Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

8 minutes ago, Legenda said:

To što bi mi hteli, za to treba podebeli novčanik. On nam je najisplativija investicija do sada. Od para do golova. Ne znam da li smo od povratka u SL imali špica koji je više doprineo. Mislim da je i Škuletića prebacio....

Skuletica je i brat Ascera prebacio, da ne pricam o Mrki :biggrin:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, W.F.C. said:

Skuletic svega 3 gola dao u toj polusezoni ustvari... Ali jedan Zvezdi za 2:0, jbga, ostaje u secanju

Ko bi taj huk zaboravio :14_relaxed:

Inače, Pavkov je tresao mrežu blizancima bez razlike, i jednima i drugima...

Edited by Legenda
Link to comment

Sve sto je rekao je na mestu. Kada covek jasno prica i smisleno to znaci da zna cilj, cemu stremi.

Vidi se to i kroz igru, tacnije nekim segmentima igre ali problem je u tom nekom mentalitetu naseg tima i to je navika koju vuku od Bekvalca. Cini mi se kod Ilica da to nije bio slucaj.

Za povrede igraca nemam sta da kazem. Izgleda da ih je Pakult stvarno sto kaze Djumi "pretrenirao". Kada se one uzmu u obzir mi bas treba da budemo srecni sto smo na ovoj poziciji. Jedan Napredak je iza nas sa onakvim timom. Ni oni mi nisu bas jasni ali to je njihova stvar.

Protiv Zemuna smo morali da pokazemo pomak, i nije bilo opravdanja ako to ne ucine i zaista su podigli igru za jedan nivo. Da bi bio krajnje objektivan moram da napomenem da je utakmica dobijena sa dve prinudne izmene. Mislim da svi klubovi sem mozda Zvezde, morali bi da budu potreseni sa ovolikom kolicinom povreda koja je nas zadesila. Imamo dobrog trenera i mislim da ako uprava ne izmisli neki novi problem da mozemo da ocekujemo da i igra i rezultati idu na bolje.

Pricaju o Evropi a u istu recenicu stavljamo prodaju na zimu pa dovodjenje nekih igraca. I ako je prodaja, ne sme da bude prodaja najboljih, jer mi nemamo novca da dovedemo igrace tolikog kvaliteta da se odlazak najboljih ne primeti. Dakle  Aksentijevic i Arsic treba da se zadrze i da se prodaju na kraju leta. Ako je moguce i Pavkova zadrzati do kraja kvalifikacija ako ih izborimo. Ako ne mozemo onda lepo da se rastanemo na zimu i da uigravamo igraca koji ce da iznese te utakmice. Pored ostalog i to je taj plan za Evropu sto prica Djumi. Sta nam vredi ako je izborimo i ode okosnica tima, odigramo jedno kolo, ispadnemo i posle ne mozes da motivises igrace da igraju domace prvenstvo. Evo gde je Mladost sada a imaju sasvim solidan tim.  Da ne pricamo ako ne mozemo da igramo na Cair onda je to pa tek bez rezona. Rezonujem da ako vec pricaju o Evropi da se na sve te stvari vec misli ali iskreno kakva nam je uprava ne greje me mnogo sunce. Mozda pa i saslusaju ove sto se nesto razumeju u fudbal pa nas i iznenade. Sa druge strane bi trebalo podmladiti tim i sa tim timom pokusati stici u Evropu 2019godine. 

I za kraj imam jedno pitanje za sve forumase. Da li se ja samoobmanjujem ili mi se cini da je Miladinovic za Simunovica Maldini? Meni se on mnogo svidja kao stoper i ima sve karakteristike savremenog stopera, solidnu brzinu, hoce da krene napred, skocan, jak a i dao je vec neke golove. Ne vidim kako moze Simunovic tj. na osnovu cega da ima prednost a da je ona vezana za kvalitet. Sad mozda mu obecali kroz ugovor, pao neki dil ali cisto kad posmatramo fudbalski koji su vasi utisci???

Link to comment
Sve sto je rekao je na mestu. Kada covek jasno prica i smisleno to znaci da zna cilj, cemu stremi.
Vidi se to i kroz igru, tacnije nekim segmentima igre ali problem je u tom nekom mentalitetu naseg tima i to je navika koju vuku od Bekvalca. Cini mi se kod Ilica da to nije bio slucaj.
Za povrede igraca nemam sta da kazem. Izgleda da ih je Pakult stvarno sto kaze Djumi "pretrenirao". Kada se one uzmu u obzir mi bas treba da budemo srecni sto smo na ovoj poziciji. Jedan Napredak je iza nas sa onakvim timom. Ni oni mi nisu bas jasni ali to je njihova stvar.
Protiv Zemuna smo morali da pokazemo pomak, i nije bilo opravdanja ako to ne ucine i zaista su podigli igru za jedan nivo. Da bi bio krajnje objektivan moram da napomenem da je utakmica dobijena sa dve prinudne izmene. Mislim da svi klubovi sem mozda Zvezde, morali bi da budu potreseni sa ovolikom kolicinom povreda koja je nas zadesila. Imamo dobrog trenera i mislim da ako uprava ne izmisli neki novi problem da mozemo da ocekujemo da i igra i rezultati idu na bolje.
Pricaju o Evropi a u istu recenicu stavljamo prodaju na zimu pa dovodjenje nekih igraca. I ako je prodaja, ne sme da bude prodaja najboljih, jer mi nemamo novca da dovedemo igrace tolikog kvaliteta da se odlazak najboljih ne primeti. Dakle  Aksentijevic i Arsic treba da se zadrze i da se prodaju na kraju leta. Ako je moguce i Pavkova zadrzati do kraja kvalifikacija ako ih izborimo. Ako ne mozemo onda lepo da se rastanemo na zimu i da uigravamo igraca koji ce da iznese te utakmice. Pored ostalog i to je taj plan za Evropu sto prica Djumi. Sta nam vredi ako je izborimo i ode okosnica tima, odigramo jedno kolo, ispadnemo i posle ne mozes da motivises igrace da igraju domace prvenstvo. Evo gde je Mladost sada a imaju sasvim solidan tim.  Da ne pricamo ako ne mozemo da igramo na Cair onda je to pa tek bez rezona. Rezonujem da ako vec pricaju o Evropi da se na sve te stvari vec misli ali iskreno kakva nam je uprava ne greje me mnogo sunce. Mozda pa i saslusaju ove sto se nesto razumeju u fudbal pa nas i iznenade. Sa druge strane bi trebalo podmladiti tim i sa tim timom pokusati stici u Evropu 2019godine. 
I za kraj imam jedno pitanje za sve forumase. Da li se ja samoobmanjujem ili mi se cini da je Miladinovic za Simunovica Maldini? Meni se on mnogo svidja kao stoper i ima sve karakteristike savremenog stopera, solidnu brzinu, hoce da krene napred, skocan, jak a i dao je vec neke golove. Ne vidim kako moze Simunovic tj. na osnovu cega da ima prednost a da je ona vezana za kvalitet. Sad mozda mu obecali kroz ugovor, pao neki dil ali cisto kad posmatramo fudbalski koji su vasi utisci???
Ja rekoh onomad dok je jos Jevic bio trener, da ako se javljaju te povrede istegnuca peednje i zadnje loze da je to posledica premora. Izgleda da je to stvarno bio slucaj s Pakultom i da sve sto su pricali o njemu nasi iz uprave je ustvari tacno.
Sto se tice Miladinovica i meni se svidja kao stoper i vise bih voleo da ga vidim u paru s Raspopovicem. Mislim da su on i Simunovic pribliznih kvaliteta. Recimo pi meni Miladinovic je bolji u skoku, jaci u duelu ali je Simunovic bolji u pas igri, mirniji...dobro se postavlja. Svako ima svoje kvalitete ali mislim da su tu negde.
Sto se tice Evrope....ako niko ne misli da menja travu na cairu i pocne da dovrsava stadion...ona nama i ne treba. Sta ce nam ako ce mi da igramo u Jagodini. Ja bih pre sredio terene i uslove za trening nego po svaku cenu da igramo evropu.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Ako je proslo 35 godina od zadnje Evrope, nije problem da prodje i jos nekoliko, problem je da se klub pokrene s mrtve tacke, odnosno da kad se pokrene da se to ne sjebava redovno. Bolja uprava, privatizacija ali sa vlasnicima zainteresovanim za napredak kluba, obnova trave na terenu, kompletno dovrsavanje juga, istoka i severa (voda, struja, toaleti itd.), novi zapad. Do tad ne ocekujem ja nikakvu Evropu, ako sam se i zanosio par sezona, sad vise ne.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Sutra će konačno "moj" pik za štoperski par da startuje. RAul i Miladinović. Mislim da će to biti ustaljena kombinacija, uz Aksentija na desnom i Stankovića ev Subića na levom boku. Samo da ih povrede zaobiđu.

Link to comment
 

Sutra će konačno "moj" pik za štoperski par da startuje. RAul i Miladinović. Mislim da će to biti ustaljena kombinacija, uz Aksentija na desnom i Stankovića ev Subića na levom boku. Samo da ih povrede zaobiđu.

Znaci i ti bi pre video Miladinovica nego Simunovica. Raul ili Raspopovic, bem li ga. Raulce je odlican u svemu ali da je za par cm visi bio bi on vec odavno u nizozemstvu. U svakom slucaju ipak prednost njemu jer je zaduzio klub i igrom i ponasanjem.

Noma polako podize formu i kako on podize formu tako i mi bolje igramo. Za mene od pocetka priprema neko ko moze da bude kljucni igrac, neko ko moze mnogo da da timu, da pretrci, da poveze igru, iz drugog plana da utrci, uporan, solidna i odbrana i skok.  Tomica dosta pokriva i onda Tomke moze da igra ono sto najbolje zna.  On nije igrac koji ce da juri igrace, da pokriva ogroman prostor vec je igrac koji se najbolje snalazi u prostoru 10m x 10m, da saceka igraca i da oduzme loptu. Ne znam kako bolje da objasnim na sta mislim ali ko se bavi fudbalom verovatno me razume. Takodje Noma svojom kretnjom rasterecuje Arsu i kako podize formu ocekujem da i Arsa ima vise prostora i da vise ulazi u sanse.

Sa jedne strane Slavisa koji igra skoro pa konstantno, uvek moze nekim potezom da resi utakmicu ili da napravi sebi sansu. Dosta zahvalan igrac. Medjutim sa druge strane Mrka koji nagovestava da polako izlazi iz krize ako je to samo bio nagovestaj onda ce i dalje da kvari nasu igru. Mnogo nam treba tu igrac koji ne mora da blista ali da zna fudbal i da je bar solidan, da primi loptu, podeli, uputi neki centar sut i slicno. Ako se Caki oporavio ja bih u slucaju da Mrka zakaze ubacio njega i sa veznim redom koga cine Tomke, Noma, Arsa, Slavisa i Caki ne bi trebalo da bude nikakvih problema u kreiranju igre i stvaranju sansi. Obzirom da su gosti defanzivna ekipa ne verujem ni da cemo moci da upotrebimo brza krila iz kontre tako da nam i ne trebaju.

Nadam se sutra da nece da nam uleti neki otpadak i da nece da nas zadesi neki novi maler. Ocekujem jos bolju igru i tri boda na nasem kontu pa da obaramo posle i taj rekord...

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...