Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rad - Radnički N.


Nedelja, 03.12.2017, 15:00
Delegat: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: FILIPOVIĆ Dejan

Link to comment
17 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Djuric redom hvali!!!

 

http://www.realsanisave.com/content/đuričić-redom-hvali

 

A be de ste svi??? Izbacite ako nadjete neki link sutra a ako uspem ja, postavicu ga ovde...

Imamo puno pravo da ocekujemo tri boda i da podignemo igru za jos koji stepenik!!!

Pogledah, na zvanicnom YT kanalu imaju samo konferencije i izvestaje s utakmica, imaju jos par kanala gde ljudi snimaju omaladinske utakmice Rada pa ih objave. Ne verujem da ce biti neki prenos sutra.

Link to comment

Mora Radnicki da pobedi i jos vise se priblizi konkurentima!

Nimalo laka gostovanja nemaju Napredak i Spartak,Cuka bi trebalo da bude sigurna protiv Zemuna a Partizan protiv Vose! 

A Rad iskreno slabo igra ove sezone,tako da to treba iskoristiti! 

Link to comment

Ocekujem bar jedan kiks i pomak na tabeli. Onda dolazi Cuka kao poslastica, taman da izmerimo gde smo u odnosu na njih. Da se vidi u iole zdravim okolnostima i sa solidnom formom da li moze da se nadigra Cuka

Link to comment

Ja raspalio dvojku na 2,4 dok jos nije bila pala;)

 

Inace Rad uvek prenosi svoje tekme na yt, bilo prvenstvo ili kup tako da ocekujem da tako bude i danas.

 

Utisak sa zadnjih utakmica uz vidljiv rast forme Nome,Arse i Tomketa je meni Miladinovic, cini mi se nas najbolji stoper...

Link to comment

"Arena kaze Lalat u petak 17h."

 

I ja videh i obradovah se, jer sam vec bio poceo da smisljam izgovore i razne scenarije kako da gledam utakmicu u subotu i uz to da docekujem goste na slavi:)

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

"Arena kaze Lalat u petak 17h."

 

I ja videh i obradovah se, jer sam vec bio poceo da smisljam izgovore i razne scenarije kako da gledam utakmicu u subotu i uz to da docekujem goste na slavi:)

Sjajno, i ja slavim u subotu, a u petak godisnjica, nije moglo ludje, odo ja na zapad u petak, pa nek ide zivot!  :4_joy::8_laughing:

Link to comment

odlozeno, jebalo ih malo snega bas!! Mada ne znam kako je u Bg-u....  Sutra od 15 h na Banjici,a zbog toga ce tesko biti na Cairu sa Cukom u petak....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...