada već no-brainer šta uzeti.

Fino, sad mozes da strpas pola foruma u Superb :)

  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, VoodooDerina said:

Bio sam u oba salona.

U Fordu mi je lik bukvalno rekao kupi Superb rofl.gif
Ako voziš uglavnom samo po gradu kraće relacije porodićeš se sa dizelom.

U Škodi su mi dali popust skoro 5000e!

Osnovni model Superb FL Active 1.5 benzinac sa dodatim Amundsen GPS-om, parking senzorima, metalik bojom i još nekim džidža-bidžama je 22500e.
Mislim da je sada već no-brainer šta uzeti.

 

Da li si gledao Elantru recimo? Limuzina, veliki gepek, porodicni automobil, za drasticno ispod 22000 evra mozes full opremu da dobijes.

 

https://acbrajic.rs/upload/document/cenovnik_elantra.pdf

 

S tim sto uskoro dolazi novi model za 2021.

Link to comment
32 minutes ago, Lancia said:

Fino, sad mozes da strpas pola foruma u Superb :)

za superb treba i članska karta sns-a

:violin:

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Milosh76 said:

 

Da li si gledao Elantru recimo? Limuzina, veliki gepek, porodicni automobil, za drasticno ispod 22000 evra mozes full opremu da dobijes.

 

https://acbrajic.rs/upload/document/cenovnik_elantra.pdf

 

S tim sto uskoro dolazi novi model za 2021.

 

Nisu oni ista klasa ipak, dosta je manja Elantra, plus nema peta vrata pozadi, već se samo gepek otvara.

 

Što se tiče opreme, meni to nije preterano bitna stavka, odnosno pre bih se uvek odlučio za veći auto u nižem rangu opreme, jer nam je prostor uvek najkritičniji, a jbg kad ne volim SUV-eve i karavane.

 

2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

za superb treba i članska karta sns-a

:violin:

 

 :sad:

 

Jedino mi je žao što će pare da mi završe kod gosn Limara, a nakon toga i kod njih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...