Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ide prelazni rok, treba neka para da se uzme. Mada ne znam kakav trošak imaju kad ništa ne plaćaju.

 

P.S. Sreća je što Radan sada ne studira, pao bi još na onim kolokvijumima...nego i on priča šta mu se kaže.

Link to comment

Vršilac dužnosti selektora reprezentacije Srbije Sladen Krstajić odlučio da za prijateljski meč protiv Južne Koreje pozove trojicu fudbalera iz Superlige - napadača subotičkog Spartaka Đorđa IvanovićaAleksandra Filipovića iz Voždovca i Nikolu Aksentijevića iz niškog Radničkog.

Link to comment

Aksentijevic u reprezentaciji. Resili i ono malo dobrih igraca da nam upropaste...

Znači dizu mu cenu i prodaju ga. To ti je kao i sa kolima . . .svi ih glancaju pred prodaju. . .Pare se namicaju za presudu Edited by Gradina
Link to comment

Znači dizu mu cenu i prodaju ga. To ti je kao i sa kolima . . .svi ih glancaju pred prodaju. . .Pare se namicaju za presudu

Ne vidim kako ce 90 minuta sedenja na klupi reprezentacije da mu mnogo nabije cenu. Ono sto je kod nas odigrao je za klasu bolje od svih JSL bekova. A nije da imamo po inostranstvu ko zna koliko boljih. Generalno smo najtanji na toj poziciji u reprezentaciji. On je tu da zasluzeno popuni rupu, ni manje ni vise od toga.

Link to comment

Pa na toj poziciji je samo matori Rukavina i ko jos? Jel Ivanovica tu stavljaju nekad a nekad na stopera, vise ni on ne zna a kapiten je... Acku se drma inace pozicija treceg golmana em zbog povrede, em zbog ovog Svilara malog i Dmitrovica. Odakle pa oni isplivase...

Link to comment

Ne vidim kako ce 90 minuta sedenja na klupi reprezentacije da mu mnogo nabije cenu. Ono sto je kod nas odigrao je za klasu bolje od svih JSL bekova. A nije da imamo po inostranstvu ko zna koliko boljih. Generalno smo najtanji na toj poziciji u reprezentaciji. On je tu da zasluzeno popuni rupu, ni manje ni vise od toga.

Da parafraziram nešto što napisah na nekom drugom mestu.

 

Ovakvih igrača kao što je Aksentije, zimus će biti na stotine u ponudi. Niko nije blesav. Imao sam prilike da vidim kako to Rastavac radi. Mogao si i rođenu ujnu da mu ponudiš, on bi rekao OK, ali........da proverim pre nego što dođe na probu. Prvo, tu je "program" koji je koštao par hiljada evra i koji je imao statistiku, čini mi se i za ekonome koliko su dresova oprali. Kad tu ima zadovoljavajuće kriterijume, a tu se i svaka povreda, pa makar i prehlada, beleži, onda tek može da dođe na probu. Ova igra za reprezentaciju, ako uopšte uđu koji minut, je malo filovanje CV, da šteti ne može. Ovakve utakmice za to služe i i Savez zaradi neku paru, kao i ove jajare, pošušnjare od Kokeze do Krstajića.....čuvaj živce, može da se desi da na prijateljskoj utakmici protiv Brazila u špicu napada debituje dvojac Kokeza i Tončev. biggrin22.gif

 

I nemoj ste neozbiljni. Čovek izašao iz povrede, možda nije ni 100% fit i kakva reprezentacija.

 

 

Pa na toj poziciji je samo matori Rukavina i ko jos? Jel Ivanovica tu stavljaju nekad a nekad na stopera, vise ni on ne zna a kapiten je... Acku se drma inace pozicija treceg golmana em zbog povrede, em zbog ovog Svilara malog i Dmitrovica. Odakle pa oni isplivase...

 

Mislim da bi pre pozvali Filipa Stojkovića (ako ne igra za neku Ex-Yu reprezentaciju, ne znam) ili nekog iz omladinske, Gajić li beše...Aksentije je dobar, ali daleko je od reprezentacije. Dmitrović je branio za mlade reprezentacije, a Svilar je dospeo u žižu javnosti kada je stao na gol Benfike. Ako je pola samo na tatka, predstoji mu blistava karijera. Osim gola protiv Mančestera koji je bio danak neiskustvu....odlično je branio.

 

Naravno, sva podrška Acku da što pre stane na gol reprezentacije, a i između stativa nekog kluba  Lige 5. 

Link to comment

Pa ja sam razmisljao, sasvim solidna ekipa za Rusiju moze od funkcionera,trenera, sp.radnika da se napravi za Rusiju, da se vodi samo racuna ko je s kim dobar i u dilu. Stojic, Milosevic Savo, Terza, Petric, Piksi, Krstaja, Djora junior, Lalat, Kezman, Djukic, Miloje, nakrpi se jos neko iz drustvanca, Tumba neki selektor recimo i teraj. Taktika naravno ultra defanzivna i igra na nulu u sve tri utakmice i cilj ispunjen, sto kazu dostojno predstavljanje Srbije (niko ne govori koji je rezultatski cilj, sta bi nam bilo dostojno...)

Link to comment

Svilar je dospeo u žižu javnosti kada je stao na gol Benfike. Ako je pola samo na tatka, predstoji mu blistava karijera. Osim gola protiv Mančestera koji je bio danak neiskustvu....odlično je branio.

Da citiram transfermarkt

 

Manchester United get another helping hand from Benfica’s teenage goalkeeper

https://www.transfermarkt.co.uk/manchester-united-get-another-helping-hand-from-benfica-rsquo-s-teenage-goalkeeper/view/news/291674

 

Decko ima pet seniorskih utakmica od toga se u one najvaznije dve "proslavio". Mnoge iskusnije golmane su i manji kiksevi kostali boljih karijera. Jbg. takva mu rabota. Nadam se da ce to brzo da prevazidje, al se plasim da ne bude pola od Ivice Kralja.

Edited by Dali_man
Link to comment

Aca je dobio poziv, ali je zbog povrede meniskusa otkazao i naknadno je pozvan Svilar. Acko je trenutno u Nišu, ide u Sofiju na terapije i za dve nedelje se vraća u Orhus, treninzima. 

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...