Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

1. trampara aktivirao Defense Production Act da se počne sa pravljenjem respiratora

 

2. smenili kapetana onog nosača za 5,000 ljdu zato što mu je pismo o corona virusu na brodu leakovalo u medije. sad imaju generalno problem sa tim nosačima

 

3. M

objašnjenje kod debila tuckera

 

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

sta je ovde problem ? naravno america first, nek kupuju od kineza

 

btw danas su panduri pravili standove, dobili su maske i delili starijim ljudima za dzabe i iz kola ako voze i vide staijeg coveka davali su

 

vrlo je moguce da cemo svi dobiti po kesicu sa maskama, mislim ja imam, spremna za zemljotrese i pozare uvek, ali vecina nema. inace nam svake godine ostave kesicu sa sijalicama i novim tush glavama i za cesmu sto se stavi na kraj da prociscava vodu po dva komada

Edited by mustang
Link to comment

[mustang]to što su amerikanci najveća govna, a vi poturice gore od turaka[/mustang]

 

 

vamo free market, world peace & freedom leadership, nevidljiva ruka olovna. a kada zagusti idemo amerika first, svet neka crkne, sa koferima keša krademo pomoć za druge zemlje ispred nosa

Edited by Ravanelli
Link to comment
7 hours ago, Ravanelli said:

vamo free market, world peace & freedom leadership, nevidljiva ruka olovna. a kada zagusti idemo amerika first, svet neka crkne, sa koferima keša krademo pomoć za druge zemlje ispred nosa

Tramp je eksplicitno protiv tih neoliberalno-globalističkih ujdurmi. pomešao si ga sa prethodnih 20 predsednika.

Link to comment

uopste ne znam dokle ste stigli u raspravi - necu ni da citam. 

 

ovo nije provokacija vec samo prilazem precednika na teskom radu dok od use pravi potencijalno najvecu mrtvacnicu na planeti... (pupupu nedaj boze da zaista dodje do toga! al gadno se sad-u pise s takvim mankijem na celu)

 

tramp.jpg

 

 

 

Link to comment

nije šala, ali vrištim od smeha već pola sata

Quote


Trump Blames Obama Decision for Coronavirus Test Kit Shortage

President Donald Trump blamed his predecessor for a nationwide shortage of test kits for the novel coronavirus and claimed to have ended regulations put in place by Barack Obama’s administration that limited the development of the diagnostic tools.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-04/trump-blames-obama-era-rule-for-coronavirus-test-shortage

 

Bing prevod:

‎Predsednik Tramp okrivio je svog prethodnika za manjak probnih kompleta za "kroronavirus" i tvrdi da je okončao propise koje je postavio Barak Obamina administracija, koja je ograničila razvoj dijagnostičkih alata.‎

 

:nobles:

Link to comment
9 hours ago, dvb-t manijak said:

nije šala, ali vrištim od smeha već pola sata

Bing prevod:

‎Predsednik Tramp okrivio je svog prethodnika za manjak probnih kompleta za "kroronavirus" i tvrdi da je okončao propise koje je postavio Barak Obamina administracija, koja je ograničila razvoj dijagnostičkih alata.‎

 

:nobles:

Zuta banda.

Link to comment

Ne znam da li neko prati Dejvid Pakmana i njegove uživo prenose Trampovih brifinga :D

Edited by Ivo Petović
Link to comment

kakvo je pelosi zlo, ne mogu da verujem sta gura....da se glasa postom. i onako se do sada varalo na izborima (obe partije) .... jedva cekam da se donese voter id zakon. sto se mene tice, moze real ID da bude voter ID obzirom da zahteva dokaz o drzavljanstvu

 

i jedva cekam da se podignu optuznice za sve (i njenog muza) koji su dampovali akcije pre nego sto stavljeni pod karantin. to je za zatvor

Edited by mustang
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...