Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Nema auta, sve dok je lopta u terenu, igrač može da bude autu, kao u fudbalu

Lopta treba celim obimom da bude u autu da bi bio aut. Dakle lopta treba da "prestupi" da bi bio aut, a ne igrac. 

 

EDITL: Brži Levi.

 

Pa dobro, ne sećam se da li je prešla priliko vođenja "Pecinu liniju", ne vidi se na snimku, ali je i nebitno....

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro, ne sećam se da li je prešla priliko vođenja "Pecinu liniju", ne vidi se na snimku, ali je i nebitno....

 

Ma nebitno, mozda je presla granice kosarkaskog terena kad je igrac Zvezde uzeo u ruku i krenuo u kontru, to se ne vidi najbolje...Sokolovo oko Strajnic je svakako dobro video da je igrac Zvezde prestupio preko granica kosarkaskog terena... :D

 

Salu na stranu, sudija je, rekao bih, svirao faul, da li onaj kada je igrac Zvezde lupio po ruci Zeljinog igraca i izbio mu loptu (bar sam ja tako video) ili onaj kad je odgurno Zeljinog igraca s ledja, to vec nije najjasnije iz snimka...

Edited by Nesh
Link to comment

Meni su ove istočne turneje generalno jedna od najtužnijih slika koja se ponavlja i ponavlja, gdje sve djeluje otužno, mučno, svaki put mi izazove navalu neke loše nostalgije, od skidanja sankcija naovamo to su u principu negledljive utakmice, sa negledljivim rosterima, u negledljivom terminu, protiv negledljivih protivnika u nefudbalskoj atmosferi... Kao ona neka Pink produkcija serija, seljaci, ili šta već, pa kad god vidim Vujketa ja se stresem jer se sjetim svih tih trauma.

 

Elem, besmislenost na kub su ove turneje, izjebu džabe neke tamo igrače da se cimaju preko pola svijeta, da bi ih gledali 10 minuta ili čak ni toliko, a sve u svrhu minimalnog podizanja cijene. Kao oni šaneri što idu od vrata do vrata i nude falš čuke. 

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...