Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

11 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

"Arena kaze Lalat u petak 17h."

 

I ja videh i obradovah se, jer sam vec bio poceo da smisljam izgovore i razne scenarije kako da gledam utakmicu u subotu i uz to da docekujem goste na slavi:)

To je Lalatova želja....ja cenim da će utakmica biti u subotu...od 13 ili 15. Da vidimo prvo da li će sutra biti odigrana ova protiv Rada.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

40 minutes ago, Legenda said:

To je Lalatova želja....ja cenim da će utakmica biti u subotu...od 13 ili 15. Da vidimo prvo da li će sutra biti odigrana ova protiv Rada.

Sto njegova? I on oce da ceo svet vidi kako Toncev kradne i namesta? Ne bi bilo lose da se igra u petak. I mi i oni smo u istoj poziciji, a sledece kolo je u sredu. Dobijes dan manje sad da bi imao dan vise za zadnje kolo.

Link to comment

Ne mora da prenose protiv Cuke neka prenose sledecu protiv Radnika. Ako sutra pobedimo i ako pokazemo igru protiv Cuke imamo velike sanse i protiv Radnika. Malo su u padu forme a i slaboje ekipe stize umor i placaju ceh zbog krace klupe.

Sest bodova do zimske pauze su odlicna, sedam je jako realno a i devet nisu uopste nemoguca. Sve ispod sest je ipak ispod ocekivanja.

Samo da sutra ne odloze i ovo moze dosta da poremeti ekipu.

Link to comment
7 hours ago, Dali_man said:

Sto njegova? I on oce da ceo svet vidi kako Toncev kradne i namesta? Ne bi bilo lose da se igra u petak. I mi i oni smo u istoj poziciji, a sledece kolo je u sredu. Dobijes dan manje sad da bi imao dan vise za zadnje kolo.

To je već deplasirana tvrdnja. Kad je Tončev namestio utakmicu ? To je samo pritisak na nas, bespotreban, ali ponekad bude i delotvoran. ŠPokušao je i debeljan iz Lučana sa tom pričom pa se posle utakmice pokrio ušima i otiš'o odakle je doš'o. Već znam kako će mu izgledati izjava posle utakmice. To uključuje pominjanje "više sile" ...čestitanje svojim momcima koji su dali sve od sebe, ali ne protiv nekih stvari ne mogu, tandara broć... Daj da preskočimo mi "građevinare" jebeš Tralallatovića....

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...