Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

u ovom trenutku ne brinem za korporacije, neke ce se izvuci, neke ne.  sada me samo interesuje pojedinac.

 

isto se desavalo 2008...

 

verujem da ako ljudi ne dobiju neke pare da ce izbiti riots, samoubistva, ubistva...pucaju vec psihicki po savovima a jos nismo ni u peak corone. ljudi se boje...iz straha mogu svasta da rade

 

u zadnja 3 dana, jedan prijatelj je rekao da ce da se ubije, drugi nabavlja pistolj jer ga je strah...

Edited by mustang
Link to comment
14 minutes ago, mustang said:

u ovom trenutku ne brinem za korporacije, neke ce se izvuci, neke ne.  sada me samo interesuje pojedinac.

Ima ko se brine, i kako to zapakirati za jednostavne ljude

 

15 minutes ago, mustang said:

verujem da ako ljudi ne dobiju neke pare da ce izbiti riots, samoubistva, ubistva...pucaju vec psihicki po savovima a jos nismo ni u peak corone. ljudi se boje...iz straha mogu svasta da rade

Svakako. Ali 48 sati neće ništa promijeniti u tome. Demsi ne moraju izglasati Mnuchinu kasicu prasicu s 500 miljardi za koga god on odabere.

 

Valjda radije 2 grand za svakog građanina?

Osim ako te Fox uvjeri da ne, šta će građaninu toliko para, pare trebaju Mnuchinovim ortacima koji s time znadu, da se velikodušno pobrinu da ima i za njihove jahte i za Mustangove mrvice...

Link to comment

ti valjda znas da ce se najvaznije kompanije odrzati u zivotu. nema sanse da ostavi united, aa, auto ind. na cedilu

 

rodzer, mozda me je malo panika uhvatila, ne skidam se sa telefona, ljudi me zovu, placu, brinu se...ja tu kao izigravam neku hrabrost pa ih tesim...valjda su me naceli da se brinem ... za mene licno i moju porodicu ovo njje strasno. mi smo organizovani i ne panicimo. finansijse smo stopirali iz 2007 iskustva...koristim vreme da smo zajedno i napolju sto vise u prirodi. 

 

stvari se drasticno menjaju iz dana u dan. jedino corona sporo raste sto je super

Edited by mustang
Link to comment
ti valjda znas da ce se najvaznije kompanije odrzati u zivotu. nema sanse da ostavi united, aa, auto ind. na cedilu
Može bit, ali živimo u krutom kapitalizmu. Ako sadašnji vlasnici mogu samo zaključati vrata ako ne dobiju pare od građana, onda im se kad ovo prođe ne može ostaviti ista kompanija u paketu s mašnicom. Rizik, brate, jebiga. Jesu uplatili osiguranje od rone? Nisu? Jbgqrtz, ošlo onda na doboš i uzela država. Ćao
Link to comment

gomila firmi i hotela je stavila ljude na lay off i nemaju pravo na edd! 

danas je firma u kojoj radi moj prijatelj sve njih (400) otpustila. oni su srecnici. a gde su subs

 

 

all morgages and foreclosures are frozen for one yr

 

Edited by mustang
Link to comment

Izgleda da Trampara razmislja da posalje ljude na posao

 

Fox je vec krenuo u masazu javnog mnjenja

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

poznati su matorani u americi po tome sto vole da se zrtvuju zarad buducnosti svoje dece. zato i glasaju za likove koje ih drze u duznickom ropstvu i ostavljaju bez zdravstvene zastite. 

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

poznati su matorani u americi po tome sto vole da se zrtvuju zarad buducnosti svoje dece. zato i glasaju za likove koje ih drze u duznickom ropstvu i ostavljaju bez zdravstvene zastite. 

 

Penzose i ne zovu nazad na posao nego ove mlade lenštine, mamu im jebem, koji bi samo da sede kući i dišu vazduh :mad: 

 

To što reptil iz Teksasa pokušava da spinuje priču kao žrtvovanje starih za dobrobit mladih, to je druga stvar.

Link to comment

ova

21 hours ago, mustang said:

ti valjda znas da ce se najvaznije kompanije odrzati u zivotu. nema sanse da ostavi united, aa, auto ind. na cedilu

 

rodzer, mozda me je malo panika uhvatila, ne skidam se sa telefona, ljudi me zovu, placu, brinu se...ja tu kao izigravam neku hrabrost pa ih tesim...valjda su me naceli da se brinem ... za mene licno i moju porodicu ovo njje strasno. mi smo organizovani i ne panicimo. finansijse smo stopirali iz 2007 iskustva...koristim vreme da smo zajedno i napolju sto vise u prirodi. 

 

stvari se drasticno menjaju iz dana u dan. jedino corona sporo raste sto je super

 

 

evo danas citam, potvrdjujem ovo napisano...

 

https://www.rt.com/usa/483899-trump-asian-americans-virus/

 

iznenadjena sam za neke prijatelje koji su uglavnom chill koliko su sada freaked out i koliko se ljudi plase da su bolesni

Link to comment

Gleao sam malo #ReopenAmerica na Twitteru

 

Zapocela se debata oko vracanja na poslove. Ukljucio se i moron Shapiro. Pretpostavljam da ispituju javnost za sada

Ako do kraja ovo urade, a mislim da su veoma male sanse, neka im je sa srecom

 

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...