Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

meni je iskreno zao sejdube, ne secam se da se ikada vodila toliko prljava kampanja, preko bukvalno svakog medija, protiv jednog igraca kao protiv njega u poslednjih nekoliko meseci.

ok, uzasno je los u poslednje vreme, nije se nesto proslavio i na pocetku, ali da ga konstantno svi mediji prozivaju, pritom imajuci jos vise materijala u nasoj kompletnoj zadnjoj liniji sem stojketa, je prosto neposteno. stekao sam utisak da je ivica skapirao da se zajebao s ovim vec posle par nedelja i da je onda krenula podela bureka da ovoga svi natankuju da mozemo da ga otpustimo cim prije.

ne kazem da suma nije zasluzio, blago receno, kritike - al' mi je prosto odvratna cela ocigledna kampanja da ga se ratosiljamo sto pre. da dodam ovde i ozegovica i pantica koji su ga sto namerno preskakali u igri, sto imali par carki s njim i na terenu.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Ja vec mastam, ako su tacne ove price o rokadi Tawamba (negde za oko 3M) - Gohou kao slobodan igrac iz Kairata, o tom ubitacnom napadackom dvojcu Sejduba-Gohou...

 

Ozegol ima plus kod mene za sada

 

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

toni je midlarin alter ego

:fantom:

+1000

9 minutes ago, Nebojsa said:

meni je iskreno zao sejdube, ne secam se da se ikada vodila toliko prljava kampanja, preko bukvalno svakog medija, protiv jednog igraca kao protiv njega u poslednjih nekoliko meseci.

ok, uzasno je los u poslednje vreme, nije se nesto proslavio i na pocetku, ali da ga konstantno svi mediji prozivaju, pritom imajuci jos vise materijala u nasoj kompletnoj zadnjoj liniji sem stojketa, je prosto neposteno. stekao sam utisak da je ivica skapirao da se zajebao s ovim vec posle par nedelja i da je onda krenula podela bureka da ovoga svi natankuju da mozemo da ga otpustimo cim prije.

ne kazem da suma nije zasluzio, blago receno, kritike - al' mi je prosto odvratna cela ocigledna kampanja da ga se ratosiljamo sto pre. da dodam ovde i ozegovica i pantica koji su ga sto namerno preskakali u igri, sto imali par carki s njim i na terenu.

 

Mislim da je Suma potrosio skoro sve kredite kod tolerantnog Teche i Ilieva, neodgovoran u igri, svadljiv, nekoristan za ekipu...Poslednje utakmice je igrao silom prilika zbog povreda, inace teren ne bi video.

Link to comment

ma kakvi, za taj progon u medijima je kriv isključivo iglica, on je nahaypovao sumu pričama kako je doveo igrača kakav nikada nije viđen na ovim prostorima, pa onda najskuplje pojačanje, uz to većina novinara su ljubomorne gaylije koje su se ponete iglicinim najavama ozbiljno usrale od nekog novog i još boljeg leonarda :happy:, ne čudi što su jedva dočekali da blate sumu i podsmevaju se iglici kada je tenzija popustila i videlo se da je suma cirkusant i kandidat za najveći transfer promašaj u istoriji domaćeg fudbala...

Link to comment
22 minutes ago, Toni Sumaher said:

 

Jesi li ti siguran da uopste kapiras ono sto sam napisao?

 

Naravno da kapiram. Navijao si da igrac Partizana promasi penal na derbiju.

Link to comment
17 minutes ago, mozzer said:

Ja vec mastam, ako su tacne ove price o rokadi Tawamba (negde za oko 3M) - Gohou kao slobodan igrac iz Kairata, o tom ubitacnom napadackom dvojcu Sejduba-Gohou...

 

Ozegol ima plus kod mene za sada

 

 

Dobar je  bio, najenergicniji igrac derbija, ali usijana glavudza...morao je kod onog prodora u prvom poluvremenu da odigra do Tavambe (kao i Pantic u drugom poluvremenu), Kamerunac bi u obe situacije to rutinski spakovao. Kod sanse za 2:0, Ozegolu je lopta bezala, mozda je mogaao bolje da sutne spicem, ovako mu je za malo presla preko noge, jbg...

 

@J.R. Cash  Dva boda manje ili vise iz ove utakmice nista ne odlucuju, ali ostanak Sume u ekipi svakako mnogo vise u perspektivi...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

 

Ozegol ima plus kod mene za sada

 

 

Juče je stvarno bio dobar, ubedljivo najopasniji po gol. Kod penala je pretrčao njihovog igrača sa brojem 4 kao da ne postoji i iskusno navukao Dulovog malog da ga pokupi.

Dobra je ideja sa Sumom da se zadrži i odradi pripreme kako valja. On je u ovo prvenstvo uskočio potpuno fizički nespreman i prve utakmice odigrao fino na svežinu. U Sehešfehrvaru (đe je tm) bio odličan, posle više nije imao snage ni da potrči. Biće to sve kako valja.

Prioritet je zadržati Stojketa.

Lepo bi bilo da neki klinci (Jovanović, Đerlek, Bošnjak...) dobiju šansu na proleće.

Očekujem da teča to malo bolje posloži, sada ima kompletnu sliku o kvalitetu igrača koje ima, da naruči od Ivice šta mu treba, da uspostavi sistem (opet, di je tm). Jbg, valjda on najbolje zna gde mu škripi.

E da - izbacujemo Čehe.

Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

 

E da - izbacujemo Čehe.

+1

 

I samo da dodam - osim ovoga sto si naveo Rothko (Stojke, ubacivanje ova 3 klinca) - da dodam moju zelju br 1 za naredni prelazni rok - znam da je verovatno nerealno ali... Mikki Suleymanni... nisam verovao koliko dobro je odigrao u Bgd protiv nas.... 

Link to comment
14 minutes ago, Mark Rothko said:

 

Juče je stvarno bio dobar, ubedljivo najopasniji po gol. Kod penala je pretrčao njihovog igrača sa brojem 4 kao da ne postoji i iskusno navukao Dulovog malog da ga pokupi.

Dobra je ideja sa Sumom da se zadrži i odradi pripreme kako valja. On je u ovo prvenstvo uskočio potpuno fizički nespreman i prve utakmice odigrao fino na svežinu. U Sehešfehrvaru (đe je tm) bio odličan, posle više nije imao snage ni da potrči. Biće to sve kako valja.

Prioritet je zadržati Stojketa.

Lepo bi bilo da neki klinci (Jovanović, Đerlek, Bošnjak...) dobiju šansu na proleće.

Očekujem da teča to malo bolje posloži, sada ima kompletnu sliku o kvalitetu igrača koje ima, da naruči od Ivice šta mu treba, da uspostavi sistem (opet, di je tm). Jbg, valjda on najbolje zna gde mu škripi.

E da - izbacujemo Čehe.

 

Nikakav problem da progutam sve sto sam napisao o Sumi, ako budes u pravu. I meni je delovao na pocetku da ima stofa i opravda ulozene pare,ali se sve kasnije pretvorilo u veliko razocaranje, cak i vise ponasanjem na terenu, nego ucinkom.

 

Sto se tice Teche, Evropom je zasluzio nastavak saradnje, ali mora i on malo da zaviri u komsiluk i poput Miloja postavi neke uslove oko dovodjenja i prodaje igraca. Stalno se prilagodjava, ne vidi se rukopis trenerskog autoriteta. Nije frka ni da se ispadne od Viktorije, samo neka ekipa dobije neku igracku prepoznatljivost.

Link to comment
12 hours ago, ZokiAsov said:

Sta znam, spremili smo im ubistvo. Taj miloe i ini... bolji smo, pojma nemaju.

 

Verovatno smo juce mi odigrali blize svom trenutnom maksimumu nego oni, ali ja zaista mislim da sa Bob Rokom i Mesijem nismo nista losiji od njih. Naravno, pitaj alaha na sta cemo liciti i mi i oni na proljece.

Link to comment

Oba derbija ove sezone nisu bas najbolji lakmus u medjusobnom odmeravanju snage, jer su dosli posle teskih i iscrpljujucih evropskih utakmica, tj. kraja sezone. Zvezda ima dosta homogeniji tim i bolju igru, ali smo juce imali vece srce i nesto bolje ukupno stajali na terenu od njih.

Link to comment
9 minutes ago, Mark Rothko said:

Lepo bi bilo da neki klinci (Jovanović, Đerlek, Bošnjak...) dobiju šansu na proleće.

Prvenstvo je izgubljeno, ne zbog bodovnog zaostatka, već zbog hemije koju je tim izgubio. Zato bi dobar debi pomenutih klinaca bio najveći benefit sezone.

 

10 minutes ago, mozzer said:

znam da je verovatno nerealno ali... Mikki Suleymanni... nisam verovao koliko dobro je odigrao u Bgd protiv nas.... 

Koliko se para sprcavalo na razne, moglo se stisnuti i za Mikija, sa motivom da ga ubacimo u repku.

Ivica Bombaš je verovatno problem br.1. Najbolja pojačanja pala su nam s neba(Stojke, Bambi), dobra je doveo sam Đukić(Mitrović, ćelavi Miletić), a Ivicinim umetnicima (Sejo, Bogoljub, Antonov) svaka dlaka smeta. 

Link to comment
31 minutes ago, mozzer said:

+1

 

I samo da dodam - osim ovoga sto si naveo Rothko (Stojke, ubacivanje ova 3 klinca) - da dodam moju zelju br 1 za naredni prelazni rok - znam da je verovatno nerealno ali... Mikki Suleymanni... nisam verovao koliko dobro je odigrao u Bgd protiv nas.... 

 

Sulejmani bi samo pravio gužvu na pozicijama gdje smo najbolje pokriveni. Mislim da smo ovde postigli konsenzus da nam treba igrač koji igra u oba pravca, najprije u sredini, a eventualno i na pozicijama bekova.  

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa vi ste imali džombanje do Kijeva i lomatanje po Kruševcu, naši su u Bg već 15 dana au nedjelju je odmarala većina, mogli su malo više da stisnu.

@Toni Sumaher

Apsolutno, Miloe je ladio pola tima protiv Cacka i negde mislio da smo premoreniji od vas, pa da nas dotuce iz polukontri, posebno kada padnemo u drugom poluvremenu. Ispostavilo se da je Zvezda zapravo imala snagu za ozbiljan pritisak izmedju penala i 70 minuta, sto me nije previse zacudilo, jer mi vec duze vreme ne delujete previse trkacki ok.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...