Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

tramp u 3pm pst na tv..verovatno stafford act da stupa na snagu....novci za stejtove da se pruze iz budzeta

Edited by mustang
Link to comment

odvratno zlo govno, nikada odvratnija konferencija za stampu nije odrzana 

 

Trump declares national emergency -- and denies responsibility for coronavirus testing failures

 

Link to comment

Ne znam da li ste gledali Tramparine konferencije juče i danas. Ono prevazilazi sve što može da se zamisli. Nemoguće je ni prepričati.

 

Juče je najavio dealbreaker u vidu ovog leka protiv malarije, pa su ga FDA i ovaj glavni epidemiolog danas demantovali. Danas je imao full meltdown na konferenciji.

 

Valjda to dobiješ kad biraš dete za predsednika. 

Link to comment
11 minutes ago, Ivo Petović said:

Ne znam da li ste gledali Tramparine konferencije juče i danas. Ono prevazilazi sve što može da se zamisli. Nemoguće je ni prepričati.

 

Juče je najavio dealbreaker u vidu ovog leka protiv malarije, pa su ga FDA i ovaj glavni epidemiolog danas demantovali. Danas je imao full meltdown na konferenciji.

 

Valjda to dobiješ kad biraš dete za predsednika. 

 

Ma takva mu je svaka za sve.

 

A najjače od svega je što mu rejting raste o tome kako hendluje krizu, skočio je nekih skoro 10ak procenata po tom pitanju

Link to comment

Iskreno sumnjam u to, čak imajući u vidu i prirodno flokovanje mase prema liderima u kritičnim situacijama. Mislim, čak ni ja ne mislim da ljudi baš toliko retardirani.

 

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...