Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

1 minute ago, mustang said:

 

pa eto ...nije u redu sto si ovo rekao. mnogi idu iz nemastine i da bi dobili povoljne kredite, besplatno skolovanje i beneficije a usput i izgube nogu, ruku, zivot..malo ptsd...

 

setih se nekog naseg prijateja dosao da nas poseti u cikago, kurcolik, ja reko daj da te porovozam

po cabrini green i south side...pozeleneo na ulasku u cabrini green, vratili se nazad. mnogi su hrabri na recima

 

ne sumnjam da ima i takvih ... ima i onih koje nosi osecaj ponosa, osecaj za pravdu, ljubav prema otadzbini ... mozda ima i siledzija ... sigurno ima svakakvih

 

a da pripadnici snaga reda, bilo vojska, bilo policija, nisu bas najbistriji ... kako da ti kazem ... tako je

Link to comment
30 minutes ago, mustang said:

i stvarno mi nisu jasni ljudi tipa gandalf, nevenmen, 3orge, i svi ostali amerikanci na ppp  ...koji patoloski mrze trampa a ne imenuju boljeg kandidata niti daju neke opcije...

 

 

 

Link to comment

predsednik najmocnije drzave na svetu koji preporucuje gradjanima da piju varikinu je valjda vrhunac dekadencije civilizacije. potomci ce nam se smejati zbog ovoga, ako bude tako neceg uopste. 

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

predsednik najmocnije drzave na svetu koji preporucuje gradjanima da piju varikinu je valjda vrhunac dekadencije civilizacije. potomci ce nam se smejati zbog ovoga, ako bude tako neceg uopste. 

 

neki ce ga i glasati s ponosom :isuse:

Link to comment

Voleo bih da vidim rezultate eksperimenta tokom kojeg bi orangutane snabdevali gomilom informacija koje ljudi imaju na raspolaganju (koliko je to moguće) u relativno dugom periodu, a onda merili uporedno koliko bi procentualno njihove odluke bile lošije od ljudskih.

 

Možda se među "ljudima iz šume" ne bi našao neki novi Džon Van Nojman, ali za rezultate prosečnih pripadnika obe vrste nisam baš siguran.

Link to comment
8 minutes ago, Host said:

Jel prihvatas majmune snabdevene strelicama za pikado? Guglaj Malkiel monkey.

 

:hail:

 

A čak se ni ne pominje da su u pitanju ape-ovi. Mada, realno, sve što sam godinama saznavao o temi, dovelo je do toga da sam sve, samo ne iznenađen. 

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...