Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trebali smo, a nismo znali, da prelomimo utakmicu u prvom poluvremenu. Posle su Krusevljani imali jak vetar u ledja, al su nas sasvim zasluzeno otresli. Nasa igra potpuno nedorecena, previse komplikovanja, potez vise, bez suta iz prve. Al dobro, ako su Meraklije zadovoljne, ko sam ja da se bunim...

 

Uzgred, ne vezano za ovu utakmicu, fudbal u Srbiji treba zakonom zabraniti.

Edited by Dali_man
Link to comment

Steta sto Djumi nije dosao umesto Pakulta nego smo se zajebavali sa Jevicem.

Mene danasnja igra raduje, postavka igre, ideja napada, ponasanje igraca kada izgube loptu, prekidi pa i zalaganje. Ne secam se kada sam zadnji put ocekivao gol iz korne. Veceras sam se bas nadao jer sam video neku ideju.

Steta sto su vetar i kisa upropastili utakmicu. Poterao nas maler i primismo gol iz prvog suta, do kraja poluvremena smo mogli do preokreta. U drugom je posao gostima dosta olaksan zbog nevremena. Bas steta...

Milutin bolji od Mrke ali ovaj mora da igra. Mnogi igraci su van forme. Svakog od njih je neka povreda omela u podizanju iste. Ipak, cini mi se da je Djumi uneo neki smisao i prava steta sto mu na pocetku zapao najtezi niz.

Link to comment

Steta sto Djumi nije dosao umesto Pakulta nego smo se zajebavali sa Jevicem.

Mene danasnja igra raduje, postavka igre, ideja napada, ponasanje igraca kada izgube loptu, prekidi pa i zalaganje. Ne secam se kada sam zadnji put ocekivao gol iz korne. Veceras sam se bas nadao jer sam video neku ideju.

Steta sto su vetar i kisa upropastili utakmicu. Poterao nas maler i primismo gol iz prvog suta, do kraja poluvremena smo mogli do preokreta. U drugom je posao gostima dosta olaksan zbog nevremena. Bas steta...

Milutin bolji od Mrke ali ovaj mora da igra. Mnogi igraci su van forme. Svakog od njih je neka povreda omela u podizanju iste. Ipak, cini mi se da je Djumi uneo neki smisao i prava steta sto mu na pocetku zapao najtezi niz.

Upravo tako kako si sve napisao . Preduhitrio si me . Dodao bih i to , da su treninzi veoma konstruktivni , radi se i na posedu lopte , na potezu , na prekidima , sto je manjkalo kod prethodnh. Djumi će da ukomponuje tim.
Link to comment

Mogu samo da kazem, da se davno, davno jednoj ekipi nije toliko toga poklopilo kao Napretku preksinoc na Cairu...

 

Odigramo najbolje prvo poluvreme sigurno u zadnjih godinu ipo do dve, i umesto 2:0 za nas zavrsavamo ga sa 0:1...Ljudi jednom presli centar , dali jedan gol i to je to, molim lepo. Pocinje drugo gde trebamo da nastavimo da gazimo, ali krece i oluja koja duva u pravcu naseg gola!! E ko je igrao fudbal zna sta to znaci, cak i manji vetar a kamoli ono sto je bilo tokom celog drugog poluvremena... Inace drugi gol daju odmah na pocetku drugog, treci covek nabija loptu u precku ona ga pogadja u glavu valjda i vraca se u mrezu, strasno... stvarno htelo ljude. Surov rezultat, fudbal je to. Igra i nije bila toliko losa...   Sto se tice igraca ja im i nemam sta mnogo zameriti, ali videlo se da Mrkic i Milutin Ivanovic nisu za Superligu, Dusan Zivkovic kakav je takav je za njih Roben licno, i ako su mogli onog Radonjica iz zvezde da smire malo sto se tice glave, valjda to moze da se uradi i sa ovim nasim i da postane jedan od boljih fudbalera lige svakako, veliki talenat tu lezi, ali opet ono ali...

Link to comment

O Milutinu kad dobije neku minutazu. Za razliku od Mrke on nije padao od povetarca, dobro pokrivao prostor, utrcavao, pokusavao da dribla itd....

Ako su i Mrka i Zivkovic i mnogi drugi dobili bezrezervno poverenje na nikakve partije, to zasluzuje i Milutin. Iskreno ja ga ne bih zamenio na poluvreme, bar bi mi igrao jos petnaestak, dvadeset minuta. Ulaskom Mrke smo vise izgubili nego sto smo dobili.......

Link to comment

O Milutinu kad dobije neku minutazu. Za razliku od Mrke on nije padao od povetarca, dobro pokrivao prostor, utrcavao, pokusavao da dribla itd....

Ako su i Mrka i Zivkovic i mnogi drugi dobili bezrezervno poverenje na nikakve partije, to zasluzuje i Milutin. Iskreno ja ga ne bih zamenio na poluvreme, bar bi mi igrao jos petnaestak, dvadeset minuta. Ulaskom Mrke smo vise izgubili nego sto smo dobili.......

Pa Mrki smetao vetar posto mu novi menadzer zabranio da čupa obrve i da se depilira. Nije navikao na udare vetra ????????????????????
Link to comment

 

Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Pomoćni sudija I: STOJKOVIĆ Uroš
Pomoćni sudija II: MIŠKELJIN Miloš
Četvrti sudija: NIKOLIĆ Bojan

 

Sudijska trojka iz Be-Ge....za one koji su se pitali kako može Gruja da sudi Radničkom...inače to nije prvi put da nam Beograđani sude protiv beograđana.

 

Zvezda tražila da se Pavkov izuzme iz sastava u nedelju....nadam se da sa Zapada neće psovati trenera što ga je izostavio iz sastava. Đumi ih je poslušao protiv Napretka jer su tražili da se Milutin izbaci i ubaci Mrka što je ovaj na poluvremenu i uradio...i usreo nas.

Link to comment

Sudijska trojka iz Be-Ge....za one koji su se pitali kako može Gruja da sudi Radničkom...inače to nije prvi put da nam Beograđani sude protiv beograđana.

 

Zvezda tražila da se Pavkov izuzme iz sastava u nedelju....nadam se da sa Zapada neće psovati trenera što ga je izostavio iz sastava. Đumi ih je poslušao protiv Napretka jer su tražili da se Milutin izbaci i ubaci Mrka što je ovaj na poluvremenu i uradio...i usreo nas.

Meni je to bila klasicna Kurta/Murta izmena. Opsti utisak mi je bio da su Milutin i Noma prvi pikovi za izmenu na poluvremenu. Mare rece da Milutin nije padavicar, ja mu izbrojah nekih 4-5 prostiranja na zelen Cair u nekih 6-7 duela, mada ne mogu da kazem da se nije trudio. Naravno, cim je Mrka usao odma je seo na travu, nije proslo ni 15 sekundi. Obojica su slicni tipovi igraca, slicnog kvaliteta i karakteristika. Kao olaksavajucu okolnost im uzimam to sto bi se, cini mi se, mnogo bolje snalazili kao spicevi nego krila.

Edited by Dali_man
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...