Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

1 hour ago, Staklena Brada said:

Sta iz Mickovog komentara nije tacno?

 

Netacno je zato sto je tuzilac u stvari bio "tuzilac", koji je maznjavao pare da se neki slucajevi zataskaju. Nije samo Amerika trazila njegovo sutiranje, vec MMF, EU i UK.

Za Trampa, na njegovu zalost, postoje dokumenti, da je trazio da se najavi istraga javno (ne da i zapravo pokrenu istragu) samo da bi u medijima naudio Bidenu.

 

To sto je predsednik Zelenski negirao da je bilo pritiska, pa naravno da nece glavu stavljati na panj, jer ce ovaj svakako (izgleda) biti ponovo izabran. Inace, dan kada Trampara prestane da bude predsednik, sledece ili za 5 godina, ide u bajbokanu - mmw.

Link to comment
1 hour ago, MortimerBrewster said:

 

inače pogledao sam jedan video alexa jonesa posle smrti epsteina... jbt, ono je ludilo. sve je zavera, demokrate su zlo i tačno kad ih imitira gleda da to bude kao da su reptili i non stop pominje to ludilo sa mračnim silama, što je postaje otprilike baseline svakog internet debila

Alexa su tužili roditelji dece pobijene u Sandy Hook masakru, i on se na sudu branio da nije normalan, pije lekiće, itd:

 

 

...

Sandy Hook is a synthetic completely fake with actors, in my view, manufactured," Jones said in January 2015. "And it just shows how bold they are that they clearly used actors."

Since then, Jones has said that he was suffering "a form of psychosis" that made him believe certain events were staged

 

 

 

 

.

 

Link to comment
3 hours ago, ObiW said:

Alexa su tužili roditelji dece pobijene u Sandy Hook masakru, i on se na sudu branio da nije normalan, pije lekiće, itd:

 

 

...

Sandy Hook is a synthetic completely fake with actors, in my view, manufactured," Jones said in January 2015. "And it just shows how bold they are that they clearly used actors."

Since then, Jones has said that he was suffering "a form of psychosis" that made him believe certain events were staged

 

 

 

 

.

 

Bilo je i ono kad se razvodio, pa je njegova zena da je covek u realnosti potpuno drugaciji i da mu je ovo show nastup. 

Al najjaci su oni suplementi za ishranu sto prodaje, bogte mazo

Link to comment
1 hour ago, MortimerBrewster said:

Al najjaci su oni suplementi za ishranu sto prodaje, bogte mazo

 

One before & after slike na kojima izgleda identično, samo je na jednoj malo crveniji? :D 

Link to comment
6 hours ago, dragance said:

 

Netacno je zato sto je tuzilac u stvari bio "tuzilac", koji je maznjavao pare da se neki slucajevi zataskaju. Nije samo Amerika trazila njegovo sutiranje, vec MMF, EU i UK.

Za Trampa, na njegovu zalost, postoje dokumenti, da je trazio da se najavi istraga javno (ne da i zapravo pokrenu istragu) samo da bi u medijima naudio Bidenu.

 

To sto je predsednik Zelenski negirao da je bilo pritiska, pa naravno da nece glavu stavljati na panj, jer ce ovaj svakako (izgleda) biti ponovo izabran. Inace, dan kada Trampara prestane da bude predsednik, sledece ili za 5 godina, ide u bajbokanu - mmw.

Ovo sve i  da je istina(da je to bio neki korumpirani tuzioc kome su svi hteli da vide ledja, i pazi  to  je trazila  i zahtevala  korumpirana  EU  :) ), to opet ne moze da opravda Bajednovo mesanje u istragu u nekoj drugoj drzavi  gde je Bajden u tom trenutku bio predsednik SAD-a , a ta istraga se vodila protiv ukrajinskog   tajkuna koji je licno zaposlio Bajdenovog sina  i u njega sasuo milione dolara, iako se ovaj uopste nije razumeo u materiju,  niti je imao     ikakvo iskustvo  ili reference za poslovnu poziciju koja mu je poklonjena, gde ce veci internacionalni skandal od  toga. I naravno da je to  trebalo da bude obelodanjeno americkoj javnosti. Eto Trampa mediji  optuzuju za sve i svasta za  ove 4 godine otkako je predsednik drzave , njegovu decu itd.  a Bajdenu treba da se precuti zloupotrebljavanje drzavne  pozicije kako bi njegov  sin  profitirao,kako da ne. Takav covek je vodeci kandidat demokratske stranke za predsednika drzave:unsure:

Edited by Micko8
Link to comment

Druže, meni ni iz džepa ni u džep, ali istrage protiv Burisme nije bilo. Ne pitaj kako znam, posao jebi ga. 
 

usput: to jeste svinjarija da je Bajdenov mali dobio posao u UO bilo čega, pa još u Ukrajini. No nakon sto je Olbrajtova dobila nešto slično na Kosovu, ništa me više  ne iznenadjuje.

Edited by dragance
Link to comment
11 hours ago, MortimerBrewster said:

Qanoni u srbiji, sunce ti žarko. mislio sam da me posle navijača liverpula i manua neće iznenaditi više nijedno prisvajanje stvari od preko, ali evo sada imamo i conspiracy theoriste u zemlji i to popili ceo fazon. jel zemlja ravna, kemtrejsli, ljudi gušteri, vakcine?

 

ŽIVITE U SRBIJI!

 

Serbia-part-Balkan-Peninsula-most-Yugosl

 

 

inače pogledao sam jedan video alexa jonesa posle smrti epsteina... jbt, ono je ludilo. sve je zavera, demokrate su zlo i tačno kad ih imitira gleda da to bude kao da su reptili i non stop pominje to ludilo sa mračnim silama, što je postaje otprilike baseline svakog internet debila

Ja ne zivi u Slbija. Lep pokusaj da predstavis svakoga ko se ne slaze s tobom kao conspiracy theorista al to je vise tvoja zelja nego realnost. I ne znam da l se odnosi na mene ili na neciji tudji post ali ne secam se da sam ikada na ovom forumu izrazio odusevljenje Qanonom ili govorio o reptilijansima i ravnoj zemlji. Ti zivis u nekoj Nedodjiji...

Link to comment
10 hours ago, dragance said:

 

Netacno je zato sto je tuzilac u stvari bio "tuzilac", koji je maznjavao pare da se neki slucajevi zataskaju. Nije samo Amerika trazila njegovo sutiranje, vec MMF, EU i UK.

Za Trampa, na njegovu zalost, postoje dokumenti, da je trazio da se najavi istraga javno (ne da i zapravo pokrenu istragu) samo da bi u medijima naudio Bidenu.

 

To sto je predsednik Zelenski negirao da je bilo pritiska, pa naravno da nece glavu stavljati na panj, jer ce ovaj svakako (izgleda) biti ponovo izabran. Inace, dan kada Trampara prestane da bude predsednik, sledece ili za 5 godina, ide u bajbokanu - mmw.

Haha kao sto kaze covek ta EU je bas glas razuma, ali nastavi ti lepo da okreces pricu i ignorises to sto se pedofil hvalio pred kamerama kako uslovljava drugu drzavu. Ali ne, Trump je taj koji ih uslovljava iako se Zelinski ne slaze s'tobom (dok je sa druge strane pedofil sam priznao pred kamerama da ih je uslovljavao). Nego ajde normalno je da cu pre verovati Dragancetu nego samom Zelinskom jer je ocigledno da Dragance zna sta je Zelinski hteo reci bolje od samog Zelinskog, a i nije samo to, Dragance ima informacije iz prve ruke, ne pitaj ga odakle... 

Edited by Staklena Brada
Link to comment

E to onda menja sve. Dobro, onda vise ne verujem da je pedofil vrsio pritisak na ukrajince (iako je sam to priznao) i verujem da je Trump vrsio pritisak. 

Edited by Staklena Brada
Link to comment
3 hours ago, MortimerBrewster said:

Ko sada vazi za pedofila u qanon krugovima? Epstein, trump sa cijeg ranča je regrutovana devojka, đulijani, neki deep state mastermind? 

Opet se vrtis u krug kao pokvarena ploca s tim Qanonom jer bi jako zeleo da sam Qanon fan, samo potvrdjujes one NPC memeove jer kako mi izgleda ti ovde pokrivas usi i vices iznova ono u sta zelis da verujes. Izvini sto sam ti poremetio circle jerk, nisam znao u sta sam upao. 

Edited by Staklena Brada
Link to comment
×
×
  • Create New...