Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Propadalo ide Bastinim stopama. Za koji dan ce zvanicno stupiti na neku novu funkciju i otici

Hvala im i ne moraju vise da se vracaju...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Petak, 17.11.2017 17:00 - Lučani

Delegat - Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk

Glavni sudija: ŠIROKI Zoran

Prvi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran

Drugi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan

Četvrti sudija: ĐOKIĆ Nenad

Prvi dodatni sudija:

Drugi dodatni sudija:

Posmatrač: JOVANETIĆ Boško

 

Sta nam bese u skorije vreme sudio Siroki?

Link to comment

Markoni - meni ostao u secanju kao clan UO koji upadao u svlacionice jos prosle sezone i drao se igracima... lik se drao Arsicu " koji si ti kurac ovde, koji si ti faktor... znas li ko sam ja? Ja sam clan UO... Ivice vrati se, sve ti oprosteno.

 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:484944-Na-kojih-pet-pitanja-zamenik-direktora-BIA-Dragan-Markovic-poznatiji-kao-Markoni-nije-prosao-na-detektoru-lazi

 

Nas novi precednik

Edited by ackonish
Link to comment

 

 
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
 
Sta nam bese u skorije vreme sudio Siroki?

 

Za sudiju ne breni ;)

 

Markoni - meni ostao u secanju 

 

 

Nas novi precednik

Ko nam fali, ko nam fali.... :whistle:

Link to comment

Kuda plovi ovaj brod. Pacovi ga polako napuštaju.Formira se SD ? Hoće li to nešto da promeni.Neki od nas su već decu povukli iz omladinske škole , sa druge strane ta ista škola je nas na to naterala davanjem cele generacije 2002 Caru. Upravu na celu sa Ivicom ta škola ne interesuje a nije ga interesovala ni ranije. A i zašto bi ? Pa njihovih takmičarskih utakmica nema na kladionicama. Rastera uprava prvo trenere , pa decu , pa publiku sa Čaira. Na utakmici sa Vozdovcem "neka znana lica "prodavase karte ispod ruke. Pomislih od Meraklija . Ali demantovah se kad vidoh da su u pitanju karte za istok. Snimih ih slikah za svaki slučaj . . .Neka ćute neću da ih ni pitam za koga prodavaše. Nisu deca ,neka se stide .Da im ne osvane slika. . . Kuda plovi ovaj brod. Na 400 gledalaca te večeri tapkate karte. . . Idite bre u Čačak pa tapkajte

Link to comment

                    Krznaric

Raul,Raspopovic.Simunovic,Stankovic

                       Tomic

D.Zivkovic,Noma,  Arsic,  Caki

 

                       Pavkov

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...