Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tončev posle utakmice...

 QygAQGQ.gif

 

Ja očekujem danas jednu lepu utakmicu, koju ćemo na vreme da otvorimo i efikasno završimo.

 

Živković, Aksentijević, Raspopović, Simunović, Stanković, Tomić, Noma, Slaviša Stojanović, Arsić, Mrkić, Pavkov.

 

Možda dva gola Pavkova, jedan iz penala ;)

Pa..omaših jedino za drugi gol Pavkova iz penala....kad mu Mrka oteo loptu jbg.

Link to comment
5 hours ago, Legenda said:

Pa..omaših jedino za drugi gol Pavkova iz penala....kad mu Mrka oteo loptu jbg.

A dobro, Mrka je i zasluzio da sutira penal, jurcao je za onom loptom. Znas kad bi Pavkov potrcao da je stigne?

Dobro da nasa "deca", Tomic i Mrka pokazuju znake zivota. Da pohvalim i Nomu koji je dobro zaustavljao navalu Zemuna dalje od 16m. Ume Zemun da bude dosata zajebana ekipa kad im se da prostora.

Da zadrzimo ovakav pristup igre, do kraja polu sezone, i mozemo lagano da cekiramo kartu za plej of. 

Link to comment

Sve ce zavisiti od pristupa igri, borbe, zelje. Imamo 5 boda vise od Radnika i 7 od Mladosti. Ne do kraja jeseni, ali tamo negde pocetkom proleca bi mogao da se zavrsi posao, nije los raspored. Vazno je da ne izgubimo u Surdulici u zadnjem kolu sad. Na prolece u prva 5 kola imamo Backu, Borac, Javor i kuci Spartak, uz Partizan i nadam se da iskoristimo to. Nek se na pola bar utakmica trude kao juce i bice dovoljno. Mislim da je jasno da ce u Evropu cetvorka iz trenutno prvih 6.

Link to comment

Pa dobro....Mrka je morao da se iskupi i za onu izgubljenu loptu, posle koje smo primili gol, a i red je bio da razbije maler, dugo je postio. Meni bi bilo draže da je ušlo ono što je fijuknulo pored rašlji. Dobar je i Mrka sinoć bio, trčao je, trudio se i asistirao Tomketu. Njegova su dva gola sinoć 3. i 4. Sam se izborio i stvorio šanse. Noma, čini mi se najbolja igra do sada i u paru sa Tomketom su bili više nego dobri. Štoperski par bi morao da se menja, ne ide ovo baš najbolje sa Raspopovićem i Simunovićem. Trebalo bi pokušati sa Raulom, ali povrede su ga omele da bude standardan.

Što se tiče Europe, ne potcenjujte Tončeva, on ne odustaje od nje i učiniće sve da je se domogne. Najpre će se rekonstruisati tim u zimskoj pauzi. Očekuje nas odlazak najmanje 5-6 igrača, ali i dolazak 3-4. Na kraju, dele se bodovi i nismo bez šansi. Po do sada prikazanom, bićemo srećni ako uopšte uđemo u play-off, međutim sve je moguće. Što se tiče igre od sinoć, u stručnom štabu su zadovoljni, ali kažu da je to otprilike 50% mogućnosti ekipe i mora da bude još bolje. AKo realno pogledamo....u pravu su.

Link to comment
6 hours ago, Legenda said:

Pa dobro....Mrka je morao da se iskupi i za onu izgubljenu loptu, posle koje smo primili gol, a i red je bio da razbije maler, dugo je postio. Meni bi bilo draže da je ušlo ono što je fijuknulo pored rašlji. Dobar je i Mrka sinoć bio, trčao je, trudio se i asistirao Tomketu. Njegova su dva gola sinoć 3. i 4. Sam se izborio i stvorio šanse. Noma, čini mi se najbolja igra do sada i u paru sa Tomketom su bili više nego dobri. Štoperski par bi morao da se menja, ne ide ovo baš najbolje sa Raspopovićem i Simunovićem. Trebalo bi pokušati sa Raulom, ali povrede su ga omele da bude standardan.

Što se tiče Europe, ne potcenjujte Tončeva, on ne odustaje od nje i učiniće sve da je se domogne. Najpre će se rekonstruisati tim u zimskoj pauzi. Očekuje nas odlazak najmanje 5-6 igrača, ali i dolazak 3-4. Na kraju, dele se bodovi i nismo bez šansi. Po do sada prikazanom, bićemo srećni ako uopšte uđemo u play-off, međutim sve je moguće. Što se tiče igre od sinoć, u stručnom štabu su zadovoljni, ali kažu da je to otprilike 50% mogućnosti ekipe i mora da bude još bolje. AKo realno pogledamo....u pravu su.

A i lepo je pao kod drugog :wink:

Trenutno su po kvalitetu igre Napredak, Spartak i Cukaricki za klasu ispred nas. Trebace nam remont na zimu, to svakako. Arsa mi je, nekako, prvi pik za odlazak. Mislim da nije bas najsrecniji u klubu, sto se odrazava na njegovu igru, tako da bi i za njega i za nas bilo najbolje da ga udomimo negde na zimu, i tu cemo prvenstveno morati da nadjemo adekvatnu zamenu. Pored njega nam fali jos jedan dobar spic i stoperi. Ostalo je, manje vise, sve na svom mestu.

Link to comment
7 minutes ago, Dali_man said:

A i lepo je pao kod drugog :wink:

Trenutno su po kvalitetu igre Napredak, Spartak i Cukaricki za klasu ispred nas. Trebace nam remont na zimu, to svakako. Arsa mi je, nekako, prvi pik za odlazak. Mislim da nije bas najsrecniji u klubu, sto se odrazava na njegovu igru, tako da bi i za njega i za nas bilo najbolje da ga udomimo negde na zimu, i tu cemo prvenstveno morati da nadjemo adekvatnu zamenu. Pored njega nam fali jos jedan dobar spic i stoperi. Ostalo je, manje vise, sve na svom mestu.

Ne znam dokle je Pavkov na pozajmici ?

Link to comment
19 minutes ago, Legenda said:

Ne znam dokle je Pavkov na pozajmici ?

Mislim da ce gledati da ga uvaljaju negde jos ove zime. Ako ne uspeju ostace kod nas do daljnjeg.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Slazem se. Uz sve njegove limite, nama je potaman.

To što bi mi hteli, za to treba podebeli novčanik. On nam je najisplativija investicija do sada. Od para do golova. Ne znam da li smo od povratka u SL imali špica koji je više doprineo. Mislim da je i Škuletića prebacio....

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...