Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ne zna Kojot da ima Kanzas Siti i u Kanzasu, direktno preko reke od onog lepšeg i starijeg...

 

Kladim se BTW da Trump prati sport koliko i moja pokojna baba.

Link to comment

Trump pripustio Rodju iz zatvora

 

Rod Blagojevich thanks Trump: I'm a Trump-ocrat

CNN Tonight

Former Illinois Gov. Rod Blagojevich, a Democrat who has served eight years of a 14-year prison sentence for a host of public corruption charges, including trying to solicit money for an appointment to former President Barack Obama's vacated Senate seat, thanks President Donald Trump after Trump commuted his prison sentence.

Source: CNN

Link to comment
5 minutes ago, precog said:

rodju blagoja za predsednika srbije.

 

ma ne bi on sa nasima mogao na kraj da izadje. ovi bi ga pregazi dok se ne preda. 

 

ne mogu da se setim kome se bio zamerio, mislim da je bilo father in law, koji ga je druknuo...

 

 cokago indwtroit su najkorupiraniji gradovi. los angeles i dalje ima nadu za justice ali je state totalni promasaj sa raznim polisama koje su na ustrb stanovnika.  cekam da vidim sta ce se desi sad. a glasanju.  svidja mi se sto ne moram da bude clan demokratske da bih glasala za sandersa

Link to comment
  • 2 weeks later...

ma nek se mlate iza kamera, bas me briga, ali ne ovako

 

od jutros po ca vesti kako tramp propada jer korona je usla na velika vrata u ca, a na sve to na svakih pet minuta na engleskom i spanskom reklame za bloomberga

Edited by mustang
Link to comment
×
×
  • Create New...