Jump to content
IGNORED

Rado ide Srbin u vojnike


Friend

Recommended Posts

theanswer dobio na lutriji :happy:

 

Quote

Potrebno je naglasiti i da se ne radi o ogromnom broju ljudi koji će proći ovu obuku, već o par stotina vojnih obveznika koje ćemo obučavati godišnje”, rekao je Krgović.

 

Link to comment
49 minutes ago, theanswer said:

Ništa, samo obaveštenje o prebacivanju u rezervni sastav, piše samo da će me zvati na lekarski. Ne piše kada. 

 

@Moća na ZR adresu mi stiglo. 

 

Kakav sad lekarski, jel si ranije bio na redovnom i/ili civilnom?

Link to comment
53 minutes ago, theanswer said:

oseti se jedan kvalitet u meni 

A jesi li ponosan, ono otadzbina zove, najveca pocast za mladog coveka, duh predaka, dug potomstvu, jeza uz i niz kicmu, taj rad, nije mala stvar? :D

Link to comment
38 minutes ago, Time Crisis said:

 

Kakav sad lekarski, jel si ranije bio na redovnom i/ili civilnom?

Ko nije isao na regrutaciju tj. samo je upisan u vojnu evidenciju sad kad napuni 30+ prebace ga u rezervu i mora na lekarski da je sposoban za vojnu sluzbu,tako bar kazu :D

Link to comment

U lokalni SNS izgleda :D clan partije>major to je neka paralela u Vulinovoj vojsci, jos ako si nekad izudarao nekog iz DOS-a ides odmah u specijalnu brigadu. 

Link to comment
5 hours ago, SDSG said:

Ko nije isao na regrutaciju tj. samo je upisan u vojnu evidenciju sad kad napuni 30+ prebace ga u rezervu i mora na lekarski da je sposoban za vojnu sluzbu,tako bar kazu :D

 

A ko je delimicno sposoban - hoce li i njih primiti u rezervu?

Link to comment
7 minutes ago, jms_uk said:

A ko je delimicno sposoban - hoce li i njih primiti u rezervu?

To se jos ne zna, zakonodavac jos uvek razmatra.

Ali se za nesposobne, oslobodjene vojske zna: mogu da se kandiduju za ministra vojnog kada sadasnji ode na drugu odgovornu funkciju... :D 

Link to comment
Ko nije isao na regrutaciju tj. samo je upisan u vojnu evidenciju sad kad napuni 30+ prebace ga u rezervu i mora na lekarski da je sposoban za vojnu sluzbu,tako bar kazu [emoji3]
I ko je prošao regrutaciju ide na lekarski.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
8 hours ago, Time Crisis said:

 

Kakav sad lekarski, jel si ranije bio na redovnom i/ili civilnom?

 

kada sam bio na regrutaciji sa 18 imali smo lekarski, sad treba ponovo, ipak je prošlo 12 godina :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...