Jump to content
IGNORED

Azra, Stulic, Petar Petrovic i tako to


אַף אֶחָד

Recommended Posts

E sad i ti, šta znači "nikoga ne tjera", pa niko nikog ne tjera ni da gleda Jovanu Jeremić ili piše na forumu, izbacio je u javnost, što znači da je podložno kritici ili hvali. Sranje je, mislim, baš me zanima zašto bi to neko slušao i šta bi taj neko rekao da ovo snimi neko ko nije Dž. Š. frontmen Azre, meni možda i omiljenog benda, čije albume imam u svakom obliku, od ploča, kaseta, CD-ova i svih ostalih varijanti.

Link to comment

Dokle god on nas bombarduje ovako kvalitetnim "uratcima", dotle ćemo i mi da komentarišemo.

 

 

Inače ovo "tapšanje po ramenima" samom Dzoniju nije ništa dobro donelo, da parafraziram jednog muzičara, previše rano došle dobre recenzije, slava i čovek počeo da veruje da je sve što stvara zlato. Drugim rečima, pojela ga megalomanija.

Link to comment
9 hours ago, kipo said:

Kao da godina nije bila dovoljno losa..

Koliko si me presekao ovim komentarom kad sam usput pročitao.

 

Btw, ne želim da slušam to da se ne razočaram.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Sranje je, mislim, baš me zanima zašto bi to neko slušao i šta bi taj neko rekao da ovo snimi neko ko nije Dž. Š. frontmen Azre

 

Jebiga, ako tebi nije jasno da je Džoni odavno u penziji i da ima skoro 70 godina, pa očekuješ od njega da ti deliveruje nešto na nivou kad je bio frontmen Azre... onda ne znam šta bih ti više rekao. 

Link to comment

Ne očekujem ništa već 30 godina, što ne znači da ovo nije sranje. Ne očekujem ništa ni od Zlatka Grive pa opet bi i za njega ovo bilo sranje. Jednostavno je neslušljivo, a eto nekim slučajem se uz ovo vezuje ime Štulića.

Link to comment
Ajde, pustite Džonija na miru. Svira čovek za svoj groš, prevodi šta voli, nikome ne iskače iz ormara i nikoga ne tera da ga sluša. Imate dovoljno Jovani Jeremić i ostalog materijala za zgražavanje.
 
Živ bio Džoni još 100 godina, sretna ti nova [emoji4] 
Pa nije baš da "nikoga ne tera", mislim nije tero ni ranije...
Ajd sad to "dizanje onlajn" nije se baš ono samo od sebe desilo.
On svakako hoće da prikaže to što je smislio, pa zašto se onda ne bi komentarisalo?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • 2 months later...
3 hours ago, John Coltrane said:

... koji su slušali Azru kad je npr izašao album Filigranski pločnici ....

 

Meni je tada, sa nepunih 16 godina, legao do daske. Filigranske pločnike sam doživeo kao remek delo jednog genija tog vremena. 

Posebno, što ništa nije vuklo na fore sa Ravno do dna, što je bilo nešto sasvim drugačije od toga, i drugačije od drugih tog vremena.

Dan danas mi je prvi album Azre među 10 najdražih, ali Pločnike slušam sam samcat, od početka do kraja bez trunke predaha, prekidanja, vraćanja ...

 

  • +1 9
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Zanima me mišljenje starijih forumaša koji su slušali Azru kad je npr izašao album Filigranski pločnici (meni omiljeni album) - jel toliko loše "zvučalo" kao što je Žikić pisao onomad

 

http://www.yugopapir.com/2016/06/muzicko-leto-1982-aleksandar-zikic-o.html

 

 

To ti je kao kad je Rej Dejvis najstrašnije popljuvao Revolver kad je izašao. Nije bio svestan svoje nesvesti.  

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...