Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

KAKO vreme odmiče, sve je više primedaba na suđenje?

- Ne valja kada su naši najbolji klubovi privilegovani, ne valja ni za njih, a naravno ni za srpski fudbal. Što se vidi i kada izađu na evropsku scenu. Eto, mi smo u Nišu pobedili, ali smo odigrali pod velikim pritiskom. Nismo smeli da uđemo u jači duel, a Nišlije nisu dobile najmanje tri žuta kartona samo za hvatanje igrača.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:693835-Napredak-moze-i-u-Evropu

:piggy:

Link to comment

Meni je to bila klasicna Kurta/Murta izmena. Opsti utisak mi je bio da su Milutin i Noma prvi pikovi za izmenu na poluvremenu. Mare rece da Milutin nije padavicar, ja mu izbrojah nekih 4-5 prostiranja na zelen Cair u nekih 6-7 duela, mada ne mogu da kazem da se nije trudio. Naravno, cim je Mrka usao odma je seo na travu, nije proslo ni 15 sekundi. Obojica su slicni tipovi igraca, slicnog kvaliteta i karakteristika. Kao olaksavajucu okolnost im uzimam to sto bi se, cini mi se, mnogo bolje snalazili kao spicevi nego krila.

Prvi sam zezao Brzog i nisam verovao da moze mnogo vise. Naravno covek me demantovao.

Milutin i Mrka su trenutno dva razlicita sveta. Prvi nije igrao pravi fudbal pa mozda skoro nikad. Drugi je odavno trebao da bude nosioc ali je B reprezentacija uzela i trecu zrtvu u nasem klubu.

Milutun je odigrao solidno i steta sto nije uspeo ni jedan dribling jer da je jednom prosao druga bi se prica pricala.

I istina je da je padao ali uvek u duelu kada je pokusavao da pretrci onu zivotinju od 35 leta. Mrka je padao kada je primao loptu, ledjima prema protivniku. Koliko ja poznajem fiziku kad se covek zagradi, spusti teziste ima najbolju ravnotezu i snagu. Mrka je padao usled tih duela a Milutin u trku kada je protivnik nailazio bocno.

Ni Ronaldo ne bi mogao odmah da dribla kao sto ume da ne igra sest meseci. Za Mesija nisam siguran ;)

Treba dati prostora Milutinu i verujem da ce ga iskoristiti. Ako nista drugo u nedelju je dao sve od sebe, trcao, borio se a neki su gurali ruke u dzepove.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Prvi sam zezao Brzog i nisam verovao da moze mnogo vise. Naravno covek me demantovao.

Milutin i Mrka su trenutno dva razlicita sveta. Prvi nije igrao pravi fudbal pa mozda skoro nikad. Drugi je odavno trebao da bude nosioc ali je B reprezentacija uzela i trecu zrtvu u nasem klubu.

Milutun je odigrao solidno i steta sto nije uspeo ni jedan dribling jer da je jednom prosao druga bi se prica pricala.

I istina je da je padao ali uvek u duelu kada je pokusavao da pretrci onu zivotinju od 35 leta. Mrka je padao kada je primao loptu, ledjima prema protivniku. Koliko ja poznajem fiziku kad se covek zagradi, spusti teziste ima najbolju ravnotezu i snagu. Mrka je padao usled tih duela a Milutin u trku kada je protivnik nailazio bocno.

Ni Ronaldo ne bi mogao odmah da dribla kao sto ume da ne igra sest meseci. Za Mesija nisam siguran ;)

Treba dati prostora Milutinu i verujem da ce ga iskoristiti. Ako nista drugo u nedelju je dao sve od sebe, trcao, borio se a neki su gurali ruke u dzepove.

Pa poenta je da, kad vec padas iznudis faul. Mrki to jos i polazi za rukom, Milutinu ama ich. Zivlkovic je glup za druge stvari, al kad on uzme loptu, il ga lomis il te prelazi, nema trece.

 

Slazem se da mu treba dati sansu, i da je premalo vremena proveo na terenu da bi moglo da mu se sudi, al me nesto ne greje sunce. Videcemo.

Link to comment

Navijači Crvene zvezde sa istaknutim obeležjima kluba neće moći da uđu na južnu i zapadnu tribinu "Čaira", već je za njih obezbeđen sever i deo istoka. Domaćini su ovu odluku obrazložili "iskustvima u dosadašnjim organizacijama ovakvih i sličnih utakmica".

 

Najzad!

Link to comment

Идемо у фудбалски град, знамо шта Раднички значи за Ниш. Јако поштујем све тимове који имају богату историју. Сигуран сам да је Раднички више од клуба за навијаче, знамо какву подршку Мераклије пружају својим фудбалерима. Раднички је показао да је амбициозан клуб са амбициозним руководством и зато сам сигуран да нас очекује тешка утакмица. Они имају изузетно респектабилну екипу и мислим да су главни фаворити да изађу у Европу на лето. Очекујемо да стадион буде испуњен до последњег места и да нам навијачи у овом тренутку, када су нам најпотребнији, помогну да дођемо до победе. Лепо је играти у Нишу. Док сам био млађи, у том периоду је Раднички направио свој највећи успех у историји,изнедрили су мниого добрих играча, доста њих је касније и играло у Звезди. Зато сам сигуран да нас очекује спектакл у Нишу - рекао је Милојевић.

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/55652/milojevic-idemo-u-fudbalski-grad-znamo-sta-radnicki-znaci-za-nis-ocekuje-nas-spektakl-video

 

Cak i da je receno iz kurtoazije, lepo ovo zvuci. Gospodin covek od glave do pete. Svaka cast  :thumbsup:

Edited by Dali_man
Link to comment

 

Lepo kaže čovek. Došao je da radi i ne trazi alibi. E sad sto je dosao u desetkovanu ekipu , pred tezak raspored. . .Mislim da ce da ukomponuje ekipu , jer su mu treninzi pet stepenika kvalitetniji nego kod Pakulta , a da ne govorim o Jevićevim
Link to comment

Nemamo dovoljno igrača za klupu. Caki, Miladinović, D.Živković, Stanković i omladinci Aleksa i Petar Ristić uz jedno prazno mesto na klupi.

 

Živković, Mijailović, Raspopović, Simunović, Subić, Kovačević, Noma, Slaviša Stojanović, Arsić, Humac, Mrka.

Link to comment

Drzite se NIslije danas. Ako budete gubili u nekom trenutku utakmice sudija ce da izmisli bar jedan penal za nas kako bi se ispeglala danasnja bruka iz Sapca. Nemoj posle da se ljutite na nas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...