Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

U četvrtak KZŠ....

 

Djumi će analizirati rad u proteklom mesecu, a Radan Ilić i advokat Ivana Panajotović će "objašnjavati" odluku Vrhovnog kasacion suda kojom je Zoran Banković dobio spor i verovatno sledi blokada kluba ...nagađam oko 10 mil. dinara.

 

 

edit: ispravljaju me ...kažu oko 170 000 € odnosno 20 miliona dinara.

Edited by Legenda
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo gledalaca, staromodna koncepcija od pre dve godine. Kako ovo ironicno zvuci sa ove perspektive  :D

Da, tako negde od tog perioda pocinju da se bedare komentatori kako nam je fudbal u krizi i to. Ali staromodna koncepcija je najjace :0.6:

 

Oni su te sezone bili sampioni a mi ispali.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Auuu moguce li je da su je ovoliko namestili ??!!?? I to cini mi se svi u koprodukcijij.... Ovakvi penali, ovakav gol za nas sekund pre kraja, gde nam je njihov golman prosto daje i moli da ga damo, pojedini se cini se i smeju.. Znam da je bilo u kladionicama, pitanje je samo u kojoj egzoticnoj zemlji je uplaceno... bice plata i premija , i jos jednom auuuu

Link to comment

Kakvi bogovski penali, ovaj prvi je smijurija, ovaj drugi, ako bi neko bio ljubazan da mi objasni, za šta je ono svirano, aj na stranu što je van 16. Gledam, evo peti put, je li to ovaj pokazao ruku a lopta igrača pogađa u cvoleniku  :0.6:  :rolf:

Link to comment

Kakvi bogovski penali, ovaj prvi je smijurija, ovaj drugi, ako bi neko bio ljubazan da mi objasni, za šta je ono svirano, aj na stranu što je van 16. Gledam, evo peti put, je li to ovaj pokazao ruku a lopta igrača pogađa u cvoleniku :0.6: :rolf:

Mnogo pitas bratac... [emoji1]

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Ko je montirao ove snimke, oba isecena na pola recenice a taman sam se udubio oko Travancica?

Nisu nista rekli za Krstica i Apostolovica ili se oni podrazumevaju da ce jos dugo ili su se oporavili???

Steta za Golubovica i njemu propala polusezona kao i Apostolu, bas steta...

 

Najaca je izjava Radana za istrazivacko novinarstvo!!! Poziva novinare da se bave sporom u vezi sa Bankovicem. Kako su otvoreni prema novinarima tako su svi lepo trebali da bojkotuju KZS pa nek pricaju uz vetar.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...