Jump to content
IGNORED

Azra, Stulic, Petar Petrovic i tako to


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 hours ago, kipo said:

Ako je mozda poklon mladjima u pitanju, "Nemam vise s kim a ni protiv koga" je super za prvi utisak. Kratka biografija, par zanimljivosti iz zivota, jos kraci intervju i poezija.

 

+1

 

2 hours ago, John Coltrane said:

Smijurija u mjerama (izdanje nedeljnik Vreme) ima lepih delove, mada nije laka za čitanje obzriom na stil.

 

Uf, ja to nisam mogo, jebi ga.

Link to comment

Pa ono što se može anegdota iščitati s početka to je kao ok (ali jeste i to kriptično i teška jezika, kao Briksi na kub), ovo u daljem dijelu knjige, prevodi, tumačenja klasika, samo za baš hardkor fanove.

Link to comment
3 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Uf, ja to nisam mogo, jebi ga.

 

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ni ja, prosto ne ide.
Izgledalo mi kao da bi on hteo da bude Krleža po stilu, a nume.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Pa o tome i pričam, užas.

 

Al dobar je onaj deo kad je pikao fudbal u nekom balonu, pa ostao da odigra još 1 termin. Likovi nemaju pojma s kim igraju i posle mu tip kaže da igra odlično, a Džoniju srce puno jer je kompliment bio iskren a ne ulizivanje rok zvezdi :D

 

 

 

Link to comment

"a meni drago" ili "a meni milo"

Pikali ako se sjećam na Košutnjaku, kad je '95. došao da snimi ona sranja od albuma za Komunu

valjda mu to rekao lik koji ga je povezao, :D kao "ja mislio ti profi fudbaler"

ima i par dobrih pričica sa turneja 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Cesto razmisljam sta ce biti kad se preseli u vjecna lovista. Hoce li pasti ta zabrana ili ce, lud kakav je, ostaviti to jos 70 god [emoji4]
Neće, evo koliko ima da je Prince umro pa i dalje njega ima u tragovima na YouTube-u.
Link to comment
20 hours ago, booyaka said:
On 1.5.2019. at 15:54, kipo said:
Cesto razmisljam sta ce biti kad se preseli u vjecna lovista. Hoce li pasti ta zabrana ili ce, lud kakav je, ostaviti to jos 70 god emoji4.png

Neće, evo koliko ima da je Prince umro pa i dalje njega ima u tragovima na YouTube-u.

 

Ne bas, ima na youtubu Princa sad (da ne tvrdim bas da je sve okaceno jer nisam detaljno proverio :D ) i sve je official, plus sad ima i live nastupa dosta i vise ne skidaju kad neko nezvanicno okaci nesto. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...