Jump to content
IGNORED

Rado ide Srbin u vojnike


Friend

Recommended Posts

50 minutes ago, dekki said:

Опет се враћају теме које су већ једном биле на дневном реду и погађају велики број грађана: војне вежбе и наметање бусплус-а запосленима. Још да Јоргованка поново актуелизује опорезивање плаћања рачуна преко мобилних телефона.

Nisu bas uporedive, vojne vezbe pogadjaju svo musko stanovnistvo od 18-65 godina dok taj bus plus pogadja koliko njih... 10-15.000?

Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

Nisu bas uporedive, vojne vezbe pogadjaju svo musko stanovnistvo od 18-65 godina dok taj bus plus pogadja koliko njih... 10-15.000?

Prema Vesiću, 570K ljudi...

 

Quote

Prema njegovim rečima, tokom 2018. godine u Beogradu je bilo zaposleno 717.998 osoba mesečno, dok je samo 144.429 njih kupovalo mesečne pretplatne karte, a prema istraživanju, čak 49,2 odsto zaposlenih koristi javni gradski prevoz.

 

Link to comment
1 hour ago, hazard said:

50k dinara ću rado da im platim da me ostave na miru ako me budu cimali, jer bi za 15 dana jebanja na obuci izgubio jedno 7x više para 

50k pa novi poziv, tako ide kazu upuceni :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Prema Vesiću, 570K ljudi...

 

 

Pa ne, ako 49% koristi autobus za dolazak na posao (nesto mi velik taj procenat, ali dobro, verovatno je u Beogradu to cesci oblik prevoza nego u ostatku Srbije), onda od 350.000 treba odbiti ove postene, pa se dodje do oko 200.000 svercera.

Pa ako se stvarno toliko ljudi svercuje, ne bih im ja uvalio samo bus plus nego i neki mesec drustveno korisnog rada kad budu uhvaceni.

Link to comment

 

 

1 minute ago, JozoMujica said:

Pa ne, ako 49% koristi autobus za dolazak na posao (nesto mi velik taj procenat, ali dobro, verovatno je u Beogradu to cesci oblik prevoza nego u ostatku Srbije), onda od 350.000 treba odbiti ove postene, pa se dodje do oko 200.000 svercera.

Pa ako se stvarno toliko ljudi svercuje, ne bih im ja uvalio samo bus plus nego i neki mesec drustveno korisnog rada kad budu uhvaceni.

Da, ali i ostalih 350K laže da koristi prevoz, samo uzmu pare, ne plate porez, a idu peške... :mad:

 

Sad, ok, ako se stvarno 200K ljudi švercuje, to je strašno, ali mi je to dosta teško da poverujem...

Link to comment
10 minutes ago, JozoMujica said:

Pa ne, ako 49% koristi autobus za dolazak na posao (nesto mi velik taj procenat, ali dobro, verovatno je u Beogradu to cesci oblik prevoza nego u ostatku Srbije), onda od 350.000 treba odbiti ove postene, pa se dodje do oko 200.000 svercera.

Pa ako se stvarno toliko ljudi svercuje, ne bih im ja uvalio samo bus plus nego i neki mesec drustveno korisnog rada kad budu uhvaceni.

Ja se svercujem, digao sam to na nivo nauke analizom linija i bajpasovanjem mesta na kojem su kontrole najcesce. Jes da je duze al opet 

Link to comment
18 minutes ago, JozoMujica said:

Pa ako se stvarno toliko ljudi svercuje, ne bih im ja uvalio samo bus plus nego i neki mesec drustveno korisnog rada kad budu uhvaceni.

Kurjaka u logor, 1 srpski :D, nista vojska, vojne vezbe...

7 minutes ago, kurjak92 said:

Ja se svercujem, digao sam to na nivo nauke analizom linija i bajpasovanjem mesta na kojem su kontrole najcesce. Jes da je duze al opet 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...