Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

ne, nego bas na odmor...ja cu da glasam za trampa u novembru. it’s okay sto ga mnogi mrze, al ne vidim bolji izbor od njega protiv klinGton politickog establishmenta. uspeo je sto obama nije, da ujedinjuje ljude u americi bez obzira na rasu, pol, religiju

 

narod se budi...polako ali se budi. 

 

u nadi da ga nece neko likvidirati

 

i za ovog shivu mi nije jasno kako je jos ziv

 

i ako neko hoce da potpise peticije protov clintonke, protiv glasanja postom i mnogih drugih, moze na judicialwatch.com

 

 

merci :)

Edited by mustang
Link to comment

booooo ... :D 

 

tko je sivu ?

 

edit: oko cega je ujedinio ljude ?

daj malo opsirnije ... stvarno me zanima taj ugao gledanja

Edited by cedo
Link to comment
8 minutes ago, cedo said:

booooo ... :D 

 

tko je sivu ?

 

edit: oko cega je ujedinio ljude ?

daj malo opsirnije ... stvarno me zanima taj ugao gledanja

 

 

nema videa tog videa od sinoc, ili su ga izbrisali ili pomerili, ali nije mi jasno zasto, covek se legitimno kandidovao za senat iz masachusts stejta.....neki ryc je okacio intervju sa njim na ppp.... ovo mu je tviter nalog vu_shiva pa mozes da ga pregledas. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

@ braca

 

 

ujedinjuje...sve vise blacks prelazi na stranu trampa, cak i neki gejsha sto ih znam totalni neoliberali do juce. najcesci razlog zasto zato sto prica jednostavnim jezikom, zato sto brani americke interese a ponajvise zato sto im je dosta da gledaju iste ljude u politici. za njih je tramp van toga, narandzast, ne pripada nikome sto je san svakog coveka...da ne pripadaju ni oni nikome (ovo je moje vidjenje)

mnogi crnci su poceli da prate i candace owens i terrence wiiliamsa...ima tu jos par njih ali ovo dvoje pratim odavno. naravno da ne uzimam u obzir sve ali mi je drago, pogotovu za candace, da ima neko sa black strane ko je prelep, inteligentan, razmislja glavom i ne boji se. ne kazem da je u pravu uvek ali je napokon jedan elokventan vodja na kakvog treba da se black community ugleda (i svi ostali). 

 

ne znam...menja se struja oko mene...mozda je to samo oko mene....al ako se u LA menja koja je deep state “demokratska”...pa kako li je onda sire. 

 

o bivsim vojnicima da ne pricam. svi su za trampa. skoro pa zamadjijani sa njim :)

 

Edited by mustang
Link to comment
25 minutes ago, cedo said:

tko je sivu ?

http://ageoftruth.tv/dr-shiva-ayyadurai-inventor-of-email-world-crisis-political-power-structure/

Dr. Shiva is running as a republican candidate for United States senate for the second time in 2020, and has become quite controversial for speaking out on many topics such as GMO, the Financial System, Climate Change, Vaccines Nationalism and Politics.

 

SELECTED TOPICS DISCUSSED:

– THE INVENTOR FOR EMAIL – Life story, background, controversy.
– The CURRENT WORLD EVENTS 2020 – Outbreak C V
– Vaccines and Vaccinations – Bill Gates etc.
– FINANCIAL POWER STRUCTURE.
– New World Order.
– 5G.
– Climate Change.
– GMO.
– POLITICAL CANDIDATE – RUNNING FOR U.S. SENATE.
– Marriage to Hollywood Star, Fran Drescher.

Edited by Gandalf
Link to comment

i stvarno mi nisu jasni ljudi tipa gandalf, nevenmen, 3orge, i svi ostali amerikanci na ppp  ...koji patoloski mrze trampa a ne imenuju boljeg kandidata niti daju neke opcije...

 

 

Link to comment
3 minutes ago, cedo said:

a dobro ... poznato je da u vojsku ide najbistriji deo populacije

 

pa eto ...nije u redu sto si ovo rekao. mnogi idu iz nemastine i da bi dobili povoljne kredite, besplatno skolovanje i beneficije a usput i izgube nogu, ruku, zivot..malo ptsd...

 

setih se nekog naseg prijateja dosao da nas poseti u cikago, kurcolik, ja reko daj da te porovozam

po cabrini green i south side...pozeleneo na ulasku u cabrini green, vratili se nazad. mnogi su hrabri na recima

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

A zaboravio da napise detalj "can rid the body of life"... 

http://ageoftruth.tv/mark-grenon-the-controversial-healing-cure-coronavirus-climate-5g/

MARK GRENON is joining Age Of Truth TV from Colombia, South America, for an eye-opening, controversial and informative interview about his life and journey to become the Archbishop of the “Genesis2 Church Of Health & Healing”, and especially about their church sacrament, which he claims can cure most dis-eases and illnesses.

 

SELECTED TOPICS DISCUSSED:

– The Controversial Healing Cure
– Dis-Eases & Illnesses.
– Health, healing and dieting: Meat eating vs. Veganism.
– Chlorine Dioxide.
– The roll-out 5G and electromagnetic frequencies.
– Mainstream media reporting.
– Climate Change
– The Coronavirus.
– Vaccines.
– Oils used for healing.
– Mainstream media reporting and biased information.
– Internet censorship & Freedom Of Speech.
– Discernment.

Link to comment
2 minutes ago, braca said:

Jebote pa koliko juče ti je je savetovao da piješ varikinu...

 

Cigla bi bila bolji izbor od narandžastog babuna 

 

premorio se mucenik. zato mu treba malo golfa. ja ko nova od jucerasnje plaze :wub:

Link to comment
×
×
  • Create New...