Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

 

Ja rekoh onomad dok je jos Jevic bio trener, da ako se javljaju te povrede istegnuca peednje i zadnje loze da je to posledica premora. Izgleda da je to stvarno bio slucaj s Pakultom i da sve sto su pricali o njemu nasi iz uprave je ustvari tacno.
Sto se tice Miladinovica i meni se svidja kao stoper i vise bih voleo da ga vidim u paru s Raspopovicem. Mislim da su on i Simunovic pribliznih kvaliteta. Recimo pi meni Miladinovic je bolji u skoku, jaci u duelu ali je Simunovic bolji u pas igri, mirniji...dobro se postavlja. Svako ima svoje kvalitete ali mislim da su tu negde.
Sto se tice Evrope....ako niko ne misli da menja travu na cairu i pocne da dovrsava stadion...ona nama i ne treba. Sta ce nam ako ce mi da igramo u Jagodini. Ja bih pre sredio terene i uslove za trening nego po svaku cenu da igramo evropu.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Vidis to je pitanje za novinare i treba ga prvom prilikom postaviti Toncevu.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Vidis to je pitanje za novinare i treba ga prvom prilikom postaviti Toncevu.

Slazem se sa tobom i trebao bi neki siri interviju s njim,recimo na kraju polusezone.

Link to comment
On 11/28/2017 at 2:53 PM, Boki Nis said:


Sto se tice Evrope....ako niko ne misli da menja travu na cairu i pocne da dovrsava stadion...ona nama i ne treba. Sta ce nam ako ce mi da igramo u Jagodini. Ja bih pre sredio terene i uslove za trening nego po svaku cenu da igramo evropu.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Ja opet mislim da se niko nece setiti da ucini bilo sta po pitanju stadiona sve dok Radnicki ne napravi taj iskorak. Malo pritisak javnosti, malo zelja da se ubere koji politicki poen i eto nove travnate podloge za "evropski" Radnicki. Na kraju krajeva samo ucesce u prvom kolu bi otplatilo bar pola podloge. Nama, pre svega, trebaju dobra igra i rezultati  da bi se malo ljudi vratili na stadion.

 

Sto se vecerasnje utakmice tice, stvrno bih voleo da igru i rezultat pripisem naglim dizanjem forme (mada je napredak vise nego ocigledan), ali ono sto je Macva odigrala nije nivo ni srpske lige. Setali smo se oko njihovog sesnesterca kako smo hteli i da je teren bio iole bolji a da Aksentijevic nije zasrao sve sto je mogao da zasere (zbog cega sav talenat Mrke malog nije mogao da dodje do izrazaja :rolleyes:) , mogli smo da im napunimo mrezu do vrha. Kako god, i pored tri asistencije Arse, dva gola Pavkova, utisak veceri je Noma :ziga::ziga::ziga:. Ni jedna lopta veceras za njega nije bila izgubljena.

Link to comment

Aksentijevic i Kovacevic kada su nastupali za Vojvodinu nisu bili sto posto njihovi igraci. Sreca pa smo mi transparentan klub pa znamo procente. Evo spiska igraca Vojvodine kada su za njih nastupali i Aksentijevic i Kovacevic.

vojvodina.jpg

Link to comment
Aksentijevic i Kovacevic kada su nastupali za Vojvodinu nisu bili sto posto njihovi igraci. Sreca pa smo mi transparentan klub pa znamo procente. Evo spiska igraca Vojvodine kada su za njih nastupali i Aksentijevic i Kovacevic.
vojvodina.jpg&key=cd6c3c5d0d208fba0f6efdffe49ced974b721f8e1331c642ce570eeca30fac0c
Auuu jbt.. Po meni je ovo strasno. Pazi kad ni brat Ascera.... [emoji1]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...