Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Previše opštih mesta i svaka KZŠ liči jedna na drugu. Nikad ništa novo...jedan je Mima.  :)

Meni je više interesantno to što je delegiran sudija 4. ranga da sudi utakmicu. Dečko daje preko 5 kartona po utakmici i gosti nikad ne pobeđuju. Dobar kadar ;)

Inače....umorio sam se više i ne pratim toliko, evo rekao sam da "obese" KZŠ...

 

edit: iz FK je bolja, Heleta je to lepo nakockao...ovi iz JV jbm li ga...ponekad se pitam dal' gledaju utakmicu, a sede pored mene (u blizini)

Edited by Legenda
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislio sam da ce Djumi biti interesantniji. Mada kad bolje razmislim niko i ne postavlja pitanja. Ja se ne secam da je na bilo kojoj KZS postavljeno vise od jednog pitanja.

Link to comment

Mislio sam da ce Djumi biti interesantniji. Mada kad bolje razmislim niko i ne postavlja pitanja. Ja se ne secam da je na bilo kojoj KZS postavljeno vise od jednog pitanja.

Grešiš....najviše pitanja postavlja Dule Jocić, a najprovokativnija su zadužena da izađu iz Tome Todorovića. Tu je bio i Zoran Petković iz Narodnih, ali i on je nešto digao ruke od FK...znači, ima pitanja. E da i Heleta je uvek imao par pitanja da postavi. Sad je s druge strane pa uglavnom vodi KZŠ. Vrlo često se pitanja koja se postave provuku kroz tekst...

Link to comment

Grešiš....najviše pitanja postavlja Dule Jocić, a najprovokativnija su zadužena da izađu iz Tome Todorovića. Tu je bio i Zoran Petković iz Narodnih, ali i on je nešto digao ruke od FK...znači, ima pitanja. E da i Heleta je uvek imao par pitanja da postavi. Sad je s druge strane pa uglavnom vodi KZŠ. Vrlo često se pitanja koja se postave provuku kroz tekst...

Aha, zasto onda nikada ne pustaju na snimku kzs? Jesu li zasticena prava???
Link to comment

Aha, zasto onda nikada ne pustaju na snimku kzs? Jesu li zasticena prava???

Verujem da je iz tehničkih razloga, jer drugo mi ništa, trenutno, ne pada napamet  :cry:  Svi mikrofoni se nalaze na stolu ispred gostiju na konferenciji a novinari su podalje od stola pa se možda i ne čuje dobro šta pitaju  :s_a: . Nakon uvoda, trener obično izjavi kako je predstojeća utakmica važna za naš klub i da će se hrabro napasti protivnik u cilju osvajanja sva tri boda. Nakon toga, igrač koji gostuje, kaže da su spremni za utakmicu, rešeni da pobede i da oni poštuju svog protivnika, ali veruju da će isoristiti svoje prednosti, a pokušaće da iskoriste i njihove slabe tačke i nadaju se pobedi. Onda kreće, uglavnom prvi Dule Jocić koji pita o zdravstvenom biltenu igrača. Ako ima neka dešavanja unutar kluba to obično pita Toma, a za cene karata su zadužene novinarke iz Belle amie ...

 

Zaboravih i ovo...konferencija počinje tačno u zakazano vreme, a poslovično kasni Toma koji se od vrata buni što je počela KZŠ bez njega jer po njegovom satu još nije vreme....ond amalo popije zajebanciju i onda sve ide svojim, opisanim, tokom....

 

Ovako je uglavnom bilo poslednjih 3-4 godina....

Link to comment

Vido sinoc Tonceva kod hale, valjda nas nece potera opet baksuz :D

Tončev posle utakmice...

 QygAQGQ.gif

 

Ja očekujem danas jednu lepu utakmicu, koju ćemo na vreme da otvorimo i efikasno završimo.

 

Živković, Aksentijević, Raspopović, Simunović, Stanković, Tomić, Noma, Slaviša Stojanović, Arsić, Mrkić, Pavkov.

 

Možda dva gola Pavkova, jedan iz penala ;)

Link to comment

Nista ne komentarisete za Burekovica, svidja vam se ne? Sta mislite da li bi bio dobar potez da ga ovi nasi angazuju?

Pa ne znam....ja bih pre vratio Darka Bulatovića. 

Link to comment

Vojvodina izgubila od Backe, Vozdovac x sa Borcem, Napredak trenutno vodi u Surdulici a Spartak i Cuka igraju protiv blizanaca. Odlicna prilika da im se priblizimo i da do kraja zime odrzimo neku minimalnu razliku. Uz adekvatna pojacanja i podelu bodova mozemo mi jos kako da izborimo to cetvrto mesto a mozda i trece.

Ko god da ode, nece nesto mnogo da nas potrese jer niko i nije usao u neku pravu formu. Mislim da na prolece mozemo da budemo samo bolji.

Od ove utakmice krece dza ili bu. Danas cemo sve videti. Ne postoji vise ni jedno opravdanje i danas se mora pobediti i to cisto kao suza, bez vetra u ledja, cisto fudbalski. Ako se danas omane nece biti kraj sveta ali ce mnogo kazati. Naravno ako nam udje par komada kao prvi protiv Lucanaca to je visa sila ali sve ostalo je za veliku brigu.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...