Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Da citiram transfermarkt

 

https://www.transfermarkt.co.uk/manchester-united-get-another-helping-hand-from-benfica-rsquo-s-teenage-goalkeeper/view/news/291674

 

Decko ima pet seniorskih utakmica od toga se u one najvaznije dve "proslavio". Mnoge iskusnije golmane su i manji kiksevi kostali boljih karijera. Jbg. takva mu rabota. Nadam se da ce to brzo da prevazidje, al se plasim da ne bude pola od Ivice Kralja.

Poenta je da se on "mazne" da ne bi završio u belgijskog reprezentaciji, jer ima i belgijsko državljanstvo. Slično kao što su Španci nama makli Krkića. 

Za Acka, verujem da će biti uz reprezentaciju u Rusiji i njegovo vreme tek dolazi. Za golmane se zna, što stariji to bolji...

 

Potsetio si me na taj gol protiv Mančestera, koji je Mile sam se bi dao. Mene to ne asocira baš toliko na mnogo manje kikseve koje su mnogo iskusnije golmane koštale karijera....to me potsetilo na naš mentalitet i naše shvatanja fudbala. Da je to uradio Mile Svilar na Čairu, najmanje ceo Zapad bi mu j.b. majku, makar to bilo i u prijateljskoj utakmici protiv Reckovog Dinama, a njemu je celi Luž aplaudirao. Seti se kako je Borjan branio za Radnički, pa kako prođe onomad na Čairu, u dresu drugog kluba...doduše, verovatno je to neki grobar-polutan, ali opet. Neka i Borjan nije Nišlija, i nek samo jednu sezonu proveo na našem golu, ali prozivanje Cakija sa dela tribina odakle pre svega ne bi tribalo, da je Cigan....a on je tamo proveo isto samo jednu godinu.

 

Znači...ako je dečko super-talentovan, kako svi kažu, neka ga. Ne moramo da budemo kao oni roditelji koji dolaze na utakmice mlađih kategorija i sve njihovo dete najbolje, ali uglavnom to ne tvrde, nego tvrde kako su ostala deca mnogo loša. Pametan si čovek, shvatićeš.

 

 

Pa ja sam razmisljao, sasvim solidna ekipa za Rusiju moze od funkcionera,trenera, sp.radnika da se napravi za Rusiju, da se vodi samo racuna ko je s kim dobar i u dilu. Stojic, Milosevic Savo, Terza, Petric, Piksi, Krstaja, Djora junior, Lalat, Kezman, Djukic, Miloje, nakrpi se jos neko iz drustvanca, Tumba neki selektor recimo i teraj. Taktika naravno ultra defanzivna i igra na nulu u sve tri utakmice i cilj ispunjen, sto kazu dostojno predstavljanje Srbije (niko ne govori koji je rezultatski cilj, sta bi nam bilo dostojno...)

 

Ja ponekad pomislim da bi takva reprezentacija možda i bila bolja. Msm mani se od Đoru, ali malo da se trenira, dovede u red, vrati na staro...mnogo bi to bila zajebana repka. Naravno, prvo selektor...Antić. Djukić i Terzić...ali probati i nagovoriti Vidića...štoperi pa pucaju Krstajić bi mogao takođe...za Kežu ne znam u kakvoj je formi, ali Piksi i Dejo...njima ni dan danas ne bi mogao niko bez faula da uzme loptu. Mani se Lalata, taj je i kao igrač bio prosek.....itd.. :)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

I onaj desni bek iz Vojvodine, Aksentijevic zbog njega nije igrao. Decko takodje prosao sve mladje selekcije, ima brzinu i rekao bih da je mix Aksentijevica i Vulicevica. Ne zatrcava se kao ovaj nas i odgovornije igra odbranu. Lagano je mogao da dobije poziv pre Akse ako se uzme da ne izlazi iz povrede, igra standardno i to dosta dugo a takodje i dosta kostantno, da ne kazem sve bolje.

Ipak drzim palceve da Aksa debituje i da iznenadi. Koliko vidim novcanice ce trebati za raznorazna davanja pa jos jedna unosna prodaja bi bila kec na deset.

Pogotovu ako je istina da su ipak bili originali priznanica i da je ova presuda izvrsna i da na nju nemaju prava zalbe.

Link to comment

Seti se kako je Borjan branio za Radnički, pa kako prođe onomad na Čairu, u dresu drugog kluba...doduše, verovatno je to neki grobar-polutan, ali opet. Neka i Borjan nije Nišlija, i nek samo jednu sezonu proveo na našem golu, ali prozivanje Cakija sa dela tribina odakle pre svega ne bi tribalo, da je Cigan....a on je tamo proveo isto samo jednu godinu.

 

Znači...ako je dečko super-talentovan, kako svi kažu, neka ga. Ne moramo da budemo kao oni roditelji koji dolaze na utakmice mlađih kategorija i sve njihovo dete najbolje, ali uglavnom to ne tvrde, nego tvrde kako su ostala deca mnogo loša. Pametan si čovek, shvatićeš.

 

To sa Borjanom je bila smejurija. Jedan deo Meraklija mu aplaudira, drugi mu zvizdi, treci ne zna koje od ta dva da odabere. Na kraju su ostali par njih jugoistocnih istrajni u vredjanju. Ne vise od 5-6. Od kako ih je Toncev kupio za kilo duvan cvarci, meni su oni irelevantni. Zelim da ih je sto manje na Cairu.

 

Mi posle vise decenija imamo par veoma talentovanih golmana, tu su Vanja, Rockov... Nemam ja nista protiv da Svilar upise recku za nasu reprezentaciju, al polako sa tim hvalospevima, nek prodje malo nase mladje selekcije, da se vidi kako ce se razvijati, pa tek za 2-3 godine ga prikljuciti u A selekciju. Ako se ispostavi da je srpski Kasiljas, ja dizam obe ruke za njega.

 

FSS zbog ugovora morao da ima 23 igrača

http://sport.blic.rs/fudbal/svetski-fudbal/fss-zbog-ugovora-morao-da-ima-23-igraca/pgfsf9w

 

Kao sto rekoh, Aksentije je tu samo da popuni rupu, nista vise od toga.

Link to comment

Ne poznavam gospodina. O kome je rech?

Piše lepo, objavile novine, a i onaj ko uvek objavljuje...

 

Debeljan insistirao da se igra pred TV kamerama u Lučanima...znači petak 17,00...znači bez Aksentija...verovatno

Link to comment

Zelji sudije na 30 sekundi do kraja dale faul kad im ovi uzeli loptu, iskreno nidje veze sa faulom. Posle ovi popizdeli i dobili dva iskljucenja. Strajnic gleda liniju kosarkaskog terena i kaze igrac Zvezde prestupio :D

Link to comment

Zelji sudije na 30 sekundi do kraja dale faul kad im ovi uzeli loptu, iskreno nidje veze sa faulom. Posle ovi popizdeli i dobili dva iskljucenja. Strajnic gleda liniju kosarkaskog terena i kaze igrac Zvezde prestupio :D

A ja mislio isto, jer je Peca i mene zajebo s tom linijom... :isuse:

Edited by Legenda
Link to comment

Zelji sudije na 30 sekundi do kraja dale faul kad im ovi uzeli loptu, iskreno nidje veze sa faulom. Posle ovi popizdeli i dobili dva iskljucenja. Strajnic gleda liniju kosarkaskog terena i kaze igrac Zvezde prestupio :D

 

Lupio je zvezdas po ruci naseg igraca prilikom izbijanja lopte.  :sleep:

Link to comment

Nema veze koja je linija, kako može da prestupi u rukometu

Nema auta u rukometu ? Igra se od martinele ?

 

edit: Aaaaa...izvini levi..pa ti lepo kažeš "prestup"...Ma gde se Peca razume u rukomet, on se ni u fudbal ne razume, ali eto voli.... :D

Edited by Legenda
Link to comment

Nema auta u rukometu ? Igra se od martinele ?

 

Lopta treba celim obimom da bude u autu da bi bio aut. Dakle lopta treba da "prestupi" da bi bio aut, a ne igrac. 

 

EDITL: Brži Levi.

Edited by Nesh
Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...